275
A sikeres Xdoboz exluzív szerepjáték folytatása!
  • Norberto91
    #75
    A térkép hogy jelzi a fogadókat?:S én sehol se találok:S ingatlanhoz meg nincs lóvém:D
  • Csero90
    #74
    Jó érzés a részletekkel fájdítani a szívemet???? xDDD
  • AntiHero
    #73
    Lehet neten és lehet haverral otthol is.
  • Norberto91
    #72
    Mi ez a co -op mód vagy mi? Mert néztem ezt a videót és nekem az szűrődött le hogy ez valami multiplayer-es cucc, csak azt kérdem, hogy most akkor ez netes, vagy csak elég ha otthon 2 joyod van és haverral otthon nyomod?
  • amdrula
    #71
    Szerintem nem is lehet xD
    Tipp: Ne érdekeljen :P
  • Adi
    #70
    Nem tudjátok véletlen? Van egy emberke még egészen a legelején és egy barlangba kell bemenni megmenteni a fiát Joe-t. De idáig kétszer próbálkoztam, másodszorra sietve akkor se tudtam megmenteni!:( Mindig gonosz manó lesz.
    Tipp?:)
  • Istencsászár
    #69
    ómájgád, borbélynál a nőmre lehet arcszörzet féléket csináltatni ( Transzveszticizmus 30% ) :D:D:D
  • Istencsászár
    #68
    Na... találtam végre egy fegyvert amibe tudok rakni kiegészítőt, hát nem mondom, nem volt egy olcsó mulatság ( 23ezer ) :)

    Mester többcsövű puska ( 75öt sebez ), amibe raktam egy Arany érintést ( minden gyilkolást pénzel jutalmaz ).

    Simán inventoryból beleraktam...

    / heppy :) /

  • Istencsászár
    #67
    :) én 100% jósága gyúrok
  • Szeszmester
    #66
    Az enyém már az... Olyan szürke a bőre, mint egy kriptaszökevénynek, a szemei pedig vérvörösen izzanak. Az összképet a sátán kutyája egészíti ki :)
  • Istencsászár
    #65
    A varázslásból eredő testi elváltozások véglegesek?

    Ha még nem volt elég a csaj karakteremet kopaszra nyirták ( a történet főszálából adódóan ) , ha igy halad lassan ő lesz Lugaskő réme:D
  • Senkkik
    #64
    és hogyan? mert próbálgattam ott de nemsikerült...
  • aaasdd
    #63
    cigánytáborban lehet a kőfaragónál asszem.
  • Istencsászár
    #62
    logikusan hangzik, kipróbálom

    kösz!
  • Senkkik
    #61
    lefogyni asszem csak kajáktól lehet, vannak direkt olyanok amik fogyasztanak.. asszem én zöldséget vagy gyümölcsöt láttam ilyenbe..
  • Istencsászár
    #60
    Szerintem nem létezik nem magyar feliratos verzió...
  • Istencsászár
    #59
    Ez jó kérdés, de még nem találkoztam olyan fegyverrel amibe bele tudnám rakni... az a láda pedig passz.
  • Norberto91
    #58
    Am ti már magyar felírattal játszátok?
  • Senkkik
    #57
    kiegészítést hoyg lehet fegyverre rakni? vagy milyen fegyverre lehet egyáltalán?
    meg az elején van egy kincsesláda amire azt írja h menjek fel a fable2.comra ott levan írva hogy kell kinyitni de nem találtam semmit.. azt hogy kell kinyitni? :D
  • Istencsászár
    #56
    Hogy lehet lefogyni? tök szép volt a csajom benne, aztán mára egy nagy darab, elhízott, sebhelyes, a varázslattól ilyen kék csíkos banya lett:D

    Végülis csak az kellene hogy az alakját visszaszerezze...
  • Neogan
    #55
    Így van, bár én is "beszereztem", de ez a játék megérdemli hogy megvegyék, szal rá is teszem a bevásárlólistámra ;)
  • Peppus
    #54
    Az ilyen kis köcsögök miatt nem játszhatom az eredeti játékommal péntekig, mert Bannolhat érte a Microsoft... Kurvajó..
  • Csero90
    #53
    És? hajadra kened pl a co-op-ot? Én legalább támogatom őket hogy mégtöbb ilyen jó játékot csináljanak. te meg inkább titkold a nyomorultságod és ne reklámozd...és mellékesen még véletlenül se gyere azzal h gazdagköcsög megveheti de te nem, mert nekem is megkellett dolgoznom az áráért...
  • Istencsászár
    #52
    az vagy...
  • Tinman #51
    Your IP adress has been sent to Artisjus and Proart!
    Our employees will meet you soon.

    Best Regards: SG Anti-warez bot
  • Rena11
    #50
    muhahaha nekem már megvan :D mert köcsög kis warez pista vagyok
  • Norberto91
    #49
    a játék első pár percét feltették a netre. akit érdekel megnézheti :
    Fable 2 első 10 perce
  • Csero90
    #48
    Én tudtommal pedig nem...mert külföldről akartam rendelni ócsóé de aztmondták h az angol nyelvű CSAK! nah mind1...majd kiderül
  • Neogan
    #47
    Gondolom valamit ellopott vagy ilyesmi, csak az a baj hogy nem tudom úgymond jó cselekedetekre rábírni.
  • Neogan
    #46
    Állítható a felirat tudtommal :)
  • musha
    #45
    nekem is az, én sem értem egyelőre, hogy miért :)
  • Csero90
    #44
    Muhahahha...előrendelve a Limited Edition...magyar felirat rulz...pedig angolul akartam...de úgy az ősök nem tundnának játszani vele xD
  • Neogan
    #43
    *Guildet= Guild
  • Neogan
    #42
    nálam a kutya beragadt a levegőbe annál a küldinél, mikor az egykori Heroes Guildet barlangrendszerében kellett matatni :)
    Ezt leszámítva remek játék :)
    Ja, a kutyám adatlapján az áll, "bűnöző". Hogy tudom ebből kinevelni?
  • musha
    #41
    hi mindenki!

    én is csak megerősítem, hogy zseniális a játék, hangulatban hozza az első részt. rengeteg lehetőség van benne, szép, pörgős, király ^^

    ja és nagyon örültem, hogy itt is van aréna, az első részben az nagyon hangulatosra sikerült.
  • tarti19
    #40
    A játékban tuti lesz 20-25 óra, mire végigértek...
  • Szeszmester
    #39
    Kipróbáltam, engem nagyon megfogott a játék, majd megveszem, ha baráti lesz az ára.

    A magyar felirat remek lett, félrefordítást és elírást nem láttam, stílusos és többnyire a megfogalmazás is kiváló!
    Néha van egy-egy apróbb hiba, de ez nem a fordítókon múlott.
    Innen is szeretnék gratulálni!

    Két dolog szúrta a szemem, az egyik, hogy a címeknek minden szava nagybetűvel kezdődik, a másik, hogy ilyen szintaktikával ír az adatlapokon: XY, a(z) Tetováló. Szerintem a(z) helyett lehetett volna: aki.
  • Norberto91
    #38
    köszi:D akkor rá érdeklődök:P
  • Istencsászár
    #37
    Hivatalosan 24, nem hivatalosan ma/holnap:)
  • Norberto91
    #36
    Xbox360 -ra akkor mikor jelenik meg a játék magyarul? tudja valaki?