1688
DOOM 4
  • MerlinW
    #403
    "a megjelent képeknek semmi köze ahhoz, amit a DOOM 4 hivatalos bemutatásakor látni fogunk"

    Ha ez nem cáfolás, akkor nem tudom mi az:) Egyébként a hamis képek is tök jól néztek ki, semmi baj velük. Rage is piszok hangulatosan nézett ki.
  • grebber
    #402
    Sajnos nem cáfolták hogy ezek a képek nem a Doom 4ből vannak szóval nálam egyenlőre bukta a game ezzel a városos cuccal! :(
  • NovaTerra
    #401
    Volt már olyan játékfejlesztő, aki az ellenkezőjét mondta a készülő játékukról?
  • mester1987
    #400
    id Software: ''Odaleszünk a Doom 4-ért''
  • DarkSector
    #399
    Meg aki elhiszi. :)
  • mester1987
    #398
    Na ennyit a sok hülye pletykáról...
  • grebber
    #397
    Magyarul is:

    "Matthew Hooper vezető dizájner három mondatban reagált a kiszivárgott képekre a Twitteren: "Ezeknek a képeknek semmi köze ahhoz, amit a Doom 4-ben láttok majd. Amikor majd hivatalosan megmutatjuk nektek a játékot, csodás dolgokat fogtok látni. Amikor megtartjuk a bemutatót a fanok boldogok lesznek."
  • MerlinW
    #396
    Ismerem, de a doomsday engine nekem mindig jobban bejött.
  • KaBuTo666
    #395
    Nagy kő esett le a szívemről. Nekem nem jött volna be ez a városos.

    #389: Kár hogy más nem...pedig alapnak kellene lenni annak aki Doomozott a régebbi változatokkal vagy valamennyire doom fan.
  • morzsi555
    #394
    http://twitter.com/#!/id_Hooper/status/174967484506570752

    Those images have nothing to do with what you're gonna see in Doom4. When we officially show things you'll see awesome
  • mester1987
    #393
    Én kérek elnézést
  • MerlinW
    #392
    minden itt van: http://dengine.net
  • morzsi555
    #391
    A videó leírásában ott vannak a linkek.
  • steweee
    #390
    honnét tudom ezeket letölteni, és van e egybegyúrt installálós letöltési lehetősége ?
  • KaBuTo666
    #389
    ZDaemonnal valaki játszott már?
  • morzsi555
    #388
    ZDoom-mal nem vészes.
  • MerlinW
    #387
    Én is maradnék, de 24"-os monitoron nem látok semmit a 640x480-ból:) 1920-ra kihúzva pedig akkora egy pixel mint az öklöm:)
  • MerlinW
    #386
    "muszáj" :)
  • mester1987
    #385
    Remélem énis, nem muszály feltétlen ez a dark-os megvalósítás, bár ha MArs-on fog jétszódni, akkor lehet, hogy elengedhetetlen lesz. Mondjuk lehet kinn is kutatni a vörös térben a Marson :)
  • morzsi555
    #384
    Én maradok az alap grafikánál.
  • MerlinW
    #383
    Én egyébként játszom a régiekkel a mai napig rendszeresen:



    - dengine 1.9.7
    - HD Texture pack
    - HD Model pack
    - Remastered Music mod
    - FOV 100
    - 1920x1080

    És mehet a móka:) A mai napig mindig találok online partnereket is:)
  • MerlinW
    #382
    Ezek realtime képek, persze ettől még lehetnek koncepciók. Ettől függetlenül és sokakkal ellentétben, nekem nagyon bejönnek a képek. Emlékeztetnek a DOOM 2 könyv hangulatára. Remélem ilyen lesz a játék.
  • mester1987
    #381
    Sok nem derül még ki ezekből. Ez mind Concept Art nem?
  • morzsi555
    #380
    http://hardwired.hu/forum/forum.phtml?area=comment&id=30553
  • J i GS a W
    #379
    Ahogy nézegetem a kiszivárgott képeket 1-2 túl Rage-s..... ami nekem nem jön be.
  • GregSB
    #378
    Akkoriban erre voltak csak képesek... Nézd a háttérben a füstölgő felhőkarcolókat.

