275
A sikeres Xdoboz exluzív szerepjáték folytatása!
  • toza #275
    vateraba mar nem rakom be :D
  • zolinho111
    #274
    Sziasztok!

    Egy magyar nyelvű GOTY kiadást keresnék :) Nagyon hálás lennék érte :)
  • akyyy
    #273
    hol lehet SOOK zellert venni? mert a főtéren lévő árusná kurva ritka.
  • sparrow35
    #272
    Szia, zellert, vagy bármilyen olyan ételt kell enni aminél írja a negatívot a hízásra.
  • Nandor one
    #271
    Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy a Fable2-ben elhizott a karakterem és hogyan lehet lefogyasztani? Előre is köszi.
  • getszhi
    #270
    Valaki tudja h a csirke kifejezést hol tudom megtanulni/megvenni?
  • spawn12
    #269
    HELP!!
    Kérlek valaki segitsen épp most a fable 2 ben a végzet kincses szigeténél tartok ahol nem tudok továbjutni egy ajton mert nem tudom hogy kell kinyitni
  • Tinman #268
    Mind a két kiadás tartalmazza a Knothole Island és a See the future kiegészítőt!
  • Jani1989
    #267
    Köszönöm a választ! Csak nem értettem, hogy egy olyan változat ami a dlc-ket is tartalmazza miért kerül olcsóbban mint agy olyan változat ami csak az alapjátékot tartalmazza.
  • Tinman #266
    A Classic-ra nagy betűkkel rá van írva, hogy Classic "kiadás". Fable 2-ből tudtommal az a 3. kiadás (a CE-t ne számoljuk bele.)

    U.a. a tartalma, gyűjtőnek lehet max érdekes, hogy milyen a borító, meg hányadik kiadás.
  • Jani1989
    #265
    Sziasztok!

    Nagy kedvencem a játék, sokat játszottam már vele. Viszont gondoltam beszerzek egy olyan változatot is, amiben már alapból benne vannak a dlc-k is (Knothole Island, See the Future).
    Két változatot is találtam. Az egyik a Fable 2: Game of the Year Edition (GOTY), és a Fable 2 Classics. Ezek miben különböznek egymástól? Ha a Classics változat is tartalmazza a kiegészítőket akkor meg mért olcsóbb a sima Fable 2-nél? Ezt nem értem...
  • shenmuedc #264
    Lett.
  • bigatti
    #263
    Nyomorúságos hogy ez a game nem jelent meg pc-re. Meg is érdemelte a ez a barom cég a veszteséget... Észbe is kaptak, és a 3-rész már ismét pc-s is lesz...
  • teddymac
    #262
    Hello

    Megvette ma Fable 2-t német nyelven ,de azt mondták van rajta magyar felirat . Hol lehet azt beállítani ? Rajta kell lennie a dobozon valami utalásnak arra,hogy magyar feliratosa játék ?

    Köszi
  • Papóóó
    #261
    Sziasztok leendő Fan társaim!

    Most kezdeném el a játékot. Tudtok nekem linkeket adni, amit ha előbb végigolvasok, ügyesebben játszom majd a játékot? (Végigjátszás, tippek, trükkök, rejtett küldetések, okosságok)

    Előre is köszi és Üdv!
  • kazuma89
    #260
    hoppsz enm die akartam bocs :) Amúgy 1x végigjátszottam (jó oldalon) nagyon fasza :)
  • kazuma89
    #259
    Fable 2-t érdemes elcserélnem Assassin's Creed 2re? XD (1ik gyerek elakarja velem :) )
  • ricsa008
    #258
    okés
    köszönet!!!
  • Seth
    #257
    A Dexterous Style-t kell fejleszteni a fine aim-hez, utána tudsz manuálisan célozni, amit az Y nyomvatartásával tudsz megcsinálni
  • ricsa008
    #256
    ezt már tube-ról kiderítettem. Már csak azt nem tudom hogy tudok célzott lövést leadni? valami képességet kell megtanulni?
  • Seth
    #255
    Le kell őket lőni. Szerteszét vannak a világban, könnyű felismerni ha van vhol a környéken,mert állandóan beszólogatnak :D
  • ricsa008
    #254
    sziasztok
    a vízkőpőkel mit kell csinálni?
  • szega96
    #253
    A küldetéseket át lehet állitani h melyik legyen az elsődleges,am meg nekem is volt olyan küldi ahol a vonal nem oda vezetett ahova kéne
  • YoShoA
    #252
    Üdv mindenkinek!
    Bele is vágnák a közepébe.Miután már végigvittem a játékot és megvettem a Fairfax kastélyt, majd minden ott lévő küldetést megcsináltam (Fairfax sírbolt, Lady Grey sírja), utána megházasodtam és lett egy gyerekem. Na eddig jó is volt. De amikor beadta elsődleges küldetésnek azt, hogy "A megmentés", amiben a gyerek betévedt valamilyen barlangba és megkéne keresnem a feleségemet. Rendbenvan, de már elegem van mert NEM TALÁLOM! Az a világító nyíl pedig akárhová megyek a Fairfax kertjébe vezet vissza. Már körbejártam a kastélyt vagy 5-ször és Lady Grey illetve a Fairfax sírboltban is voltam vagy 2-szer. De nem találom. És mivel elsődleges küldtetés, az archeogusosat sem engedi. Tehát kérlek, segítsetek, hogy holé van az az átkozott asszony vagy a gyerek, mert már elegem van. Ja és ha az számít, ott a végén amikor lehetett választani akkor én ott a kutyát meg a családot választottam. Előre is köszönöm =)
  • Blackeagle13
    #251
    a kinect működik windowson, ráadsul legáliasan lehet programozni "open source"(nyílt forráskódú) hivatalosan a mirosoft is megerősítette, már sok játékkal lehet is használni pc-n.
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=M-wLOfjVfVc
    egy élmény így játszani
    uouiu


