7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Grove4
    #921
    Nyugi ,nem kell a flém,leírta,hogy nem a teljes verzióval játszott,ő a demo alapján ítélt,legyünk egymással kedvesebbek(milyen hippi vagyok).So RELAX!
  • bgabor
    #920
    Valóban ég és föld a két játék fizikája, és a Pro Streeté az ég, egyértelműen.

    Próbáltál már MW-ben lassan 5hm/h kanyarodni? Láttad hogy mozognak úgy az autók? Vagy az reális hogy az MW-ben az autók 300 km/h-val száguldó törhetetlen kugligolyóként viselkednek, és úgy pattannak vissza a falról, mint a fippergolyó? Szerinted EZ a normális fizika? Ezt te sem gondolod komolyan.

    Mint ahogyan azt sem, hogy leszólsz egy játékot anélkül hogy a teljes verzióval játszottál volna.
  • Sordoran
    #919
    én meg egy NFS Mercedes-Benz Edition-t XD
    bár az inkább TDU szinten kéne nekem :D
    több mint 100 év autói...
  • Pepsi Twist
    #918
    eltudnék képzelni 1 LFS Undercover-t :D
  • Grove4
    #917
    Ha te mondod,nem vagyok olyan profi benne!
  • Sordoran
    #916
    *simán
    és nem azt mondom h szar a fizika a PS-ben hanem h egy NFS-hez mérten nagyon is szokatlan, én nem várok el az NFS-től szimulátor szintet, nekem jó az arcade
    ha többre vágyom ott a GRID vagy a TDU
  • Sordoran
    #915
    hát a jó fizika nézőpont kérdése, mert az NFS nem szimulátor, azokhoz képest vmi... más :D
    az MW-ben ismán keresztbe lehet tenni autót kézifékkel, ellenben a PS (csak DEMO-t néztem) az autó alig bír kanyarodni el, vmi szimulátorosítást próbáltak csinálni, amiből semmi jó nem sült ki...
    a két játék fizikája ég és föld
  • Grove4
    #914
    Én nem látok külömbséget a PS és a MW fizikája között(lehet,az én hibám),de szerintem a MW-nek se volt olyan jó fizikája.
  • Sordoran
    #913
    hát ha egy PS fizikát belenyomnak akkor lehet még szar belőle :D
    mert a PS fizika mindenhova jó csak nem ide...
    ide MW/Carbon fizika kell fejlesztve
  • Sordoran
    #912
    Most Wanted jó volt, a Carbon az már nem, a rövidsége csak 1 volt a sok baja közül a Pro Street-nek eddig csak a demoját teszteltem de már látom mér nem tetszik sokaknak :D
    Undercover-től nem tom mit várjak, valójában én se várok megváltást tőle, de ha hoz egy Carbon szintet hosszabb sztorival megéri
  • Prince23
    #911
    Most Wanted nyomdokain lesz ez a rész! Rossz nem lehet. Sőt!
  • poppe
    #910
    nekem a most wanted még bejött (SŐT!!!), az annál újabbak viszont egyáltalán nem... remélem ez megint fasza lesz
  • Grove4
    #909
    Nem értem azokat az embereket,akik azért jönnen be a topicba,hogy az adott játékot a sárga földig lehordják,mégám a falusi retardált módukon("MARÉK FOS") előbb talán meg kellene tanulni normálisan,helyesn írni és aztán esetleg írhatnál a fórumra,a másik dolog meg amin kiakadtam,az ez:"ember akinek tetszett a ProStreet annak elég egy szar izlése lehet játékok terén!!!!enyit erröl!",szerintem sok embernek tetszett(köztük nekem is) ,mivel milliós példányszámban fogyott.Szóval nem értem az ilyen embereket,még meg sem jelent a játék,és egyből megy itt a "marék fos"-ozás!

    "Ennyi nyelvtani hibával meg felkiáltójellel téged is bátran nevezhetünk egy rakás szarnak."-egyetértek

