14374
Foci VB 2010
  • bakkerman
    #1711
    amúgy csak engem nem hoz lázba az esti meccs? :/ inkább gyúrok a holnapi szerb-ghána meccsre,az izgi lesz
  • bakkerman
    #1710
    meg amiből Platini bácsinak nincs haszna :/ videóbíró se lesz addig,amíg ő ott van! meg blettör bá
  • paly90
    #1709
    hát sztem X lesz:D:D
    holnap meccsek közül Algéria-Szlovén sztem is X,viszont sztem a szerbek megverik Ghánát
  • SzocsA
    #1708
    ma esti meccset simán nyerik az angolok?
    és a holnapi meccsek algéria- szlovénia X ??
    szerbia - ghána X???
  • Gabe18
    #1707
    Mert a nyomorék Fifa-UEFA semmit sem enged ami a 90 éves vezetőinek leépülő szellemi szintjét meghaladja...
  • Tyler1
    #1706
    tényleg azt sosem értettem, hogy miért csak ottvan, egyszerű de hatásos eleme a játékvezetésnek.
  • karajjj
    #1705
    dél-amerikában a játékvezetőknél van egy spré, amiben ilyen borotvahab szerű anyag van és ha szabadrúgás van, azzal szokta berajzolni a pályán a helyét, meg a sorfal helyét, hogy ne lehessen elcsalni a távolságot, a hab egy perc múlva le is bomlik amúgy és nem marad ott a nyoma, csak azért kérdezem, mert megnézném, ahogy lampardéknak rajzolgat, hogy onnan lőjjék a szabit :D
  • ProGabe #1704
    "The sound of the vuvuzela is the only thing that can be heard from space"

    "There's only one thing louder than a Chuck Norris roar: a vuvuzela"

    kezdődik :D
  • a.carkey
    #1703
    Majomfurulya
  • ProGabe #1702
    wut?
  • WuFraZselic
    #1701
    o.o
  • Tyler1
    #1700
    nem voltak semmi védései az biztos.
  • gabber_saviola
    #1699
    :Ddd

    vuvuzela :P
  • chalezlopez
    #1698
    Így van. Ezek a csapatok bárki ellen megállják a helyüket, és gólhelyzeteket dolgoznak ki. Az megint más, hogy ha ziccerekre ment volna a meccs, akkor kb 8-2 ide. De gólra megy...
  • karajjj
    #1697
    brazil bíró vezeti az esti meccset, ilyenkor használhat sprét? vagy az itt tiltott?
  • karajjj
    #1696
    FIFA.com-ról

    Man of the Match: Vincent ENYEAMA (Goalkeeper)
  • ProGabe #1695
    1-0-nál le kellett lépnem, káromkodtam is, gondoltam lemaradok 3-4 gólról. 90-dik percre értem vissza, de azt hittem az már az összefoglaló, mert még mindig 1-0 volt :D

    na most majd az angol drukkerek megmutatják, hogy lehet elnyomni a vuvu hangját. ha nekik sem jön össze, akkor senkinek!
  • banok
    #1694
    "krúcs"
    :facepalm:
  • SLICK
    #1693
    5 kép: Maradona: "Hát ez a laszti tényleg buzin szál! Még kézzel se nyúlok hozzá!"
  • karajjj
    #1692
    Nigéria, Kamerun, Elefántcsontpart és Ghána bárkivel fölveszi a versenyt szóval nem értem, hogy miért magyarázza mindenki, hogy gyenge ellenfél, az viszont megint más, hogy tényleg pontatlan és elszórakozott játékot játszottak az argentinok
  • Tyler1
    #1691
    igen direkt játszottak így, h ne nagyon alázzák meg az afrikai csapatokat.
  • karajjj
    #1690







  • chalezlopez
    #1689
    Az ellenfél Nigéria volt... Bárki ellen megállják a helyüket.
  • SLICK
    #1688
    sztem kurvázni inkább csak akkor menjenek, ha továbbjutottak mert ma azért nem voltak toppon. Rengeteg egyéni hiba, taktikával is bajok voltak, cserék is furák... Nigéria könnyen okozhatott volna meglepetést
  • Tyler1
    #1687
    hát ez az argentína se fog sokáig menni. dél-korea el is picsázza őket sztem.
  • limperatore
    #1686
    :SAD:ASD?_ASD_ASD
  • karajjj
    #1685
    a játékosokra gondoltam
  • bakkerman
    #1684
    hát ez kúrva jó :DDDDDDDDDDD
  • banok
    #1683
  • SLICK
    #1682
    adsz pénzt elemgyek kurvázni, még fel is veszem videóra :D
  • Solten
    #1681
    Osszegyujok ket kaptar mehet - hasonlo a feeling.
  • karajjj
    #1680
    na lehet menni inni meg kurvázni :DDD
    Diego mingyá felszívja a gólvonalat
  • bakkerman
    #1679
    vége,1-0 huhh,ez necces volt...lehetett volna több is basszus :S de lehetett volna 1-1,vagy 1-2 is szal,nem rossz ez a 3 pont!
  • SLICK
    #1678
    +1 !!!! ^^
  • SLICK
    #1677
    nyerjen argentína, de csak azért mert iwiwen őket tippeltem győztesként nem kevés ponttal :D
  • IMYke2.0.0.0
    #1676
  • Grove4
    #1675
    be lehetne tenni itt háttérzajnak, annyira megszoktuk már xD
  • limperatore
    #1674
    meg adott egy tökéletes passzt messinek amit nemtom h hagyott ki
  • kraawz
    #1673
    maradjon az 1-0, bőven elég az is ma :)
  • desigo
    #1672
    höhö

    Instant Vuvuzela