127612
  • VRSDM
    #226
    bevallom énis, zavar ez a csecsemőméret...
    [right][apro]40centi 3kiló 20deka
  • N o N a m e
    #225
    lol kérdés! Hát persze hogy megnézem! Még össze is szoktam mérni a másik gyerekkel hogy kié a nagyobb!
  • Fbn Lx
    #224
    Hát, szerintem ez egyértelmű, hogy nem, szóval felesleges lenne megszavaztatni. Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny, hogy ezt teljesen lehetetlennek tartanám :0
  • VRSDM
    #223
    okés. következőnek akkor bejegyezve!

    am. lehetne ilyen is. " Hiszed hogy a megcsalás megbocsájtása után, eltűnik a tüske a szívedből? "
  • Ability
    #222
    Dehogy. :D Én ezt a kérdést láttam már Az Igazság Ára amcsi verziójában, és ott igennel válaszolt az alany. Szerintem itt a topikolvasók között is igen sokan követnék, ha rá lennének kötve a hazugságvizsgálóra. Ez nem igazán eldöntendő kérdés. Bizonyos szituációkban az ember akaratlanul is meglátja a másikat, de ez nem azt jelenti, hogy szándékosan lesekszik vagy élvezkedik. Vagy buzi vagyok, csak nem tudok róla?

    Köv kérdésnek ötlet: Hiszel az őszinte megbocsátásban? (Talán nem olyan provokatív mint ez, de szerintem érdekes kérdés. Persze ez alatt nem az apróságokra gondolok...

    MOD: amúgy csak most olvastam el a szavazáshoz tartozó leírást. Így kicsit más értelmet nyer a kérdés. :D
  • FZoleee
    #221
    Ezt a kérdést
  • fanka93
    #220
    jah,vágom xD
  • PíszLávJuniti
    #219
    melegcset
  • Benny04
    #218
  • NeverwinterKING
    #217
    juj ilyen h jut eszedbe?:DD
  • Verseghy
    #216
    Ajajjj:D:D
  • fanka93
    #215
    mi az az alkalmatosság?! botsi,csak wok így este
  • VRSDM
    #214
    csak őszintén srácok ;)
  • Benny04
    #213
    lol kérdés :D
  • NeverwinterKING
    #212
    nem választani fogunk hanem megdönteni
  • VRSDM
    #211
    ha így lenne akkor fölösleges lenne a szavazómotor :C
    épp ez az értelme, de hát csaljon aki akar, vagy hívja a haverjait, ha neki jobb érzés úgy :D
  • karajjj
    #210
    jézusom, nem kormányt fogunk itt választani, ez csak egyszerű közvéleménykutatás, jólvan ez így ahogy van...
  • PíszLávJuniti
    #209
    megoldás egyszerű
    mindenki beírja a topikba, hogy mennyit költ, több száz alreget meg senki nem regel, meg kiszűrhető..
  • VRSDM
    #208
  • NeverwinterKING
    #207
    jee^^
    thx shadow
  • fanka93
    #206
    kösz SHADOW hogy újra kinyitottad
  • SHADOWEYES7
    #205
    !
  • SHADOWEYES7
    #204
    Majd ha nem ovodás szinten lesztek kinyitom.
  • fanka93
    #203
    nem,ezt értsd úgy,hogy egyik nap veszek 2 dobozt,ami kitart 2-3 napig,a másik napon pedig vagy tippmix-re,vagy sörre,vagy ilyesmikre megy el:)
  • Ability
    #202
    A problémám a tárhelyszolgáltató rossz kofigurációjából adódott. Nem hozzáértés kérdése, egyszerűen az 'alap' (és biztonságos) IP lekérdezés a szolgáltató miatt nem működött, én pedig megkérdeztem, hogy van-e alternatív megoldás. (Azért nem ismertem ezeket, mert sosem szorultam rá erre, és igazából ezek nem is túl jó megoldások, mert hamisítani lehet őket.) Egy tárhelyváltás megoldotta a problémát, és az eredeti script gond nélkül működött rajta IP ellenőrzéssel is.

    A másik dolog, amit... én mindig szem előtt tartok: pont egy programozásban jártas embernek kellene igazán erkölcsösnek lennie az ilyen dolgokat illetően. Én is tisztában vagyok azzal, hogy hogyan működnek a dolgok, vissza is tudnék élni vele, DE nem teszem. Az a véleményem, hogy az élvezet igen szánalmas módját találtad meg...
  • [HUN]FaTaL
    #201
    2 doboz/nap? az kemény:D

    1000-3000-re szavaztam mert napi 1 doboz sajnos elmegy:/
  • Benny04
    #200
    ja tényleg, azt jelöltem be, csak elbambultam :D
    tehét úgy ahogy mondod, nem élek semelyikkel :D
  • fsgh
    #199
    tehát..."nem élek semelyikkel"
  • Benny04
    #198
    Én nem dohányzom, sem iszom, és nem csinálok bármi ilyesmit, tehát 0-1000
  • Rockynhooo
    #197
    napi 2 doboz? az szép .. :D
  • Taranov
    #196
    De komoly zsebpénzed lehet, ha havi 30 ezret cigire költesz, és ez még csak a kisebbik része, mert a nagyobbik tippmixre és nyáron sörre megy el :)
  • fanka93
    #195
    én is tippmixre verem el zsebzsém nagyrészét xD
  • Rockynhooo
    #194
    lol tényleg :D sorry nem figyeltem , mondjuk én is azokra gondoltam , szóval az alapján szavaztam ;)
  • VRSDM
    #193
    még jó hogy írtam leírást mellé :)
  • Rockynhooo
    #192
    hát jah sztem igen , egy bizonyos szint után a szerencsejáték is káros szenvedély :)
  • fsgh
    #191
    tippmix számít-e?:P heti 1-2 ezer azért elmegy rá:P (bár mostanában mérséklem magam...)
  • fanka93
    #190
    sajnos én naponta elverek egy 1000-sest cigire,és akkor még a kötelező nyári sörpénz nincs benne :S:S
  • NeverwinterKING
    #189
    jó a szavazós cucc^^
    kérdés is jó :D 1000-3000re szavaztam :O
    amúgy a csajok káros szenvedélyeknek számítanak?
  • bracsek #188
    ha geci lennék nem segítenék senkinek, de én mindenkinek segítettem akinek tudtam, de ebből csak annyit értem el, hogy ha valakinek van valami hülye és a hülyét szó szerint értem ötlete az megtalál.
    Ha volna kiért miért változnék. de nincs.
  • N o N a m e
    #187
    Azért nem szeretnek mert ilyen geci vagy másokkal szemben. Ha egy kicsit megváltoznál akkor semmi probléma nem lenne.. Na jó éjt!