14374
Foci VB 2010
  • desigo
    #1551
    nah ez komoly meccs lesz ...
  • SLICK
    #1550
    érdekes a környezetemben alig zavar valakit, neten is olvasom többen szeretik, vagy megszokták mint azt hogy fikázzák. Szóval erős a 100/99. Reálisabb a 100/30
  • karajjj
    #1549
    na a törpék már most beindultak :DDDD
  • karajjj
    #1548
    Maradona WM-et játszat? :D
  • precision
    #1547
    100ból 99 embert idegesít a buzizela, egyértelmű, hogy valamit csinálni kellett

    bár az igazi az lenne, hogy teljesen kiszűrni, nem igaz, hogy nincs még ilyen technika...

    okok, láttam tegnap a linket, hogy nem lehet, de hát vazzeg, ez csak meg tudják határozni hogy milyen frekvenciatartományban szól ez a fos szar izé, aztán küldenek rá egy inverz tartományt, és voilá, ki van ütve a hangja... némi veszteség előfordulhat, mármint, hogy olyan hang némul el ami nem a duda, de hát ez van
    a kommentátor hangja pedig külön sávon jöjjön, és az nem fog elnémulni tutira

    de hát biztos meg lett mondva a tv társaságoknak, hogy nehogy lenémítsátok a dudát, mert mi vagyunk afrika, nekünk ez ilyen spirituális cucc, meg vallási, fujni kell éjjel-nappal, mert ez fejezi ki az egyéniségünket és az érzelmeinket
  • WuFraZselic
    #1546
    azért mostanában tett érte Messi

    ugyanakkor nem bánnám ha kizúgna argentína, kijárna egy szép nagy pofáraesés diegonak
  • LasDen #1545
    Maradona mint valami drogbáró :D
  • Cat 02 #1544
    Aki alig beszél vagy nem tudom, de néha mintha néma lett volna a meccs, kellet csomószor alt+tabolnom megnézni, hogy megszakadt-e :D
  • SLICK
    #1543
    Amúgy az M1 kapja be a brét. Direkt halkítottak a hangerőn a sok bőgős miatt, akiknek kicsit bántotta a fülecskéjét a VUVUZELA!!!! Sztem meg így kurvaidegesítő, szitne csak a nyomi kommentátorokat hallani. -.-
  • SLICK
    #1542
    Szinte tudtam, hogy az argentin meccsre jön ki Viktorka kommentálni. Lesz itt mindjárt kakilónyalás a részéről. Messit meg az egekig sztárolja
  • WuFraZselic
    #1541
    meg az olasz, német, angol bajnokságra
  • karajjj
    #1540
    van, csak VB-re nincs pénze :D
  • Murder3
    #1539
    na ez a baj h it nincs egy normlis sportcsatorna.
  • ProGabe #1538
    de valamit kell mondani, és ezeket csak szidni lehet :D

    Somos-testvérpár hangjától, stílusától meg nekem is kezd felállni a szőr a seggemen :S
  • Murder3
    #1537
    tény h elképzelésük az nem volt, msot komolyan Gekasra ívelgetni?
    az eggyik legkisebbre?
    ahelyett h magasra tolták volna neki inkább próbálták volna földön játékba hozni, akkor tuti berámolt volna 1-et.

  • gercse
    #1536
    Hát Mérei Andrea sokkal szimpibb műsorvezetőnő
  • karajjj
    #1535
    persze, csak mivel mindenkinek szerződése van valamelyik csatornához, ezért k*rva drága lett volna plusz kommentátorokat szerződtetni
  • Kandurex
    #1534
    Hogy mióta? Leszarom, nem tudom. Én azt mondtam, hogy ez a Maradona egy ripacs figura.
  • desigo
    #1533
    nem kicsit volt szánalmas ez a Görög fikázás az M1-en
    magyarok ki meg ki se jutottak...
  • Murder3
    #1532
    de itt nem az a lényeg h ki adja a kommentátorokat be tudják ugyan úgy szervezni.
  • karajjj
    #1531
    mióta szépségverseny a foci?
  • limperatore
    #1530
    jolvan már usa, majd este lesz a meccs most más lesz :D
  • karajjj
    #1529
    hát mivel az RTL volt a nagy esélyes a VB jogokra, ha eladta volna az M1
  • ProGabe #1528
    (hm, jó az a nyakkendő :)
  • USAMEN POWER
    #1527
    Az Anglia vs. USA -ra kíváncsi vagyok ! Egyértelmű hogy kiknek szúrkolok, remélem hogy nem lesznek balfaszok... :D
  • Murder3
    #1526
    Léderer?
    Hajdú B, a Sport 1 kommentátorai százszor jobbak ezeknél a balfaszoknál.
    Egyik rosszab mint a másik.
  • Kandurex
    #1525


    VS.



    Elég nagy különbség van közöttük.
  • banok
    #1524
    én is már kezdek hozzászokni.
  • Murder3
    #1523
    azt nem modnom h számomra nem idegesítő ez, de hát európai szemmel nem is érthetjük teljesen meg őket.
  • limperatore
    #1522
    az év legjobb csatára a kispadon, vicc ez a maradona
  • karajjj
    #1521
    miért? Léderer jobb lenne? :D
  • Rash87
    #1520
    Arról meg már nem is beszélve,h ezek a balfaszok nem is a meccs miatt mennek ki,hanem hogy fújják azt a szart... Szerintem még hazafele jövet is fújják.
    (persze ha észreveszik a nagy fújás közben hogy vége lett a mérkőzésnek)
  • chalezlopez
    #1519
    Diego az isten!!
  • Murder3
    #1518
    amúgy azt nem értem mi a francért kell sok csirát kivinni a vb-re.
    Egy csomó jó kommentátor van mo-n de a szerencsétlen m1-es szargárdát kell kvinni....
  • LasCar16
    #1517
    ez az meccs nem is érdekli őket nagyon csak ez a hülye örülünk mer nálunk van a VB fíling, hiányoznak a jó ritmusok
  • karajjj
    #1516
    ő a dél-amerikai Mourinho...
  • Rash87
    #1515
    Azért valahol kellene lennie egy határnak. Ez már szerintem idegesítő kategória.
  • gercse
    #1514
    nekem is inkább ezzel van bajom,
    túl folyamatos, és gólnál is szinte ugyanaz van,
    jó lehet hallani kicsit nagyobb zsivajt, de zavaró, hogy ennyire folytonosan nyomják
  • Kandurex
    #1513
    Mekkora egy ripacs ez a Maradona
  • Murder3
    #1512
    Nyilván ők is így vélekednem némely európai szokásról.