127612
  • bracsek #186
    nem, depis.
  • N o N a m e
    #185
    honnan veszed hogy senki sem szeret? Emos vagy?
  • bracsek #184
    mert engem senki nem szeret (így senki nincs kit én szeressek) de már abba hagytam, nyugió
  • N o N a m e
    #183
    Bracsek, légyszives hagyd abba.. miért kell neked mindenbe beleavatkozni? Miért vagy ilyen szemét?
  • VRSDM
    #182
    te leszel a hibás a banánoddal, ha mégegyszer ezt csinálod!
  • bracsek #181
    Az volt a hibás, amelyik a php help topikba belinkelte, mert észre nem vettem volna ezt a topikot, de felhívta a figyelmemet, hogy nincs egészen tisztában a dolgokkal és akkor ki kellett használnom, én magam adtam tanácsot, hogy az ip szűrés hogy megy, csak nem mondtam, hogy van vagy 2000 ip-m ilyen regisztrálás nélküli szavazásokra tartogatva, mert azért mint mondtad unnék regisztrálni annyiszor.
  • bracsek #180
    Nemtom csak jó tudni, hogy megtehetem, na meg engem úgyse szeret senki, akkor meg miért törődjek, hogy ki ki mi? A múltkor egy csajt dobattam ki a hello kitty szépségversenyről 3 óra alatt majdnem az utolsóból leelőzte az elsőt, de én se vagyok egy hacker, meg a szavazószkript se rossz. csak kreténvédelem nincs benne. Én meg inkább szavazgatok, minthogy írjam a jdbc csatlakozást mysqlhez, pedig ahhoz érdekem is fűz.
  • [HUN]FaTaL
    #179
    És ennek mi az értelme hogy szavazol 5000et te lámagyökér???
  • bracsek #178
    Akinek sok ip-je van sokat szavaz 1xű nekem meg jutott egy pár de ezt a szavazást megnyerem kb 99% al ha addig ki nem lőnek valahogy és utánna eltűnök, majd ha valami értelmes lesz azt még megnyerem magamnak.
    Ha megnézed, mind külömböző ip, tehát nem én vagyok a hibás, ha nagyon nagy az érdeklődés ez a szavazás iránt.
  • [HUN]FaTaL
    #177
    ügyes vagy te láma...
  • Ability
    #176
    Sajnos nem lehet jó védelmet írni rá, ahhoz legalább külön felhasználókezelés kellene, de regisztrálni meg senki se akarna ugye... Szóval megkérlek, hogy hagyd abba, mert így semmi értelme az egésznek. :/ Én meg visszaállítom az eredeti állapotot.

    (Csalni lehet, de nincs érdek mögötte, bíztam benne, hogy ezt el fogjuk kerülni.)

    MOD: mégsem állítom vissza, nem tudom hogyan voltak lebontva, csak azt, hogy 15 volt az állás. :P

    MOD2: Mégis vissza tudtam állítani, de Bracsek tovább szórakozik...
  • bracsek #175
    rohamosan romlik 10000-felfelére szavaztam, csak súlyozva van a véleményem :) asszem csalók vannak a rendszerben, mennyit szavazhatok? napi 1000 meglesz? Éjjel kevesset tudok rávenni, hogy szavazzon, de lesz ez még szebb is :) Vagy hagyjam el a terepet?
  • VRSDM
    #174
    eddig egész egészséges az sg :]
  • HUmanEmber41st
    #173
    Ha bejárnának ide ezer-kétezren savazni:) az a KSHnak már jó is lenne:D
  • vass17
    #172
    asszem, ez olcso megoldás lenne nekik:)
  • VRSDM
    #171
    [b]dohányzás - kábítószer - alkoholfogyasztásban gondolkodjatok
  • HUmanEmber41st
    #170
    Azért jó volna archiválni a szavazatok végeredményeit és egy-két (pl ilyen anyagias) kérdést évente megismételni..a KSH meg innét élne:D
  • bracsek #169
    Jövök csalni, már a 10eft-t picitt megtuningoltam.
  • Benny04
    #168
    értem..
  • Fbn Lx
    #167
    Én ezt használom. Gyors, egyszerű, satöbbi :p lényegében tiszta firefox.
  • VRSDM
    #166
    244ezren esgéznek. :] szóval 1000szavazat a minimum, / szavazás

    jolvan jolvan, valami dizájnt kitalálok nekije :D
  • Ability
    #165
    Beszéltem az idézett fórumozóval, és nála valami egészen más hiba van, mert az eredeti oldal - reklámokkal, normális címen - sem jön be neki. Valószínűleg valamilyen tartalomszűrő tiltja nála a frame-eket. :/

