14374
Foci VB 2010
  • SLICK
    #1311
    Algéria majd vasárnap játszik Szlovénia ellen. Igazából ez nehéz tippes meccs, mert egyik ország csapatait se ismerem igazán. Bár ha tippelnék akkor 0-1 Szlovéniának
  • karajjj
    #1310
    pont olyan, mint az írek elleni odavágó volt, ott viszont a végefelé annyira nyomtak már a franciák, hogy Anelka csak begyötört egyet
  • Kandurex
    #1309
    eegen mondjuk, egyénben nem rosszak, de együtt..:( az Uruguayiak meg szerintem túlzottan tartanak tőlük
  • báttyó02
    #1308
    félidőbe henry vagy cissé be, govout meg küldjék már el a halálba
  • karajjj
    #1307
    Dragonka, szerintem nem neked való ez a foci VB...
  • Mor3llo
    #1306
    Kemény meccs, bár igazából egyik csapat sem szegezi a másikat a kapuja elé..főleg Uruguay
  • dragon11
    #1305
    Holnap Algéria X lesz, nem?
  • SLICK
    #1304
    remélem :D
  • karajjj
    #1303
    majd a negyeddöntőben már meglesz :D
  • Monoton
    #1302
    Más meg nincs :(
  • SLICK
    #1301
    mondjuk franciák most megleptek, az elmúlt meccsekhez képest egész jól játszanak, csa tényleg mint a kommentátor is mondta, nincs meg az összhang.
  • akyyy
    #1300
    itt egy se működik nálam meg nem is láttam itt se csak flash alapú lejátszót
  • gabber_saviola
    #1299
    Jó meccs, nem gondoltam volna, hogy már az elején ezek egymásnak esnek.
  • Monoton
    #1298
    katt
  • Mor3llo
    #1297
    Ez a Forlan hatalmas spíler.
  • akyyy
    #1296
    linket plz
  • SLICK
    #1295
    azért tőle nem ezt vártam ebben a helyzetben :|
  • banok
    #1294
    Sopcaston a CCTV5
  • karajjj
    #1293
    ejjj baze Govou :S
  • poppe
    #1292
    húúú g#ci de de kivagyok ettől a köcsög dudától... anyjuk picsájába feldugnám... #&@##<}~·ð#&##
  • akyyy
    #1291
    az flashes és nem.
  • SLICK
    #1290
    nem tom it idegesít, szvsz semmi baj nincs vele, nem idegesítő
  • Cat 02 #1289
    Indavideos nem jó ?
    Vagyis az a sportgezas.
  • akyyy
    #1288
    Nem tud valaki streamot, ami nem silverlightos, meg flash-es, hanem media playeres, és nincs lekódolva?:(
  • limperatore
    #1287
    geci zümmögést itt se hagyják abba beszarok :D
  • picco
    #1286
    - moderálva -
  • SLICK
    #1285
    A Chelseaben tavaly gólkiráy volt, illetve az angol bajnokság gólkirálya is. Idén sem játszott rosszul, szóval tartogathat meglepit.
    Nem olyan rossz a francia keret, bár Henryt hiányolom, bármilyen pocsék formában van is, fontos góloakt tud szerezni a semmiből is.
  • Hegi90
    #1284
    francia alázás lesz
  • IXEMGabeo
    #1283
    ebből a csapatból maximum Ribery lehet veszélyes, de ő sincs valami nagy formában...Anelka fényévente egyszer rúg egy 5 méteres gólt nem is értem a Chelsea minek tart még igényt rá amikor a 2008-as BL döntőben is elhibázta a büntetőt...
  • SLICK
    #1282
    hopp nem akartam válaszolni :D
  • SLICK
    #1281
    no Henry nincs a kezdőben?
  • bakkerman
    #1276
    kenákku srácok,be avgyok ...... xdddd .. jó vol a mecs,jött is egy kis pénezcske :DDDDDDDDDDDDD 1X-re ratmak,jött is egy pénz xd 14.700 fohint !!!!!!!!!!!!!! kenákó!!!! dzábszuláni
  • Carloska
    #1275
  • Kandurex
    #1274
    Nemsokára tovább robog a vonat, jönnek a franciák, :)

    Kíváncsi leszek a játékokra.
  • Carloska
    #1273
    Szabdság téren oriás kivetitő ha eddig nem voltt még :D
  • Bandee1987
    #1272
    Itt az m1 linkre kattints bal oldalt kicsit lejjebb

    vagy regelj az index.hu-n és ott is fasza minőségben nézheted.
  • Kmarha
    #1271
    jó ennyi idő alatt megtalálom :D ha van
  • Kmarha
    #1270
    lusta vagyok keresni.. magyar kommentátoros streamet hol találok.. fent a link gondolom angol
  • IXEMGabeo
    #1269
    ennyire idegesít mindenkit ez a hangszer? csak én nem foglalkoztam evvel a "zuluvelával" vagy mivel, hanem inkább a meccsel? amúgy fel nem foghatom Mexikó hogy szúrta így el:S
  • karajjj
    #1268
    akkor lemaradtál a meccs lényegéről :D szűk egy óra után pörgött fel mindkét csapat