1688
DOOM 4
  • DarkSector
    #163
    Én is csak viccelődtem...
    Már unatkozom, mikor jön már a játék? XD
  • Doomista
    #162
    presze,nem gondoltam komolyan.örülök hogy valami kis hir jött,mert végülis még azt is ellehetett volna képzelni,irják hogy "bocs de leállunk a doom4 fejlesztésével :D" akkor bekattantam volna
  • Szabi84
    #161
    "új rész méltó legyen régi nagy hírnevéhez" -remélem is
  • DarkSector
    #160
    Azért rövid..
    Van egy kis hír...vége.
  • Doomista
    #159
    egyszoval nem mondtak semmi ujat :D
  • strebacom
    #158
    Rövid ID hír:
    "A Doom 4 fejlesztése is jól halad. A legnagyobb és legtehetségesebb id csapat dolgozik azon, hogy az új rész méltó legyen régi nagy hírnevéhez. Ezen felül nem mellékes az sem, hogy a minőségi munka mellett a fejlesztési idő is a lehető legrövidebb legyen..."
  • DarkSector
    #157
    Grafikában!-.....
  • Szabi84
    #156
    szerintem is el lett rontva, én a doom 1-2 remake-t akartam de sajna nem azt csináltak
  • Tsaba86
    #155
    Ha ő a nagy programozó koponya, akkor majd az engine részét fogja csinálni, de ott lesz majd mellette egy bagázs akik a kreatív dolgokért felelősek :)
  • Doomista
    #154
    hát az nem csinál mást a programozás helyett :D van blogja is,dehát már nemtom miota nem irt bele,kb 2 éve :Ddd pár hsz van csak :D
  • Doomista
    #153
    biztos lesz egyéb dolog is...azért a doom2-doom3 közöt oriási külömbség volt :D quake 3-4 között is,akkor mért ne lenne a doom 3-4 között ?

    nahmeg épp itt az ideje már a 4s verzsönnek,hisz quakeböl rég megvan :\ az kül meg nem jött be nekem annyira,inkább doom3 mint quake 4 =(
  • Tsaba86
    #152
    Most van egy rakás ideje hegeszteni a gammát, úgyhogy kihozhatja magából a maxot!
  • DarkSector
    #151
    Nem biztos.
  • Prince of Máté
    #150
    Szép fény-árnyék effekt + sötétség + zombik + fosatós hangok.
    Ha ezek meglesznek akkor tuti vétel
  • DarkSector
    #149
    Mármint a régieken kívül másvalamit.
  • Doomista
    #148
    persze hogy karaj volt,de tudod milyen carmack,sosem elégszik meg magával...
  • Tsaba86
    #147
    Carmack-ék csak nem cseszik el! Van rá annyi idejük mint a gelyva. És már az engine-t sem kell fejleszteniük, úgyhogy mindent bele tudnak adni.
    Egyébként csak annyi zavart meg, hogy azt nyilatkozta, hogy szerintük el lett b*szva a Doom3 és most nem akarnak annyira fosatósat csinálni. De szerintem meg karaj volt :D
  • Doomista
    #146
    mármint pl ?
  • DarkSector
    #145
    inkább újítsanak rajta....
  • Doomista
    #144
    legyen benne harc,küzdelem,para,meg minden ami doom !
  • Szabi84
    #143
    jó lesz az úgy doom, a hentről szól:D na persze némi para is legyen benne
  • Tsaba86
    #142
    Csak azt a kijelentést bánom, amit mondtak, hogy nem lesz olyan fosatós, hanem inkább amolyan "szuperkemény vagyok, mindenkit kinyírok" játék lesz. Magyarul harc és semmi vérfagyasztás. Na de majd kiderül. Remélem a történetet nem cseszik el, mert az adja majd meg az igazi hangulatot :)
  • fery02
    #141
    Szerintem meg a hivatalos megjelenés így hangzik: "When it's done". Mostanába szokás felvenni ezt a "megoldást". A
    múgy nem tök mind1? Rohadt soká lesz még, ez a lényeg, addig még annyiszor kap(hat)unk róla infókat, hogy két kezen nem lehet megszámolni.
  • Bence94
    #140
    na akkor újra.valahyog mostanában nem megy nekem... az csak kb. lehet akörül jön ki de nem hivatalos információ.
  • Bence94
    #139
    az csak tipp lehet akörül jön ki de 1000 biztos az hivatalosan bejelentett megjelenés.
  • Vass Gábor
    #138
    2010 nyarán jön, olvastam a Pc Guruból.
  • Doomista
    #137
    de :)
  • DarkSector
    #136
    ami már elmúlt az sem?
  • Doomista
    #135
    semmi
    sem
    igaz.
  • Prince23
    #134
    2009 decemberére fog megjelenni, h ebből mi igaz?! Tuti késni fog, vegyük 2010-re a megjelenést xD
    és többekközt még Macintoshra is megfog jelenni
  • DarkSector
    #133
    Konzolok 2016-ig lesznek kint...
  • Szabi84
    #132
    ezt nekünk is sikerült leszűrni a szövegből
  • Doomista
    #131
    doom 4t- akarok már :@@@ nem tudok várni ! hibernáljatok,és ha megjelent olvasszatok fel hxtx
  • Istencsászár
    #130
    Doom 4 ezen konzolgeneráció végén fog megjelenni... persze hogy szebb lesz pécén, mint egy 6-7 éves vason.
  • grebber
    #129
    "Mire a DOOM 4 megjelenik konzolokra a PC fényévekkel előrébb lesz a mostani generációnál. Azaz a PC változat sokkal szebb lesz, mint PS3 vagy X360-as társai. A Rage viszont mondhatni ugyanúgy fog festeni mindegyik platformon. És a legfontosabb kulcsmondat: a DOOM 4-hez "jelentős" kreatív gárdát kívánnak felvenni, nincs szükségük technikai emberekre, hiszen kész a kód. Egyes egyedül a dizájn és sztori elemekre kívánnak koncentrálni. Persze Carmack hozzáteszi, hogy szó sincs több száz foglalkoztatott emberről, majd ecseteli mily nehéz is mostanában profi pályaszerkesztőket találni."

    info: Hardwired
  • Vass Gábor
    #128
    Újabb infók jöttek a játékból, és 2011-et említik hogy jön.
  • fery02
    #127
    hopp, valaki intézkedett előttem úgy látom :D, kéretik ezt, meg az ez előtti hsz-omat is törölni. :)
  • fery02
    #126
    Berakod a DVD-t, majd next-next-next-finish és fel is van téve. :P
    Amúgy ha tisztában vagy vele, hogy nem jó heléyre írsz, akkor minek írsz ide? xD Unreal Tournament topikban kibasztak emiatt a warezos kérdés miatt, és gondoltad, hogy ebbe a nem túl népszerű topikba, majd elnézőbbek leszünk? :) Csak szét kéne nézned amúgy torrenten
  • Prince of Máté
    #125
    Bazze de láma vagy.
    Legelőbb 2012-ben lesz szerintem...
  • Muki100
    #123
    fájlnevében is benne van hogy quake 4