7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • belapeter
    #963
    Helló mindenki új vok itt.
    Már várom a gamet.Szerintem f@sz@ lesz.
  • Bullitt
    #962
    Ilyenkor kéne nyitni a spam/off topikot....Túl sok már itt a hülye, aki csak emeli a saját országomban élő emberekről alkotott negatív véleményem. Könyörgök mér nem lehet néhány magyar embernek kultúráltan beszélgetni egy topikban? Szánalom...
  • JackSparrow88
    #961
  • ChuckyHUN
    #960
    Persze...
    Kell nekimajd egy q9400, egy 9600x2 + 8 gig ram
  • Leo 1991
    #959
    gépigényről tud vki vmit??
  • Prince23
    #958
    Pf bazmeg, ez már nagyon undoritó ami itt folyik, ki buzik
  • PENGEinno3d
    #957
    Valaki adjon már egy BANánt ennek az idiótának!4
  • Máté94
    #955
  • PENGEinno3d
    #954
  • trick daddy
    #953
    ide is beszurtad te buzi ( azonal csapjátok-ki ezt a ferdehajlamu szarevöt)
  • Máté94
    #952
  • Pepsi Twist
    #951
    izéé olyan Train Crash szimulátor tök faszán menne... törnének a vonatok a kocsik :D mondjuk kereszteződésbe 400al áthajtani vonattal azt benne áll 1 olyan porsche mint a képen :D
  • bgabor
    #949
    Akkor sokat megtudhattál a játékmenetről. Főleg hogy az utóbbi napokban nagy pofával szidtad a Pro Streetet. Ezek szerint arra sem voltál képes, hogy becsületesen játszál vele, nem hogy arra hogy végigvidd.

    Mégiscsak kiderült a végére hogy a Pro Street és te közüled te vagy a szar. És ezekután le mered szólni, úgy, hogy bevallottan nem is játszottál normálisan vele.
  • offkorz
    #948
    legnehezebb szinten?
  • offkorz
    #947
    jae
  • bgabor
    #946
    Érdekes, nekem egyszer sem fagyott ki a Pro Street, és bilentyűzetcsapkodás nélkül is végig tudtam vinni a sivatagos-száguldozós részeket.

    Nem lehet hogy a hiba bennetek és a gépeitekben van?
  • Pepsi Twist
    #945
    sztem is leállhatna a sorozattal... csinálnának helyette valami igazi vonat simulátort... az tutijól menne
  • offkorz
    #944
    csak egyet nemértek az EA minek erőlködik még:-|
    felesleges szvsz
  • mikiking
    #943
    ez sem egy HD
  • RYO21
    #942
    Van egy uj feljavitotto vidi IS:




    http://i445.photobucket.com/albums/qq173/NFSItalia/?action=view¤t=b60e1c1e.pbr
  • trick daddy
    #941
    te meg konzervatív vagy
  • SötétBarom
    #940
    Nem az fáj, te tróger, hogy szar, hanem hogy régeb jó vót. -.-
  • Pepsi Twist
    #939
    okay
  • offkorz
    #938
    jae
  • Pepsi Twist
    #937
    calgon = szarbon? (Carbon)
  • offkorz
    #936
    nekem ilyen nemvolt.hidd el amúgyis elszaggatja az idegszálakt
  • Nohab
    #935
    Nekem azzal baszta fel az idegeimet, hogy folyton kifagyott és csak egy reset segített.
  • offkorz
    #934
    számomra semmi csábító nincs ebben az új részben.a pró sztrítben is csak az rx7.meg is csináltam az álom autóimat belőle.de végül annyira uncsye lett már.és a sivatagos őrült száguldás meg egy pocsék volt,kicsit megdob az út,falhoz baszod a billett már a 20.-ik próbálkozás után.idegszaggató szar az egész különben.
  • offkorz
    #933
    azért a régiek többet értek,meg még az ug1.és az MW a többi valóban nem ér többet,calgon nekem is megvolt egy délutáni unalom űzésnek.nevettem is egyet a végén.:)
  • bertino
    #932
    burnout
  • Pepsi Twist
    #931
    képzeljétek el :D én eddig 1 NFS-t sem vittem ki :D kivéve a carbont mert azt 1 délután alatt végig lehet játszani :D:D:D az összes többit 100% save aztán tuningolgattam meg ökörködtem...
  • trick daddy
    #930
    hát v-hogy így de legalább lesz M6-os :) remélem a teljesítményét nem rontják el mint a ps-ben a e-92, vagy melyik.
  • DJ Skyline
    #929
    a már jól megszokottak, 1-2 új autóval kibővítve :|
  • offkorz
    #928
    a burnout nem nfs:-|
  • Loufee
    #927
    én eddig az underground kivételével mindet végignyomtam egyszer (na jó, a PS-t sem, mert sztem uncsi :P). Bár az MW nagyon tetszik, mégi egy idő után egy picit uncsi lehet, meg sztem nem is lehet annyira változatosan tápolni benne, mint mondjuk az U2-ben (nekem az U2 a kedvencem eddig, meg a burnout).
  • Prince23
    #926
    Első részleges autólista:

    * Audi R8
    * Audi RS4
    * BMW E92 M3
    * BMW M6
    * Lamborghini (többféle)
    * Lancer Evolution IX és X
    * Lexus IS-F
    * Mazda RX-7
    * Mustang GT
    * Nissan 350Z
    * Nissan GT-R
    * Porsche (többféle)
  • Sordoran
    #925
    izlések és pofonok, én jól elvoltam vele anno, 2-3x vittem ki sztem
    a Carbont is 3x de az kevesebb ideig tartott mint az MW egyszer :D
  • ChuckyHUN
    #924
    Azért az MW is hamar megunható a blacklist rendszerrel..:(
  • Sordoran
    #923
    én írtam h nem szimulátor az NFS, se az MW se a PS...
    ha Arcade játékot akarok játszani, nekem inkább az MW jön be, nem a PS, mivel az MW már külön műfaj, sokkal élvezetesebb mint a PS ami megpróbál vmi szimulátorosat, és nem jön be
    persze van akinek bejön a PS, hát felőlem jöjjön be, én inkább MW-t nyomom, ha el akarok rugaszkodni a valóságtól az sokkal pörgősebb és jobban leköt, meg izgalmasabb
    PS-el is el lehet lenni gondolom, de az nem annyira pörgős, és nem annyira valósághű, hiszen sokak baja hogy unalmassá kezd válni, verseny hátán verseny, semmi egyéb, én elhiszem h meg lehet unni
    MW-ben meg ha jönnek a zsaruk, akkor minden felpörög
    izlések és pofonok, nem szidom a PS-t mivel a teljes MÉG nincs meg
    de én továbbra is az MW-t tartom a legjobbnak
    aki valósághű autózást akar, ott vannak a szimulátorok, az Arcade érzést meg mindenki másik NFS részben találja meg!
  • trick daddy
    #922
    teljes mértékben igazad van (részemröl)

    ebbe a pár orába annyi-xar szó volt hogy egy selejt rap-számba-sincs annyi. A lényeg aki igazi "real" racing feelinget akar annak vannak más gamek pl: az egyesek által felkapot "GRID" ,TDU + stb...Ez arcade game (a ps esetében félig-meddig). Aki meg szidja azt aki kedveli az arcade game-ket ,az 1 ,és fordítva is.