    A történet szerint is ezek a pályák városokban játszódtak.
  • broman191
    #377
    Ezek a "városokat" azért nehezen lehet városnak nevezni. :D
  • GregSB
    #376





  • GregSB
    #375
    " "hagyományos Doom" fanok számára hatalmas pofonnak érzem"

    A hagyományos Doom fanok még emlékeznek arra, hogy a Doom2-ben voltak városi pályák, nem is kevés :P
  • mester1987
    #374
    nem rossz ez, csak ne legyen benne nyílt tér; ne mhozzá illik egyáltalán meg az RPG stílus sem, ami a Bethesda stílusa.
  • mester1987
    #373
  • dante3
    #372
    Doom 4. szivárgás - 2. menet: Karaktermodellek
  • Synchronous
    #371
    Ha nagy nyílt terekkel akarnak hódítani, akkor Cryengine-t licenszeljenek, mert a Tech még hagy némi kívánnivalót maga után. Ez a grafika ultragáz, de gondolom még nagyon pre-alfa verzióban van a project, ha csakugyan Doom 4-es képeket látunk itt.
    Másrészt a Doom-hoz nem nagyon illik a nagy nyílt terület... mindig is a szűk helyek, a keskeny klausztrofóbiát keltő folyosók voltak a védjegyei. Erről nem kéne leállni. Egy-két nyílt helyszín még elmegy, de ezeken a képeken szinte csak ilyet látni.
  • mester1987
    #370
    Nem mind rossz, csaknem idTech 4-el jön; hanem a RAGE-ével
  • mester1987
    #369
    Abból biztosan szerintem.
  • NovaTerra
    #368
    Ha már kész a motor, az pedig kész, akkor bátran jöhet a nyílt terület. A földi pokol, ahol démonok szaladgálnak, pedig füstös, poros, romos is lehet, szóval nem feltétlenül lőnek mellé. Még akár jó játék is lehet. Talán tanulnak is a RAGE hibáiból.
  • berlinboy6329
    #367
    Ez Doom4?Ennél még a Rage is szebbm,pedig a Doomban elvileg újabb motor lesz.
  • mester1987
    #366
    DOOM 4 SZIVÁRGÁS?
  • broman191
    #365
    Ha az lenne, akkor első ránézésre köszönjük, nem kellene vele fáradni srácok...ezt a nagyvárosi démoni hangulatos csontot a FEAR már rég lerágta - ráadásul nem is egy epizódban. Egy-két képről összhatásban a Crysis 2 ugrott be, megnyílt föld, műemlék épület, romok, tűz, füst, hamu... Persze belegondolva jobban, lehet ez még jó, ha tényleg törekedni fognak rá hogy megijesszenek benne, és kellő változatossággal jönnek majd a szűk szobák, a nagyobb, szabadabb terek, ötletes monsztákkal, helyzetekkel karöltve, esetleg nyakon öntik egy szabadabban bejárható világgal, nem csőben haladva...fincsi. Lenne. Mindenesetre a "hagyományos Doom" fanok számára hatalmas pofonnak érzem, hogy ennyire erőltetik ezt a manapság népszerű, jelenkori nagyváros témát...kívánom, hogy hozzanak ki belőle minden eddigi fejlesztőcsapat munkájánál többet, és akár még szeretni is fogjuk! :)
    Arról nem vitatkoznék hogy a képeken a Doom 4 látható-e, vagy sem, emlékezzünk vissza, a Tech5 kissé megbukott a nagy terek kellően részletes megjelenítésével, a sok-sok konfigon megjelenő teljesítmény gondok miatt a gyorsaságával is - legalábbis a Rage startkor, aztán alakult valamennyit a dolog. Az id-nek most nagyon kapóra jönne, hogyha olyan játékot adnának ki, amelynek grafikus motorja a nagy tereket hatékonyan, látványosan, gyorsan, és a kezdetektől fogva gondok nélkül jelenítené meg - mivel a Rage-nél is ez volt a cél, de ezesetben tenné mindezt a Rage-nél jóval kiforrottabb szinten. Melleleg nemsokára itt a GDC 2012, a közelsége miatt lehet arra következtetni, hogy valószínűleg ott mutatták volna be a Doom4-et/ezt az egyelőre meg nem nevezett címet, ha nem is a nagyközönségnek, hanem csak szakmai berkekben, arra az alkalomra készülhettek a képek...izgatottan várom a fejleményeket... :)
  • morzsi555
    #364
    Remélem nem az.