275
A sikeres Xdoboz exluzív szerepjáték folytatása!
  • Neogan
    #155
    Megoldás: Zeller! Sok-sok zeller!
  • Kiswarga
    #154
    Hali nem tudjátok véletlenül lehet-e benne fogyni valahogy?:D
    Mert a futkározástól nem fogyok azt látom.
  • uiztu
    #153
    Mikor jelenik, meg a Fable 2 Pc-re?
    Azt írták, hogy 2009 elejére. De ennél többet nem találtam. Pedig nagyon érdekelne. És csak Pc-m van.
  • dark99
    #152
    lenne 2 kérdésem
    az 1. az hogy a gyerekeim nőnek és mik a szakaszai és meddig tart ez
    a 2. a 2. befejezést választottam és kaptam egy levelet rose-tól és elolvastam de nem derült ki, hogy hol van megtudjátok mondani, hogy hol van rose
  • dark99
    #151
    hali
  • musha
    #150
    szerintem attól, hogy hibás a mentésed. pl. mentés közben kikapcsolt, újraindult, vagy a vinyó nem szuperál 100%-osan...
  • Soldiers
    #149
    hi az nem tudjátok mitől lehet hogy játszanék a Fable 2vel rányok a folytatásra és azt írja a mentett játékállás hibás, nem tölthető be????
  • Riddick73
    #148
    Fable 2: Knothole Island DLC tölthetõ a
    LIVE-rõl
  • Csero90
    #147
    Nem vagyok benne biztos de szerintem a gyáva vagy (csirkés) "trükköt" kell bedobni...
  • Gabee667
    #146
    Hello. Már egyszer végig nyomatam de most nem jövök rá. A szerelem fáj küldinél vagyok aminek a végién feltámasztja a párját az összegyüjtött darbokbol. A lidérclápnál vagyok a barlangba egy szobába kell egyszoborral avamit csiálni de nem emlékszem hogy mit.Köszi.
  • Mythic
    #145
    Hello! Nekem az lenne a kérdésem, hogy Rose-t meglehet valahol találni, ha a 2. lehetoséget választottuk a végén? Erdos részeken gyorsan átrohantam,de nem találkoztam vele. Jah és nem volt idegzetem még néhány maradék kulcsot és vízkopot megkeresni. Valaki elárulná, hogy mi a jutalom értuk? Kossz!
  • tyrant71
    #144
    nézz körül itt
  • detoxic
    #143
    Sziasztok!
    Az archeológus küldetésnél akadtunk el,annál a leletnél amit úgy jelöl,hogy valamelyik tengerparti barlangban lehet,egy korábbi lelet közelében....Sehol sem találjuk,S.O.S.,nagyon fontos lenne!!!!
    Előre is köszi ;)
  • Neogan
    #142
    Miazhogy! :D
    Grat a boxhoz, jó játékot!
  • adammmmmmm
    #141
    Jipííííí. Nagyon szép karácsonyi ajándékom volt. Egy XBOX 360. Hihetetlen. Soha nem gondoltam volna hogy a szüleim megveszik(bár ez azt jelenti hogy egy ideig semmit ne is kérjek télük max júniusban). Alig várom a 28-át mert a félretett pénzemből ezt a játékot fogom megrendelni a dc galaxytól. Alig várom. Remélem megéri az árát.:D
  • movimento
    #140
    Egy kis segítség:Pénzszerzés egyszerűen.Kell hozzá egy kis alaptőke ugyan de azt a kovácsnál meg lehet szerezni,Szóval a Lugaskői Óvárosban van egy fegyverkereskedő,nagyon alacsony áron árulja a legjobb fegyvereket is idővel ugye egyre nagyobb lesz a kínálat aztán átmész a Fairfax kertjébe és ott el tod adni jóval áron felül.Ezt időnként megjátszod,már elsökörben 10.000 spórólhatsz egy kereskedésnél,később egy mesterfegyveren akár 30.000is tehát egy kör alatt 60-70.000is
  • Soldiers
    #139
    sztem elírtad
  • #138
    3 ledes a boxod vagy nagyon karcos a lemez.
  • Riddick73
    #137
    Természetesen a fable2.com oldalán található filmecskét végignéztem többször is.
  • Riddick73
    #136
    A játék története miatt rendszeresen visszalátogatunk a helyszínre ahol ez a ládika van, a legutóbb próbálkozásom alkalmával már ki tudtam nyitni.
  • Csero90
    #135
    xDDDD Még nem jártam utána mert most kölcsönadtam havernak...de ha megtudom írok xDDD
  • musha
    #134
    :DD ez tetszett ^^
    egyébként engem is érdekel, mert én is felmentem és nem tudtam meg semmi érdemlegeset. hacsak nem szimpla reklám az egész...
  • Riddick73
    #133
    Felmentem, nem tudtam. köszi a segítséget.
  • Csero90
    #132
    Hááát...gondolom ha felmentek az oldalra megtudjátok xD
  • Riddick73
    #131
    Ez engem is érdekelne?
    Valaki tud segíteni?
    Köszi előre is!
  • AntiHero
    #130
    3. hős házának a titkos barlangja.
  • Soldiers
    #129
    amikor sérült az embered mit kell enni vagy inni hogy ne villogjon az a szívecske???
  • Csero90
    #128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem tudja vki h az utolsó lelet az hol van? Amelyik egy mély barlangban van és a barlang falán át látni lehet az óceánt...
  • MrJoe
    #127
    A 2. kivánságot kell választani.
  • Norberto91
    #126
    Végigvittem a fősztoryt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt kívántam a végén, hogy mindenki aki meg halt a torony építése során az éledjen fel. Csak egy kérdésem van. A kutyám elém ugrott és meghalt. Nem hozhatom már vissza sehogy?? Mert azért a maradék kincseket elég nehéz így kutya nélkül megtalálni:(
  • Soldiers
    #125
    nem tudjátok hogy nekem mért fagy le mindíg a játék??
  • Norberto91
    #124
    Nagyon köszi!!:)
  • el bruja
    #123
    A szoknyát vérkőn /bloostone/ találod a ruhaboltban, asszem prostiszoknyaként árulják... a parasztkalapot meg tölgymezőn /oakvale/ találod, a kocsma mellett van 2 árus, az egyiknél lesz, az meg úgy néz ki mint egy szalmakalap.
  • Norberto91
    #122
    Hello kéne egy kis help :(!
    Az egyik SZiklás kaput nem tudom kinyitni, melynek sajtott kell vinni, sajt árus cuccban. 2 dolgot nem találok:S A felsliccelt szoknyát (rem jólírtam) és földesuri kalapot. Nem tudja valaki hogy ezeket hol találom?:S Előre is köszönöm!
  • Display
    #121
    Fable 2 DLC Announced; Price & Release Date Included
    Written Monday, November 24, 2008 by Dan Webb

