14374
Foci VB 2010
  • IMYke2.0.0.0
    #1591
    Messi számomra kissé szürke...
  • szucsy89
    #1590
    hát ez a Di Maria gyerek egy nagy nulla eddig, méghogy 200millió :DASD:DSDA
  • LasDen #1589
    Máriának mekkora orra van :D
  • bakkerman
    #1588
    Jónás jól tolja,eddig még csak Newcastle meccseken láttam,de itt is jó! Nekem Di Maria szürke,meg Higany
  • USAMEN POWER
    #1587
    Az a 2 rossz bedobás... :D + egyre több a szabálytalanság mind két oldalon. Egyre viccesebb amit csinálnak, a fényes kezdés ellenére.
  • bakkerman
    #1586
    LEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO basszameg :SSS
  • USAMEN POWER
    #1585
    "Érdekes aki Tevez közelébe kerül, az pár percet a földön tölt."
  • karajjj
    #1584
    nem nagyon ment még arra a labda, amit arra küldött Verón, azt meg Heinze elkúrta
  • SLICK
    #1583
    :_D?AS?SAS:D

    Amúgy téged érint mivel madridista is vagy: csak én nem hallottam Di María nevét sokszor? Nem tűnik meggyőzőnek
  • bakkerman
    #1582
    nigéria nincs a pályán eddig,de bármikor bemákolhatnak egy gólt...kéne még egy gól :D Leo,Higu,Tevez csináljatok valamit !!!
  • karajjj
    #1581
    Yakubu olyan árkot szántott ott a kapu előtt, hogy abba már vetni lehetne :D
  • a.carkey
    #1580
    Azért várjuk meg az Angolok meccsét is. :) Ha azt a kórust is elnyomják, akkor tényleg verjék agyon az összeset. (A brazil szambatáncosok zavarban lesznek, az bizti.)
  • Chrisss
    #1579
    a kommentátor is az sg fórumot olvasgatja közben, hogy pont a fokokról beszél itt nekünk?
  • Cat 02 #1578
    Hehe, hogy odaadta a labdát :D
  • SLICK
    #1577
    na Viktorka megválaszolta
  • karajjj
    #1576
    aha... jó
  • Ams
    #1575
    10-15fok
  • SLICK
    #1574
    Amúgy ott milyen idő lehet, hogy páran bevállalták a hosszú ujjú mezeket?
  • LasDen #1573
    Enyema a védés után mi lazán ment már vissza a kapuba :D
  • a.carkey
    #1572
    A 4. meccsre azért kezd idegesíteni a vuvuzela ...

    Javaslom, hogy sünt a seggébe annak, aki kitalálta, majd annak a FIFA nagyfejűnek is egy méretes sünt a seggébe, valamint péniszére meg egy farokevő gombát, aki engedélyezte a VB-re.
  • bakkerman
    #1571
    hehe,vébé első két nap +24.985 FT(pontosan xd),vezetnek az argentínok is(ugyan nem raktam meg őket),és Messi jól tolja,MI KELL MÉG? :PP hajrá Argentína,Hajrá spanyolok :))
  • limperatore
    #1570
    higuain hozza a formáját, 10db 100%-os ziccer neki h gólt lőjjön
  • SLICK
    #1569
    na tessék nem is monoton annyira, igaz ehhez az kell, hogy másképp fújjanak bele... Ez az elhakuló majd erősödő hangzás sztem fasza volt!
  • karajjj
    #1568
    na de, pont azért jó eddig a meccs, mert mindkét oldalon szellős a védekezés és inkább támadnak
  • WuFraZselic
    #1567
    na ja de egy komoly csapatnak a védekezése is komoly, nem csak a támadósora :D
  • karajjj
    #1566
    na azért Nigériának elég komoly csatárai vannak, látszik is, ha megkapják a labdát, abból baj van mindig
  • SLICK
    #1565
    Mindjárt élvezhetőbb a meccs is :D Bár Viktor orgazmusközeli szövegelése elkúrja megint
  • limperatore
    #1564
    eddig jól nyomják de egy komolyabb ellenfél ellen beszopnák ezt a 3 védős taktikát
  • Fabio Capello
    #1563
    heinze mit fejelt OMG
  • USAMEN POWER
    #1562
    Szép fejes volt a szögletből. Argentínok ha így fojtatják, szerintem nem kevés gól lesz a végére.
  • Solten
    #1561
    Gyonyoru...
  • Bogdogege
    #1560
    Gyilkosok ezek az Argentinok
  • kraawz
    #1559
    zsír, egy sima 3-1 legyen :)
  • chalezlopez
    #1558
    JEEEEEE Atomfutball!!!
  • karajjj
    #1557
    óóóóóóóóyeah
  • precision
    #1556
    GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! :)
  • Solten
    #1555
    Na ez gyors volt :)
  • Bandee1987
    #1554
    Egyik vb blogon kommentátorok kézikamerával érzékeltették mennyire kurva hangos ez a kütyü, ha sokan fújják. Szerintem ha külön jönne a kommentátorhang, ott is simán behallatszana...
  • precision
    #1553
    Messi = Maradona fénykorában

    ha beindul, nem lehet megállítani :)

    remélem lesz vagy 5-0 Argentinának :)
  • karajjj
    #1552
    most azért jobban érvényesül a dél-amerikai vonal a nézőtéren, meg a nigériai is a rezesbandával :D