275
A sikeres Xdoboz exluzív szerepjáték folytatása!
  • joshua
    #35
    És most már hivatalos! Király...árak is vannak. Én egy Limitedre minimum beruházok ha lesz pénzem.
  • Evogordon
    #34
    Mikorra is várható a teljes verzió?
  • ThugEdge
    #33
    fasza,de sztem ez baromság,nem hiszem,hogy a kis magyar piac kedvéért lesznek külön magyar nyelvű nyomatok,sztem az egyik régiósban benne lesz a magyar nyelvű lehetőség is, mint pl a crakdown esetében
  • AntiHero
    #32
    wtf?

    Pedig ez egy xboxos oldal:S Nem értem.
  • Hyder
    #31
    érdekes a weboldal:

    Virus: HTML/Infected.WebPage.Gen
    Date discovered: 14/08/2007
    Type: Trojan
    In the wild: Yes
    Reported Infections: Low
    Distribution Potential: Low
    Damage Potential: Low
    Static file: No
    Engine version: 7.04.01.62
  • zola2000
    #30
    Az lenne a legjobb, ha magyar szinkronnal is jönne, vagy esetleg lehetnének letölthetőek a magyar nyelvi fájlok.
  • AntiHero
    #29
    Aki még nem olvasta. MAGYARUL fog megjelenni a játék elvileg.
  • AntiHero
    #28
    Kamerás Gameplay

    Én játszok a PUB gammel, de nagyon nem kött le:) (amúgy most BRAID a best:P)
  • Csero90
    #27
    Sajnos lekellett h töröljem a trial-t mert a zenéje anyira behozta a hangulatot h már kezdtem megőrülni h milyen messze van az az október xD
  • PJay
    #26
    Nyomja vki a Pug Games-et? Én beáldoztam rá 800 Live Pointot, és tetszik a dolog. Egész jó,hogy a játékban elért pontokért tárgyakat, meg koncepcíórajzokat. Eddig az elérhető 15 tárgyból 9-et gyűjtöttem be.
  • ThugEdge
    #25
    van vkinek vmi infója a végleges magyar mivoltáról?
    kicsit hájpoljuk már azért ezt a játékot is,mingyá itt van a nyakunkban:)
  • ThugEdge
    #24
    hát nem mondom magamról,hogy perfekt angol vagyok,de a semminél egy kicsit többet tudok:)
    na most az elsőben pont amiatt hagytam ki jópár mellék küldit,mert számomra némelyiknek olyan nyakatekert volt a szövege
    úgyhogy nem lenne rossz egy felírat
  • Csero90
    #23
    Hát őszintén megmondom h nagyon örülnék neki ha lenne magyar nyelvű felirat a teljes játékhoz is(mondjuk akkor is angolul játszanék) de azért elég összetett játék lesz sok párbeszéddel ahhoz h kételkedjek ebben(szinkronról már nem is beszélve). És igen...ez valamennyire igazságtalan előnybe juttatja azokat akik megveszik ezt a pub games-t ha tényleg át lehet "küldeni" a pénzt a teljes játékba.
  • ThugEdge
    #22
    ja de én nem tartom jó ötletnek,hogy amit nyersz a pub gémekben azt mejd át lehet transzferálni a teljes gémbe
    hát nem az a jó,hogy szépen lépésről-lépésre fejlődni?remélem jó kövér hosszúságú gémmel lesz dolgunk
    és igen én is hallottam,hogy a pub games magyar is,amit ha jól tudok nem külön készítettek,hanem a teljesből emelték ki,tehát ugye ez azt jelentheti,hogy ateljes magyar is lesz(felírat bőségesen jó lenne)
    de ez csak spekuláció,más fórumokon mások szintén eljátszottak már ezzel a gondolattal
  • Csero90
    #21
    Fable 2 PUB Games Xbox Live-on...trial verzsön is van és magyar! A zenéjétől elkapott a hangulat...hol is van a Fable: Lost Chapters cd-m? xD
  • Norberto91
    #20
    köszönöm:D
  • Csero90
    #19
    Természetesen van single player is. :)
  • Norberto91
    #18
    Én nem ismerem a Fable -t, de láttam róla videókat. Nagyon megfogott a grafika, meg a hangulata. Lehet hogy hülye kérdés, de azért megkérdem: ezt a játékot csak multiplayerrel lehet majd játszani? vagy single playerbe? Vagy mind2?
  • Csero90
    #17
    Hehhe...am nem csak local co-op lesz benne hanem onlány co-op is :D Alig várom már az októbert :D

    A diablóval kapcsolatban azért nincs igazad mert nézd meg h a műfajban több JOBB játék is kijött(Sacred,Titan Quest,Dungeon Siege) és mégis megbuktak míg a Diablo-val még most is szép számmal játszanak :)
  • partizan182
    #16
    "hogyha pl a Diablot átportolnáák konzolra(mint mondták nagyon könyen megtehetnék mert nem egy ütős grafja lesz, csak az irányítás egérközpontúsága okozna kis fejtörést) akkor mekkora bevételeket szerezhetnének???"