    Lionhead Studios and Microsoft today announced the first pieces of downloadable content for their popular Fable 2 title.

    The Knothole Island DLC pack will take you on an adventure to the remote island of Knothole. When there, you'll have to face the trials of three shines to bring the sun back to this now snow ridden island.

    Weighing in at a modest 800 MSP, the Knothole Island DLC will be released on December 12th and promises new quests, wondrous items and bizarre characters. If you fancy tackling this over co-op, be warned now that both players must have downloaded it to play it.

    There is also a free DLC patch due on the same date which includes a show of gifts, including Knight’s Boots, Assassins Gloves, a special Weight Loss Potion, collectible silver book and more. This is of course available for the premium content downloaders as well.

    Good news I suppose. Been looking for an excuse to jump back in to Albion and now I have one. No news on whether it'll include additional achievements yet though but as soon as we know, you'll know.
  • bubu13
    #120
    Hy!
    Hogy lehet azt a ládát kinyitni amire azt irja ki hogy a fable2.com-re menjek fel?
    Előre is köszi
  • AntiHero
    #119
    férjedet feláldozod éjfél és 1 óra között.
  • MrJoe
    #118
    a végénél
  • Norberto91
    #117
    cső a storyba ott járok hogy megkerestem a 3. hős és teljesítettem a feltételét, hogy elmenni arra a helyre. Kérdésem az hogy kb. hány % -ánál járhatok a főstorynak?
  • Csacsi
    #116
    www.cdgalaxis.hu