    Következő lépés:

    Holnap kaptok toplistát és archív szavazások részleget. Gondolkozok még a mostani rendszer továbbfejlesztésén is. Olyan terveim vannak, hogy a sütibe és az adatbázisba eltároljuk azt is, amelyik opcióra szavaztatok, és akkor az eredmények között ki lenne emelve az az opció, amire saját magatok szavaztatok. A szavazásokhoz lehetne rendelni leírásokat is. Ezek el lennének rejtve, egy gombra vagy linkre kattintva jelennének meg, ha van ilyen az adott szavazáshoz rendelve. Sok esetben jól jöhet, hogy ha nem elég egyértelmű valami, de a magyarázatot mégsem a kérdésbe akarjuk írni... Illetve egy címkéző rendszeren gondolkozok még. Minden szavazáshoz korlátlan számú címkét lehetne rendelni, és akkor az archív részlegben lehetne célirányosan témát választani, majd aszerint szűrni a régi szavazásokat. Persze lenne normál kereső is... Szívesen venném a Ti ötleteiteket is, legyen az bármilyen apróság is. VRSDM-re meg majd rászállok, hogy csináljon valami jó dizájnt a szavazáshoz (amit majd én átültetek ide), ha már egyszer ért a grafikához. :)

    DE mindenek előtt fel kellene pörgetni ezt a témát. Ez az 50 szavazat elég karcsú szerintem, lenne itt több fórumozó is. (Jó, persze, ilyenkor valaki nem a gép előtt kockul, de nem is lenne ennél sokkal több szerintem ...) Van fantázia a témában, sokan már régóta rágják St-t, hogy legyen az SG-n szavazó rendszer. Szerintem sokakat érdeklne is, és ha igazán ötletes kérdéseket találtok ki, akkor fentebb is tudunk menni. :P
  • Benny04
    #164
    az mi az? :D
  • Fbn Lx
    #163
    Flock-kal tökéletes.
  • Paranoia
    #162
    HÁH
    de ismerős vhonnan ez a kérdés

  • Rundstedt17
    #161
    egyedi:D
  • kakaoskalacs
    #160
    opera-val nem mutat semmit :(
  • [HUN]FaTaL
    #159
    Nálam is tökéletes (Mozilla Firefox 2.0.0.13)
  • Verseghy
    #158
    Nekem se, kurvajó!
  • Benny04
    #157
    nekem nincs reklámcsík
  • Ability
    #156
    Van még valaki, akinek reklámcsík jön be, vagy ez egyedi probléma?
  • banok
    #155
    szép lett
  • Verseghy
    #154
    Ja:D vagy szoktál énekelni zuhany alatt?:D vagy ha egyedül vagy otthon vagy a nemtom:D
  • karajjj
    #153
    mint pl "szoktál rejszolni?"
  • FZoleee
    #152
    Hát nálam nem megy :D Firefox... A szavazás után csak egy atw reklámcsík jön be :S
  • N o N a m e
    #151
    jó lett! Firefox alatt minden tökéletes!
  • Verseghy
    #150
    Ki lehetne használni, hogy tulajdonképpen névtelen szavazás és olyan kérdés is lehetne, ami magánéletbeli, sokak talán rájönnének, hogy az a dolog amit abnormálisnak gondolnak magukról tulajdonképpen sokan csinálják, vagy hogy tényleg abnormális:D Nemtudok példát, találjatok ki valamit:D
  • Ability
    #149
    Na javítottam egy csomó dolgot, kezdve a bannerképpel. De a szavazás sem volt tökéletesen letesztelve, és IE7 alatt pl. a submit gomb el volt csúszva. (IE6-om nincs, ha valaki azt használ és hibás valami, akkor legyen szíves szólni...) Szóval ha valaki ezidő alatt furcsaságokat látott (pl. görgetősáv), akkor üzenem neki, hogy időszakos volt, most már valszeg nem kell tovább buherálni... Szerintem ma még megírom a toplistát és az archív részleget is, de lehet majd holnapra csúszik. :P
  • Ability
    #148
    50-50

    Nincs kérdése senkinek sem? :P Akkor majd én berakok valamit...
  • Benny04
    #147