    Semennyit. Live Arcade-ra jönnek a diabló szintű hekkenszlessek konzolon 2000 Ft-ért.

    Fable 1-et jól meg is vettem (szépen viszi a 360), teljesen oké játék. Már látom hogy a kettőben csak a kutyával hosszú órákat fogok szórakozni (mit fogok, fogunk, local koop ISTEN).

    Szal én várom eléggé.
  • Csero90
    #15
    Hát igen...sajnos manapság már kevés a PC only cím! És inább az MMO-kra szűkül a kör mert csak az hoz bevételt! Spore, Sims, Diablo, Starcraft vannak akkora nevek h hozzanak bevételt de hogyha pl a Diablot átportolnáák konzolra(mint mondták nagyon könyen megtehetnék mert nem egy ütős grafja lesz, csak az irányítás egérközpontúsága okozna kis fejtörést) akkor mekkora bevételeket szerezhetnének???

    De csak úgy mellékesen: Fable 2
  • Csero90
    #14
    Spore az csak PC-re jön :) Bioshock az konzolon sokkal több bevételt produkált szóval azon sem lennék meglepve ha csak konzolra hoznák ki a 2-őt! Unreal az is PC-s cím! Half-Life sem tudom h hogy jön a portolt listádra....amikor pont h konzolra portolták át az orange boxot a PC után! és van olyan játék ami az előzőleg felsoroltaktól egyedül több pénzt hozott a konyhára és csak konzolos neadjisten csak XBOX-os pl Fable! Gears of War Halo GTA4...és nézd meg h ezek mien eladásokat produkáltak PC-n...a warez megöli a PC-s címeket :(
  • moralosan
    #13
    Én várom, imádtam az első részt.

    Az meg mindegy, mire jön.
  • grizzly21
    #12
    *Starcraft
  • grizzly21
    #11
    halflife mindig is pc jatek volt, miert lenne atportolt? Spore meg ki sem jott meg.
    nekem nincs ps3mam, de ami miatt lenne: gta4, fifa, nba sorozat, metalgearsolid (jobb mint gta allitolag), es meg jonehany utos cim van.
    Inkabb azt mondanam hogy ketto jatek miatt van ertelme a PC-nek: Diablo3, Starcrat2.
  • VRSDM
    #10
    mi a fos átport? a spore? a bioshock? az ut3? a halflife széria? nagy nevekről van szó, múltal, az hogy kijönnek játékok ps3-ra aztán 3hónap és letűnnek... nem izgat. xbox360detto. kettő játék miatt van értelme a konzolnak. halo és gt ennyi.
  • dienesoft
    #9
    Jaja, a Rockstar Games is a konzolos eladásokból próbál inkább megélni..tudja, hogy pécén nem is tud annyit eladni (attól függetlenül, hogy sokmilió embernek lesz meg a játék, nem éppen legálisan), akkor meg minek csinálják meg PC-re?
  • Fbn Lx
    #8
    félév késéssel biztosan fog PC-re is fejleszteni...


    de manapság már szuper eladásokat kell produkálni először konzolon, hogy megérje PC-re is kiadni.

    mostanába folyamatosan csak a fos átportolt játékok jönnek xo
  • NEOreg3
    #7
    én csak tényeket közöltem:|
  • cenobite
    #6
    Ha nem tudja eladni, mi a f*szért fejlesszen píszíre? :)
  • VRSDM
    #5
    duma duma duma :]
    majd pont peter nem fejleszt pc-re? :D köhöm :D
  • Bulykin
    #4
    akkor sry
  • NEOreg3
    #3
    az PC-játék topik, ráadásul eddig csak konzolra van bejelentve, szal jelenleg ennek a topiknak nagyobb a létjogosultsága
  • Bulykin
    #2
    Fable 2
  • Csero90
    #1
    A hivatalos oldal-ra látogatva igazából minden információt megkapunk a(z általam) hőn áhított játékról! De aki látta az előző részt annak gondolom nem kell sokat mesélni hogy elfogja a láz az új sikervárományost iletően!