14374
Foci VB 2010
  • ProGabe #1511
    engem a hangja nem zavar, az már inkább, hogy nincs semmi hangulat miatta: mindig ugyanúgy fújják meccs előtt, meccs közben, amikor nincs is játékban a labda, akkor is, ha helyzet van, meg akkor is, ha gól

    úgy vannak ezzel a meccsre járással az afrikaiak, hogy kimennek a stadionnevű izébe, ahol van középen valami nagy legelő, amin valami hülyék futnak egy bőrdarab után. mindegy mi van, nekik örülni kell, meg fújni azt a szart
  • karajjj
    #1510
    én már tegnap :D
  • Fabio Capello
    #1509
    én már megszoktam...
  • Rash87
    #1508
    Egyetértek,kib@szott idegesítő...Agyon kéne az összeset verni...csak tudnám mi olyan kurvajó abba,h fújják... Értelme egyenlő a nullával.
    10 perc után hangot leveszem,aztán úgy lehet nézni,de az meg nem az igazi.
    Szánalmasak,úgyhogy én innentől csak a fontosabb meccseket nézem.
  • Kandurex
    #1507
    :D

    Én már megszoktam. Leszarom.

    Meg amúgy az M1 -már okosabban közvetít, ha nem muszáj nem adják be az aréna hangot.
  • Kandurex
    #1506
    Le a kalappal a Koreaiak előtt.
  • Zenszkij
    #1505
    Aki ezt a kürt ganéjt kitalálta agyba főbe kéne verni. Azt aki fújja ki kéne vágni a stadionból. Megint csak a rohadt pénz pénz pénz. Ebből a nyomorék hangszerből is üzletet csinálnak. A közönség hangja élvezhetetlen, nem lehet hallani a skandallumokat, a felhördülést. Én a komolyabb TV társaságok helyébe beperelném ezeket, mivel a közvetítést, amit rengeteg pénzért engedélyeztek ebaxxák ezzel a kürttel. Legyen féláron, csak a képért fizetünk. Vége a meccsnek, de lankadatlanul fújja a sok értelmiségi újgazdag ökör, aki kijutott oda, és egy selyemmajom szintjén tengeti életét. Remélhetőleg a következő VB-n hegedűt, vagy zongorát adnak a közönségnek. Pengetnék, nyomogatnák azt is ész nélkül....
  • USAMEN POWER
    #1504
    Mekkora vicc a Görögök játéka... 3 szögletet is kihagytak egymás után, 2-3 percel utána is egyet, el se hiszem, pedig inkább nekik drukkoltam mint a ferdeszeműeknek...
  • Lcapitant
    #1503
    elég egyértelmű (volt) a meccs. a dél-koreaiak nagyon rendezettek voltak, ellenben a görögökkel. a görögök nem VB csapat :D
  • Cat 02 #1502
    Aszittem bement :D
  • ProGabe #1501
    háhá, égnek a görögök, mint a... görögtűz
  • SzocsA
    #1500
    én nem mertem fogadni pedig 2.7 es szorzó!!!! bár még az elején úgy tűnt hogy mutatnak valami a görögök de a gól után semmi!


    pedig volt egy helyzetük ha bemegy ugyanez a másik oldalon bement!
  • zaki
    #1499
    rém gyenge ez a görög csapat, még jó hogy dél-koreára fogadtam :p
  • limperatore
    #1498
    rohadjanak meg :D
  • karajjj
    #1497
    na még egyet beszenvednek a gyroszabálók, aztán megvan a 4 pontom XD
  • Monoton
    #1496
    Görög védelem
  • Fabio Capello
    #1495
    ott a második
  • karajjj
    #1494
    a stúdióban is mind lehúzták
  • fsgh
    #1493
    Tény hogy a Görögök rosszak, meg én Dél Koreára fogadtam, de feltűnő hogy a kommentátor mennyire lehúzza a görögöket. Nem mintha nem lenne igaza de egy kommentátor indig legyen pártatlan.
  • Gabe18
    #1492
    Mármint szakkifejezést...
  • Gabe18
    #1491
    Na a stúdióból tanultam egy új szekkifejezést. A görögök "tütymörögnek a pályán"...
  • banok
    #1490
    Nah tippmixen bejött a koreai H az 1. félidőben. :) Ma kérnék még egy argentín meg egy angol győzelmet.

    Egyébként a bannerben lévő ustreames m1 link már rég nem működik ugyanis naponta többször is változik.
  • paly90
    #1489
    Ezek a görögök hihetetlenül gyengék...meg a magyarok is megvernék őket..(ha jól emlékszem 2008ban megvertük őket barátságos meccsen)
  • HöfEE
    #1488
    Ezt az istenverte vuvuzelát, miért engedik be a stadionokba????? IDEGESÍTŐŐŐŐ
  • Gabe18
    #1487
    Ezek a Görögök mit keresnek itt?Kikérem magamnak...
  • precision
    #1486
    hehehe ez nagy volt

    koreai felé rúgta jócskán, kommentátor: akik nem szeretik a vuvuzelát reménykedhetnek, hogy vkit eltalált a labda

    :D
  • gabber_saviola
    #1485
    remélem ezek után a Koreaiak behúzzák a mecset.
  • gabber_saviola
    #1484
    :)
  • karajjj
    #1483
    mondtam én
    #1449
  • Tomy Lee
    #1482
    Nagyon ki fog kapni Nigéria.
  • precision
    #1481
    ezért is volt az évszázad WTF -ja a 2004 -es EB, amit megnyertek :)
  • LasDen #1480
    jah, nekem is ő jutott eszembe róla...de Park szimpatikusabb nekem mint az olasz :D
  • gabber_saviola
    #1479
    Nem is értem, hogy ezek a Görögök mit keresnek kint a vb-n. Annyira szar ez a meccs, hogy még a tegnapiakat is felülmúlja.
  • bakkerman
    #1478
    full Gattuso a pali...annyit fut bazze
  • LasDen #1477
    fasza lenne ez a korea csak rohadt pontatlanok.....Park meg iszonyat milyen jó :D
  • bakkerman
    #1476
    ezt gyenge 30 perc alatt leszűrted? :D taníts mester xd am komolyra fordítva,ez a görög válogatott nagyon gyenge,2008-ban is gyenge volt,Dél-Korea kellemes focit játszik,nyugodtan építkeznek,kiváncsi leszek Nigériára
  • precision
    #1475
    ilyen nagy pénzekben fogadtok? az igen...
  • limperatore
    #1474
    ha görög nyer az első 2 nap statja + 75000 :D
  • SLICK
    #1473
    ilyen meccsekre a jó isten se fog kicsalni senkit :D

    közben mi helyzet volt már. Tuti Dél-Korea jut tovább Argentína mellett ebből a csoportból
  • bakkerman
    #1472
    BAZZZEEEEEEE.....corvász....