275
A sikeres Xdoboz exluzív szerepjáték folytatása!
  • Stray Wolf
    #195
    Hali.

    Az érdekelne, hogy milyen a magyarfelirat, mert a mass effect-nél a PC-s magyar verzió az botrányos volt és élvezhetetlen.

    Tehát megtudnátok mondani, hogy milyen a Fable II magyar felirat vagy, hogy van e lehetőség angolra váltani?
  • Grove4
    #194
    Nekem a Shooting rangeen mindig csak 1 babát ad,hogy tudom megszerezni a többit?Neten csere?
  • Istencsászár
    #193
    jatekaim.hu

    3ért,4ért,5ért vehetsz...
  • leviblack
    #192
    Nem lehetsz ennyire "csöki" ember. Csak beírod a google-ba,hogy FABLE TORRENT és máris kiad 724000 találatot.A hivatalos magyarítást meg le lehet szedni a magyaritasok.hu-ról.
  • Tex Murphy
    #191
    A készítők alársa nem kellene?
    Pofátlanság teteje...
  • martin4955
    #190
    Üdv! Nem tudom hogy itt lehet-e beszélni warezról, mindenesetre megkockáztatom: valaki nem tudna 1 linket küldeni PÜ-be vagy a [email protected] címre ahonnan le tudnám szedni a játékot (lehetőleg magyar felirattal). Előre is köszi/
  • Grove4
    #189
    51 et ír egyébként a legfontosabb angol oldal is a gamebanshee
  • Grove4
    #188
    AMúgy 51 ezüst kulcs van a játékban,mert a a régióknál le van bontva a megtalált/összes ezüst kulcsok,és ott csak 50 et számoltam!
  • Inferno
    #187
    gratula :D
  • Grove4
    #186
    Na csak lenyomtam azt a Troll-t 1,47 alatt!
  • Grove4
    #185
    Az az oldal alap,most megnézem az angol fórumokat.
  • Inferno
    #184
    A 144-es hozzá szólásban van egy link ott nézz körbe,az idő lassítót meg le írtam hogy miért használd.:P
  • Grove4
    #183
    És még egy kérésem lenne,ha valaki tud adni egy jó térképet,vagy Albion helyeiről egy jó kis leírást,angolul is jó,hogy a kisebb barlangokat,bányákat megtaláljam a területeken belül,azt nagyon megköszönném.Jó lenne!
  • Grove4
    #182
    Köszi,az időlassítással az a baj,hogy a számlálót nem lassítja le,de megpróbálom úgy is.
  • Inferno
    #181
    Játékban 2 férő helyes fegyo a max,azokba rakod bele a köveket:),minden fegyver árúsnál nézz szét szokott lenni,trollt megha nehezen találod el a pontokat vagy ép nem tudsz eljutni a háta mögé használd az idő lassítót.
    Kiegészítőket meg live-on tudod leszedni MS pontért,pontot legjobb áron Iceakostól tudsz venni,gyors és megbízható !
  • Grove4
    #180
    Először is,hol találhatok Augmentes fegyvereket,mert öszvissz eddig a játék során 1 db távolságit találtam,amibe lehet Augmentet tenni.Közelharci fegyvert holt találok?Másrészt a fősztori közepén lerombolták a Temple Of Light ot,akkor ott már nem tudod adakozni?
    Most szívok a Katlanban a Trollal,már van 7 tökéletes fordulóm,csak 1,50 alatt kéne teljesíteni a Trollt ,de nem megy.
    Ami nem tetszik,az az,hogy az ezüstládák nem izgalmasak,meg a sima ládák sem,az 1-ben azért jobb felszerelések és fegyverek voltak bennük,a 2 ben meg csak Poitonok meg Augmentek,de azért tetszik a game.
    A DLC-kért hogy kell fizetni?
  • Inferno
    #179
    veszel zellert pár db és vársz párnapot,ne vegyél hízlaló kaját csak gyümölcs meg zöldség :D meg gyógyital....:)
  • ktmotion
    #178
    A Fable 2-ben, ha meghíztam, hogyan lehet leadni a felesleget????
    Előre is köszi
  • Grove4
    #177
    Ez nekem is jó lenne!Egyébként ebben a részben nincs mana?Olyan furcsa!
  • xbox360funn
    #176
    hali
    remélem még vki vean ezen a forumon
