1688
DOOM 4
  • FSpofon
    #283
    hát nem hiszem hogy sorban álltak volna érte, első igazi konzolos próbálkozásuk, ki tudja milyen lesz
  • grebber
    #282
    A Bethesda kisajátította az id Tech 5 engine-t

  • sherlock1
    #281
    Nagy rakéta rajongó, és csinált egy céget vagy mit amivel ezzel foglalkozik és mindenféle versenyen vesz részt, meg kutatásokat folytat. Ez a weblapja: http://www.armadilloaerospace.com/n.x/Armadillo/Home
  • DarkSector
    #280
    mien rakéta?
  • sherlock1
    #279
    A kérdezz-felelek után meg rakétákról fog dumálni... Legalább a rageről mutathatnának valami újat holnap vagy azután.
  • DarkSector
    #278
    ennyi volt...szar.
  • DarkSector
    #277
    háát beszarok
  • sherlock1
    #276
    Azt is mondta, hogy nem közvetlenül dolgozik a doom 4 csapatnál, csak sokszor leugrik segíteni és mondták neki néhány órával ezelőtt, hogy nem beszélhet róla. Nagyon rá van izgulva az ipadra, biztos oda fejleszti majd a hülyeségeit...
  • DarkSector
    #275
    amugyis alap esetben végszükségre egy kis fél ingame vagy cg videót igazán összedobhattak volna, ien esetekre...
  • DarkSector
    #274
    de nem értem, tudtommal ezek szakemberek.
    ha igaz amit mondtak, hogy itt bemutatják egy uj játékukat, akkor nem értem most mifaszvan...nem tudták pár nappal ezelőtt eldönteni, hogy most lesz-e kész egy demo, vagy fél év múlva, nehogy már ennyire low-ok legyenek...

    élve nem jut haza, semmit nem mutat, egy ipod-os szaon kívül, és utána 3órás duma...lol.
  • sherlock1
    #273
    Azt mondta nem mondhat semmit róla, csak jövőre mutatják be ezek szerint... francba.
  • DarkSector
    #272
    van egy érzésem, hogy a helyszínen kezd forrni a levegő...jól látom??? :)
  • DarkSector
    #271
    nem lehet hogy csak rizsa, és a végén durrantják el, nem akarom elhinni, hogy elmarad...:)
  • DarkSector
    #270
    wolfenstein érdekes volt új ötletekkel, de összeségében tucatjáték.
    cod4-et én erőltetetnek véltem régebben, doom 3 jobban bejött.
    én a robotok helyett a "hús-vér" szörnyeket kedvelem, ha gyilkolni kell.

    persze kiváncsi lennék, akár a szuper új cím a quake 5 is lehet, hiszen sok idő telt már el a quake 4 óta, de ott a játékmenetbe kicsit beledobhatnának néhány újítást...nekem majdnem mindegy quake 5 vagy doom 4, csak legyen valami, mert szép a rage, de az a hülye borderlands-ra emlékeztet, és a környezet stílusa nem tetszik nekem....:S
  • TDC Geronimo
    #269
    Nem lesz doom 4. Elején mondta, hogy nem áll készen a demozásra.
  • Bence94
    #268
    egy quake 5-nek örülnék és tőlük nem a kisiparos raventől mert már televan a tököm velük... ja meg egy igazi wolfenstein 2-t mert nem volt rossz ez a mostani de ezt se az id hanem a raven gyártotta le...
  • DarkSector
    #267
    tudom de nagy labda volt ez....:)
  • sherlock1
    #266
    ja doom 4, elírtam :D
  • DarkSector
    #265
    Quake 4-et vagy 4 éve lenyomtam, mien teaser...pfffff

    bocs nemhagyhattamki! :)
  • sherlock1
    #264
    Biztos az volt a meglepetés, hogy iphone-on futtatta a rage-et. Quake 4-ből meg lesz egy rövid teaser videó...
  • DarkSector
    #263
    télleg lehet geci vagyok, de télleg viccesen beszél, alig nyitja ki az álkapcsát, szerintem vékony pizzára van belőve, meg szívószálra....:)
    meg lehet hallani, hogy fullnyálmennyiséggel próbál hadarni néha nyelhetne 1-2-őt...:))
  • Bence94
    #262
    beszél csak beszél és egyre hülyébb feje van...
  • DarkSector
    #261
    ennek akcentusa van vagy minden angolul beszélő ien pösze? :)
  • DarkSector
    #260
    jah látom hogy nagyon részletessen beszél a technikai fejlesztéssel kapcsolatos dolgokról...
  • FSpofon
    #259
    ez nem blizzcon hogy a végén előjöjjenek egy van még valami szöveggel
    ez technológiai meg üzleti szakértés
  • DarkSector
    #258
    Faja sokat beszél a doom 4-ről meg a csapatról, aki készíti...nah kezd beigazolódni...:)
  • DarkSector
    #257
    szerintem iszonyatnagy csalódás lenne, ha a titokzatos játék nem a Doom 4 lenne....:(
  • DarkSector
    #256
    bocs azt elütöttem...:)
  • Hellsing47
    #255
    te mért irsz mindenhova gg-t?
    vagy neked ez 'jó játék'?
  • DarkSector
    #254
    technikai gondok akadtak, és sok a duma.:P
  • DarkSector
    #253
    gg csipsz és kola és gooo!
    doom 4 legyen vagy morcoskodni fogok...:)
  • grebber
    #252
    Már kezdik van adás!
  • TDC Geronimo
    #251
    Egyszerűen csak csúsznak, ennyi.
  • DarkSector
    #250
    jaja szerintem valamit benéztünk, az ablak alatt teljessen más időpontok vannak, nincs mára 21:00-ra semmi kiírva...
  • grebber
    #249
    Nekem szintén!Néha bejön valami hang de mindig ugyanaz!Mindegy ha valami bombahír úgyis ki lesz cikkezve!
  • DarkSector
    #248
    összerogyott szerintem az oldal...:)
    uh nekem csak egy quakecon embléma van semmi kapcsolat nincs...
    :D
  • DarkSector
    #247
    gg
    nagy köszönet érte.
  • TDC Geronimo
    #246
    Itt kezdődik ~ 10 perc múlva
  • DarkSector
    #245
    van link quakecon live-hoz?
    vagy nem ma lesz? :)
  • grebber
    #244
    QuakeCON: Nagy bejelentésre készül Carmack!

    John Carmack, az id Software elsőszámú kódere is rákapott a Twitterre. Azt csiripolta, hogy a Doom 4 mellett valami igazán szépet fog mutatni a közönségnek. Mi másról lehet szó, mint egy 120 FPS-sel száguldó vadonás új 3D motorról, az id Tech 6-ról. Akármi is legyen, ha a Doom 4 nem hozza az elvárt szintet, akkor Carmack és csapata randevúzhat Luciferrel.

    Egyben kifejtette az OPM-nek, hogy az elkövetkező évtizedben nem kívánnak új franchiset útnak indítani. Elég nekik a Wolfenstein, Doom, Quake és a Rage. Nem szeretne öt egyedi fejlesztőcsapatot a stúdióban látni, a mostani háromtól is kirázza a hideg.
    A Carmack beszéd este 20:30-kor veszi kezdetét.

    info: Hardwired