    http://www.dirtywindows.ucoz.ru/news/szabad_ut_a_kinect_hackereknek/2010-11-20-563
  • kill3r21
    #250
    előfordulhat, mondjuk a 100% ár mindenhol??? :D
    de csúnya nem tetszik ha jó leszek akkor megváltozik a dolog?
  • Baelint
    #249
    Egész véletlenül nem követtél el jónéhány rossz cselekedetet? :)
  • kill3r21
    #248
    Engem az emberkém idegesít, tök sárga a szeme, ilyen kékel tetkószerű valami van a testén , és mindha legyek röpködnének körülöttem, mi ez? tudja valaki tá a megoldást?
  • kem001
    #247
    Hali. Kutyát Khnote island-on lehet feltámasztani?
  • Tinman #246
    A jelenleg megszerzett 57 achi mellé, még úgy kéne a Colosseum-os csirkerugdosós... de sajna a Céhbarlangban levő láda akkor se nyílik ki, ha bejelentkezett live mellett belépek a fable2.com oldalra és ott végigjátszom a bábozós showt... ez miért lehet?
  • Tinman #245
    Gondolom már megoldottad, de ez az egyik legrázósabb ügy, biztos vagyok benne, hogy más is beleszalad majd, ha még nincs túl a játékon.

    - SZAJHA SZOKNYA az egyik eleme és VÉRKŐBEN találod meg az ott levő szabónál.

    - A másik egy egyszerű farmer kalap szerűség, amit Tölgymezői ruhaárusnál vehetsz meg... nem farmerkalap a neve, hanem úgy néz ki, mint valami süveges összetákolt valami.
  • Zozo76
    #244
    Asszem REALITAS-nak mar targytalan a tema... :)
  • REALITAS
    #243
    Köszi a helpet!
  • REALITAS
    #242
    Xd sikerült valakinek megfarkalni Lady Grayt milyen poén lenne kis zombie utodok
  • Rincewind
    #241
    http://www.gamefaqs.com/xbox360/927246-fable-ii/faqs/54766
  • REALITAS
    #240
    Elég kihalt a topic de remélem tud segíteni valaki az egyik démonkapu sajtot, és rasztahajat meg szakálat, és pár göncöt kér a haj és a szakáll már megvan de a ruhákat nem találom egyik szabónál sem Albiolban csak a fűzőt.
  • Rincewind
    #239
    Nem tudom ez esedekes-e meg, de a legegyszerubb megszerzese a babaknak, ha public-ra rakod a multit, majd kiallsz Bowerstone foterere, es elkezdesz kuncsorogni. Nekem olyan 2-3 ora alatt meglett az osszes ugy, hogy Bowerstone es Westcliff shooting range kozott ingaztam.
  • Rincewind
    #238
    Minden kiadas tartalmazza a magyar feliratot (fuggetlenul attol, hogy a tok Angol). Csak allitsd at a locale-t magyarra.
  • triplet
    #237
    Hello all! A játék ugye magyarul jelent meg. Viszont a cdgalaxisnál kapható game of the year edition angol(legalább is azt írják a cdgalaxis oldalán). Akkor most mi van? A sima kiadás magyar, a GOTY meg angol? Az 576-nál meg úgy írják hogy a GOTY kiadás is magyar. Szóval most nem értem mi van.
  • Spookyz
    #236
    Van a guild caveba a lada es irja menjek a fable2.com-ra hogy kinyithassam de semmi infot nem talalok erröl ott. A masik hogy (itt: http://www.xbox360achievements.org/game/fable-2/guide/ ) olvastam hogy a összes emotos öcsihez vmi utolso koronat jobra kell valasztani. De erröl se talaltam semmi infot. Valaki tud segiteni ?