    szoval a vizköpökböl már csak 1 van és az fényeserdöben van a kastély tetején oda létrával lehet feljutni de nincs ott aza létra :( :S XD :@
    vki kérem segfitsem :D:D
    thx
  • Atilorn
    #175
    Azt tudom, hogy a Bowerstone az Lugaskő, a Bower Lake az meg Lugas tó.
  • ktmotion
    #174
    Hello, találtam egy jó oldalat walktroughra, csak az lenne a gondom, hogy a régióneveket nem tudom lefordítani .... Van erre valami oldal???
    Vagy ti nem tudnátok rajtam segíteni????
    ( Mi magyarul a Bowerstone, Rookridge, Bower Lake, stb)
    Előre is köszi
  • Inferno
    #173
    Kint van a See the Future DLC :P
  • alkess
    #172
    nincs msn-em, bocs
  • Norbertnano
    #171
    Vagy esetleg be is kellene lépjek bejelentkezve a játékba?mert a dlc letöltés után egyből kiléptem a liveról
  • Norbertnano
    #170
    Hy all!lenne 1 problémám.Végre sikerült beüzemelni a live-ot(flashelt masina)és az a problémám hogy bementem a marketplacebe onnan megkerestem a fable-2őt és letöltöttem a knothole islandet (meg még egy csomó dlc-t) és nem működik(pontosabban nem találom azt az embert aki átvisz az uj szigetre).Valami ötlet?
  • xbox360funn
    #169
    semmi baj köszönöm :)
    van msn-ed??
    és akkor ott könnyeben tudnánk beszélni:)))
  • alkess
    #168
    magyart nem tudok
    esetleg nézd meg a #144 hsz linkjét, és ha nem megy az angol, próbáld meg fordítani a google latitude segítségével
    jobb ötletem nincs
  • xbox360funn
    #167
    és nm tucc olyan oldalt ahol MAGYARUL vannak leirások??:D
  • alkess
    #166
    Arra sajna nem emlékszem, már elég régen játszottam.
  • xbox360funn
    #165
    köszi szépen :) és aztaz ajtot nm tudod h kell kinyitni???:S
    Brightwood démon ajtot
    köszönöm:$
  • alkess
    #164
    Van egy bárd, ami jobb a katanánál, asszem 170-es sebzéssel, meg egy mordály, amit a farmertől lehet kapni az egyik küldetés után.
    A Fairfax kastélyt csak a játék végén tudod kinyitni(a fősztori végeztével), ha meg tudod venni (1 millió ha jól emlékszem), de ott is lesz küldetés.
  • xbox360funn
    #163
    bocsánat a sok kérdésért csak elakattam :@
    nm tom h kell kinyitni a Brightwood démon ajtot vki kérem irja le MAGYARUL XD mindenhol angolul van
    PLS :)
    köszönöm :)
  • xbox360funn
    #162
    katan kard sztem :)
    egy kérdés van a fairfax kert ott aztaz ajtot h lehet kinyitni h bemenjek a kastélyba??
    ( nem a démon kapura gondolok)
    köszönöm
  • Adi
    #161
    Nem tudja vki, h melyik a legjobb fegyver(kard és lőfegyver)?
    Már mint vannak ezek a titkos fegyverek, gondolom köztük van a legerősebb? Vagy fegyverárusnál?
  • Beni521
    #160
    jah megtaláltam :O:O:O
  • Neogan
    #159
    Pedig ott van a new game után közvetlenül :)
  • Beni521
    #158
    Üdv. Az lenne a kérdésem h lehet a játékban női karakterrel menni (coop kivételével), mert úgynéztem youtube-n h lehet, de amikor új játékot kezdtem emlékeim szerint semmi választási lehetőség nem volt. Előre is kösz a választ.
  • Atilorn
    #157
    Valójában a Lionhead cáfolta hogy megjelenik.Csak egy német oldal reklám fogása volt.Viszont szerintem úgy lesz mint az első résznél hogy majd egy évvel a Boxos megjelenés utá lesz kiadva, felújítva, remélhetőleg DLC- vel kirgészítve.
  • uiztu
    #156
    Helo!
    Tudom, hogy nem ide illik, de valaki nem tudja megmondani, hogy mikor jön ki Pc-re is a játék. Mert bejelentették, hogy megjelenik Pc-n, de azt, nem mondták el, hogy mikor.