275
A sikeres Xdoboz exluzív szerepjáték folytatása!
  • Spookyz
    #235
    Mi a kulombseg a premiumos es nem premiumos DLC között ?:)
  • Renátó1985
    #234
    Sziasztok valaki tudna nekem segíteni a 6 baba megszerzésében?
    köszönöm előre a jelentkezőnek
  • Rincewind
    #233
    Nem.
  • David9317
    #232
    Nem tudtok vmit a pc-s verzióról? lesz egyáltalán ?
  • Pityesz
    #231
    Szia,
    köszi szépen!
  • Rincewind
    #230
    Kutya snack, ilyen kis csontok. Barmelyik general arusnal lehet kapni.
  • Pityesz
    #229
    Sziasztok,
    hogy kell a kutyát meggyógyítani?
    Azt vettem ki, hogy kutyaelixirre lenne szükség, de sehol nem találok!
    Hol lehet kapni?
    Előre is köszi!
  • zola2000
    #228
    Purge? Te nem magyarul játszod? Le van írva hogy ha alacsonyan tartod az áraidat akkor tiszta leszel, ha magasan akkor korrupt.
  • nyiri krisztian
    #227
    HELLO MOST TALÁLAM IDE .
  • Forcee
    #226
    a corrupt és a purge ra mi hat ki? mi alapján változtnak azok?
  • Soldiers
    #225
    nem
  • uiztu
    #224
    Helo!
    A A Fable 2 Pc-re már megjelent? És légy szíves küldjetek majd egy privát üzenetet, ha írtok ide. Mert eléggé kihalt a fórum.
  • BaLeeX
    #223
    Ok.
  • Rincewind
    #222
    Rakd fel otosre es nem lesz problema.
  • BaLeeX
    #221
    Tapasztalatotok szerint melyik a legjobb varázslat ami tömegre hat és legnagyobbat sebzi? Colosseumba kéne valami ha 85en körbevesznek. Eddig a pokoltűz-re gyúrtam jelenleg 4-es.
  • bino512
    #220
    hát ez szuper::D:D
  • Rincewind
    #219
    Akkor fogalmam nincs, nekem azonnal megjelentek az uj emberek amint felmentek a kiegeszitok.

    "A hiba az on keszulekeben van." :P
  • bino512
    #218
    hali. megnéztem és senki új nincsen se a dokkoknál se sehol:S nem értem.pedig a vinyón fenn van a 2 dlc. mi lehet a baj? valaki pls help:D
  • bino512
    #217
    Thx előre is .Most barátnőm játszik:D utánna megnézem:D
  • Rincewind
    #216
    Semmit nem kell aktivalni. Bowerstone-ban ott lesz a ket contact a foteren, akiknel indulnak az uj kuldik.
  • bino512
    #215
    Hali Mindenki.Azt szeretném megtudni ha megvan mind 2 dlc,hogy lehet őket aktiválni mert leszedtem őket fenn vannak a winyón,de ha elindítom a gamot semmi újdonság nincsen:S valaki pls help,mert már naon idegesit. Előre is köszönöm=)=)
  • Tylerhun
    #214
    hali
    kellene nekem egy kis segítség, nemrég megszereztem a fable 2-t és a bnőmmel szeretnénk coopban nyomni. Csak olyan lehetőség van erre, hogy bekapcsoljuk a második kontrollert és aztán megjelenik az a kis henchman karakter, vagy van ennél értelmesebb lehetőség is erre?
  • Petsokra
    #213
    Jó is és rossz is, mert a lényeg szerintem a vége amikor választanod kell, hogy megölöd-e vagy elüldözöd.. :)
    De egyébként asszem itt nem lopsz hanem keresel.. de ebben már nem vagyok biztos..
  • Petsokra
    #212
    Sziasztok!
    A Fable2.com-os ládát úgy tudjátok kinyitni, hogy felmentek az oldalra megcsináljátok a filmet, majd beléptek az xbox.com-ra a reggelt live címetekkel, majd ha ez megtörtént, akkor a Live-val menjetek Fable 2-majd nyissátok ki a ládát, nekem könyv volt benne meg rózsaszín festék.. Ha sikerült írjátok már meg mit kaptatok, hogy ugyan az -e vagy más is van.. egyébként egy kérdés ha meghalt a kutyád, lehet másikat szerezni vagy fel lehet támasztani?
    thx..
  • simon7108
    #211
    van 1 kuldetés vérkon az a neve asszem,hogy T.O.K.I. na a csávo olyan feladatokat ad,hogy lopjam el neki 1 házbol a szent pitét vagy mit:Dmert utána meg lehet tisztitani a várost vagymi...most akkor ezzel jot teszek?vagy átver a csávo és csak lopom neki a kaját?
    mert elsore joként szeretném kivinni:)
    ja és osszes DLC fizetos?
  • Ribizlee
    #210
    ok koszi szepen!
  • Soldiers
    #209
    vegyél sok zellert az fogaszt
  • Ribizlee
    #208
    hello! egy gyors kerdes: kicsit funy de az a helyzet h nekm vmiert elhizott a hosom es most full dagadt:S szal a kerdes az h hogy lehet lefogyni ha lelehet egyaltalan?:D
  • martin4955
    #207
    Hogy én erre nem jöttem rá... :D köszi
  • Soldiers
    #206
    ezen fentvan
  • uiztu
    #205
    Hello!
    Engem az érdekelne, hogy mikor fog kijönni Pc-re, és honnan lehet letölteni majd?
  • Rincewind
    #204
    Bekapcsolod a masik kontrollert...
  • martin4955
    #203
    Üdv!
    Az érdekelne hogy a játékban van-e offline co-op-ra lehetőség. És ha van akkor hogyan lehetz beálítani?
  • Rincewind
    #202
    Fable II 1000G :P
  • kunszabi10
    #201
    Várom már pc-re.Az a jó a pc-s játékokban hogy, meglehet őket hekkelni(pld.:500ft-ról,1000000000ft-ra).
  • Rincewind
    #200
    Targytalan, sikerult beszereznem mindegyikbol egyet.

    Amugy teljesen nyitott online modban a Fable II kicsit olyan, mint egy MMO. Bowerstone foteren mindenki arul, kiabal, tarsat keres, achira vadaszik, etc. Poen. :)

    Csak, kar hogy ennyire korlatozottak a lehetosegek... :P
  • Rincewind
    #199
    + 2 Garth
  • Grove4
    #198
    Az a baj,hogy nekem is csak Reaver Van!
  • Rincewind
    #197
    Van egy rakas Reaver babam cserere! Jelenleg minden erdekel (Hammer, Garth, Theresa, Lucien). Ha erdekel egy csere dobj egy privit ram Live-on (ID: Rince Art).
  • Grove4
    #196
    Van lehetőség angolra váltani,viszont a magyar verzió is nagyon hangulatos és igényes!Jó szófordulatok,eltalált és hűen fordított kifejezések!