  • Norbi1990
    #908
    Előbb próbáld ki és utána mondj véleményt!!
    Ez mindenkire vonatkozik :)
  • ATi0021
    #907
    Nem értem miért kell egyszerre leszólni azt akinek más a véleménye. Attól, hogy valakinek tetszik az arcade attól még nem jelenti azt hogy máris kisebb színvonalú lenne. Akinek az a baja, hogy "jaj nem hasonlít a valóságra, mert nekem van jogsim stb..." az menjen üljön be a kocsijába és vezetgesse azt. Ez NFS nem GT5,TDU,GRID, vagy más szimulátor. Attól hogy egy-két szimulátor fannak nem tetszik nem jelenti, hogy rossz is. Egyszer ha már valaki leírta a véleményét nem értem miért kell ezerszer ideírnia, hogy ilyen-olyan vacak stb hangnemben. Komolyan nem tudom, ilyenkor hol vannak a moderátorok és a topic házigazdája.
    Amúgy az a legnevetségesebb az ilyenekben, hogy itt szidják, meg csinálják az online nagyfiút, hogy kis hülyéknek jó az ilyen és fel se teszem stb. közbe meg Ő is felteszi és kipróbálja. Kétszínű, nagyképű banda. Persze akinek nem inge ...
  • SötétBarom
    #906
    Köszönöm, hogy létezel. Most már látom legalább, hogy az EA szerint kik a célcsoport. A hozzád hasonló primitív userek, akik egyből sírnak, ha valamennyire hasonlít az autó viselkedése egy igazihoz. Ezt a színvonalat neked találták ki -.-
  • bgabor
    #905
    Ennyi nyelvtani hibával meg felkiáltójellel téged is bátran nevezhetünk egy rakás szarnak.
  • Pepsi Twist
    #904
    #898
  • Hedic
    #903
    Csak szerinted!A most wanted volt szinte a legjobb!!
    meg elötte az underground 1 meg 2!!
    utánna akk ugy ahogy még a carbon elment.
    A ProStreet meg egy rakás szar!!!!!!!!
    ember akinek tetszett a ProStreet annak elég egy szar izlése lehet játékok terén!!!!enyit erröl!
  • Pepsi Twist
    #902
    a legjobb NFS a HotPursuit 2 volt meg a Porsche 2000 meg az NFS 1-2
  • Pepsi Twist
    #901
    a sorozat legrosszabb részei: #898
  • bertino
    #900
    már kifejtettem.

    régi NFS hangulatát egyik ujabb rész se hozza vissza, vitatkozhatsz ezen bármeddig is.

    persze véleménye mindenkinek lehet, ha neked visszahozza, akkor egs... :)
  • bgabor
    #899
    Pont ettől tartunk. Mert a MW volt a sorozat legrosszabb része, a Carbon mellett.
  • Pepsi Twist
    #898
    látom te sem fogod fel... MW, CA, PS, UC, mind szar... MIND 1 MARÉK FOS!!!
  • Pepsi Twist
    #897
    ha meg olyan lesz mint a most wanted akkor megint istentelen szarjátékot fogunk kapni...

    Hrutka Pál-nak mehet :D
  • bgabor
    #896
    Ja, hát társaloghatunk és érvelhetünk ezen a dokkmunkás színvonalon is.


    Szerintem meg a MW egy marék FOS!

    Most már jobban érzed magad?
  • Pepsi Twist
    #895
    te hülye...

    az összes NFS 1 MARÉK FOS ÉRTED FOOOOSSSS...

    kivéve az UG1 meg talán az UG2 de ami utána jött az mind szar....
  • Hedic
    #894
    Öcsém te nagyon láma vagy!!!!!!ez ugyan olyan lesz mint a most wanted!!!
    pár dologba fog csak különbözni!
    1.jobb grafika
    2.más pálya (nagyobb map)stb
    3.más stori!
    stb
  • Máté94
    #893
    Igaza van,hogy a PS egy marék FOS!
  • bgabor
    #892
    Ki tudod normálisan is fejteni a véleményedet?
  • Pepsi Twist
    #891
    sztem az UG1 UG2 óta az összes NFS hót szar... de sztem most ez csúcsot fog dönteni...
  • bertino
    #890
    "Rájönnél, hogy a régi NFS hangulatot a Pro Street adja vissza a legjobban."

  • bgabor
    #889
    Te meg egy hülye vagy, aki nem ismeri a régi, IGAZI NFS-eket.
    Akkor nem beszélnél ekkora baromságokat. Rájönnél, hogy a régi NFS hangulatot a Pro Street adja vissza a legjobban.

    A MW, Carbon pedig az ilyen egyszerű hülyegyerekeknek készültek, mint például te is.
  • trick daddy
    #888
    hát tényleg x-ar ez a vidi még mobilhoz képest is de erröl a ps-dinamikálya jött-le
  • Hedic
    #887
    Te gyerek!!!!Minden idök legszarabbik NFS-ét már kiadtát!Az pedig a Pro Street volt!!!!Erről ennyit!!!
  • Pepsi Twist
    #886
    ez az NFS-es minden idők legszarabbja lesz sztem...


    ui.: miért nemt udják a PS fizikát használni? azzal talán 1 fokkal jobb lenne...
  • fery02
    #885
    Senki se mondta, hogy komoly féle lesz, ez a bannerről leüt, hogy olyan árkád lesz, mint akár az Outrun, csak éppen nem lehet végig driftelve végigvinni a pályát.
  • Pepsi Twist
    #884
    ez inkább fun game... és nem az a komolyféle...
  • Pepsi Twist
    #883
    hát... ha a modelleket most kicseréljük majd mozdonyokra akkor nem is lenne olyan rossz :D
  • Pepsi Twist
    #882
    jah...