14374
Foci VB 2010
  • paly90
    #1431
    3 nőnél felelek(asszem 1 szereti a focit):D,meg egy csávónál az szereti majd annál lehet be kell játszani annyira nem fog menni:D:D
  • Zenszkij
    #1430
    Franciák lélekölő játéka, pff, szerintem a vb-n több francia meccset nem is nézek. Ad 1 utálom őket, ad 2 unalmasak.
  • bboyatty
    #1429
    Pont a legjobb részt kaptad el, első félidőbe nem sok minden volt, Francia meccs meg unalmas volt szerintem.
  • Cat 02 #1428
    Első meccs 2. félideje(csak azt láttam), szerintem jó volt. Főleg mikor mehikói srác rászúrta jobb felsőre, kapus meg éppcsak kivédte.
  • bboyatty
    #1427
    Ja már megfigyeltem, néha már vártam, hogy kifordul a bokája.
  • bigapó
    #1426
    jajajaj, tényleg. figyeltétek a szuperlassitások alatt a focisták lábát? hát Én még ilyet nem láttam. azt tudtam, hogy a test extrém terheléseket kibir, de amit ezeknek a fickóknak a lába tud, hát az eszméletlen. rugásnál is összevissza "lifeg" bokánál :D nagyon durvák azok a képek.
  • kaposi1
    #1425
    En ma mindjart ket meccset kihagyok a munkarendem miatt!
  • Lcapitant
    #1424
    az első meccsek nem voltak jók, sőt... A gólok még elmentek, a dél-afrikaiaké szép volt, több ilyen lesz remélem. De a "zene" az nagyon durva... :D
  • bigapó
    #1423
    hozd témába a meccseket és hátha átenged a tanár egy kettessel :D
  • bigapó
    #1422
    gyenge kezdés után nehogy erősen visszaesen a szinvonal, mert pofánrugom akkor magam...

    még dél-afrika játéka volt a legszebb tegnap, esküszöm. franciáknak örülök, hogy megint pofára esnek, nem komázom őket. elnézést a szurkolóiktól:)
  • bboyatty
    #1421
    Remélem több gól lesz mint a tegnapi francia meccsen.
  • szucsy89
    #1420
    itt nincs tető? :DDSA.DD:SD:D:.sD:SDS:S:DD:S.D:SDS:DS:
  • paly90
    #1419
    Oh hogy miért nem rakták egy héttel késöbb a kezdést:D
    Kedden szóbelizek és semmit se tudok kb...remek lesz:D, de ne mis nagyon fogok tanulni:D meccset kell nézni:D:D
  • mflex #1418
    USA tud néha meglepetést okozni...
  • Pacal17
    #1417
    Én valamiért sok gólos ikszet jósolok..:D
  • DIESEL DOG #1416
    Anglia lehetséges esélyes a győzelemre...
  • bboyatty
    #1415
    Anglia-USA meccsre kíváncsi leszek, szerintetek ki nyeri?
  • DIESEL DOG #1414
    :DDD
  • mflex #1413
  • lippet
    #1412
    Holnap a német-ausztrál meccs is jó lesz! Ausztrália világversenyen az ő szintjükhöz képest nem szokott rossz lenni!
  • limperatore
    #1411
    Argentínának reálisan egy 3:0-ra nyerni kéne. De 2 góllal behúzzák sztem.
  • DIESEL DOG #1410
    Az idei VB-t "darázs döngicsélésben" fogjuk végigkövetni... :D

    Egyébként kiváncsi vagyok az Angolokra... :-)
  • mflex #1409
    Fogjuk rá, néha volt pár jó pillanata :)
  • paly90
    #1408
    azért sztem a nyitómeccs nem volt rossz, föleg a 2. félidő
  • Zenszkij
    #1407
    Meg egy Rooney, aki szétszedi az ellenfeleket...
  • mflex #1406
    Remélem, ma már focit is látni, a tegnapi két meccs egyenesen szar volt, főleg az utóbbi. :/
  • karajjj
    #1405
    hát, az angolok hagyományosan nudlik a VB-n, ráadásul most még olyan hűdejó keretük sincs, viszont most van egy Capellojuk, akinek igennagy a mázlifaktora :D
  • Kandurex
    #1404
    Zümmögésmentes jó reggelt. Ma két frankó meccs is lesz, Argentin és az Angol
  • Kocka08
    #1403
    Alig várom a mai Angol-USA találkozót.
    Remélem az Angolok bitang erősek lesznek és megnyerik a vb-t
  • karajjj
    #1402
    én meg Henry helyett Maloudát hoztam volna be Anelka mellé, ők legalább együtt játszanak a Chelseaben
  • DIESEL DOG #1401
    Számomra meglepő volt hogy nem "született" gól egyik csapat felől sem, pedig voltak jó helyzetek szerintem. :)
  • paly90
    #1400
    Reális volt sztem az X,habár a vége meleg volt az uruknak.Nem értem ha van vkinek már egy sárgája hogy lehet így odacsúszni....
    Forlán jó volt,én Suareztől sokkal többet vártam...nagyon gyenge volt.
    Franciáknál Govout nem játszattam volna,inkább Maloudat.Anelka is nagyon gyenge volt.Jó kis csoport,lehet h meglepetés továbbjutók lesznek:)
  • IXEMGabeo
    #1399
    Forlan lett a meccs legjobbja a FIFA szerint...
  • IXEMGabeo
    #1398
    az túlzás...
  • Tyler1
    #1397
    hát igen a foci változik, Ronaldo előtt Maradona, előtte Puskás...
    az hogy "Zizut akkor nem lehetett fogni de ha most..." - ez olyan mintha Alit és Tysont vennénk egy ringbe :)
  • Count Adyn
    #1396
    Henry kezezést reklamál? Priceless:D:D:DD
  • SLICK
    #1395
    mondjuk ez nézőpont kérédése is, hisz a maga posztján nála jobb nincs, épp úgy mint Ronaldo (fénykorában a világ legjobb csatára volt) és ha csak az akkori teljesítményét nézzük minden játékosnak, akkor mára valóban nincsenek jobbak az öregeknel.
    Igaz pl 10 éve teljesen más volt a foci, mint most. Jobban is kedvelem az akkori időket, és nem azért mert mondjuk az én esetemben a Real Madrid és a Francia válogatott is sikeres volt. Hanem egyszerűen maga a játék szép volt és szinte minden meccs izgalmas volt.
    Manapság kevés olyan jó meccs van ami élvezetes, de ez sok téynezőn múlik.
  • Tyler1
    #1394
    jóvolt Zizu, de kb. egyszinten Figoval vagy Ronaldoval(brazil).
  • gercse
    #1393
    azért ez erős...
    a jelenlegi focistákat tekintve, lehet, de Zidane előtt is volt foci
  • SLICK
    #1392
    Zidane-t fogni nem bírták :D Messire kicsit jobban odafigyelnek és fingani sem tud :D Ezt nem is olyan rég láthattuk.

    Zidane egy isten, senki nem ér a közelébe sem.