5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • IMYke2.0.0.0
    #5464
    Értelemszerűen, az alapjáték mellett megvan mind a 4 DLC is:
  • IMYke2.0.0.0
    #5463
    Nekem csak ezekhez van CD-kódom a profilom alatt: Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned, Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot
    A többit a STEAM kód nélkül felteszi.
  • Papa01 #5462
    Az a baj, hogy nem... legalábbis én nem látom azokat a helyszíneket.. és elvileg van két kódom is, amit soha nem kért a Steam. (2 DLC kód.)
  • IMYke2.0.0.0
    #5461
    Ha megvetted a GOTY-t, akkor helyből aktív mind a 4 DLC.
  • Papa01 #5460
    Értem, köszi szépen a választ! :-)
    De abban a módban sem lenne aktív a 4 DLC, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #5459
    Pt2 = Playthrough 2 = Végigjátszás 2
    [Erősebbek lesznek az ellenfelek]
  • Papa01 #5458
    A pt2 az micsoda? :-)
  • genndy
    #5457
    Akkor nyomd tovább pt2-ben. Kezdj új játékot a karakterrel, akkor majd megkérdezi hogy folytatni akarod, vagy elkezdeni a pt2-t.
  • Papa01 #5456
    Köszönöm a válaszokat, megnézem! :)
    De az a gondom, h már sehol nem tudok új küldiket felvenni, a Pusztítót is elkaptam már! :)
  • genndy
    #5455
    GOTY-ban benne van a másik kettő is, csak valamiért nem látszik külön DLC-ként, meg ne vedd őket feleslegesen. Ezeket a helyszíneket keresd, ha már tudsz gyorsutazni:
    Jacob's Cove - The Zombie Island of Dr. Ned
    The Underdome - Mad Moxxi's Underdome Riot
    T-Bone Junction - The Secret Armory of General Knoxx
    Tartarus Station - Claptrap's New Robot Revolution
  • lalakov
    #5454
    A GOTY verzió minden DLC-t tartalmaz és elméletileg telepítésnél fel is teszi. Játékon belül a gyors utazásnál tudod őket elérni.
  • Papa01 #5453
    Remélem, nem gond a sok post-om de... :)

    Találtam egy ilyen mappát:
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\borderlands\Binaries

    Ebben leltem egy DLCSetup és egy DLCSetup2 mappát amelyekben van egy-egy DLCSetup.exe nevű állomány. De ha bármelyikre rákattintok, nem történik semmi..
    Van ötletetek? :)
  • Papa01 #5452
    Bocsi, azt nem írtam, hogy a játék Steam-es... :)
  • Papa01 #5451
    Sziasztok! Végigjátszottam ezt a remekművet, de a DLC-ék kezelése nem teljesen tiszta.. :)
    Még régebben a GOTY verziót verziót vettem meg amiben ezek a DLC-ék vannak benne:
    - The Zombie Island of Dr. Ned
    - Mad Moxxi's Underdome Riot

    A kódok ott vannak, de nem tudom őket aktiválni... hogyan lehet? :)
    Illetve ezek a DLC-ék további küldetéseket tartalmaznak?

    Továbbá ezeket érdemes megvenni?
    - The Secret Armory of General Knoxx
    - Claptrap's New Robot Revolution

    Eddig 70 órám van a játékban, és olvastam itt hogy akár 100+ is lehet, hogyan?

    Köszi a válaszokat! :)

  • Papa01 #5450
    Szia Dummy! :)
    Hehe, én is pont 27-es vagyok! :) Nekem hál' istennek nem colt gond, megmaradt minden. :)
  • DummyBoy
    #5449
    Kellemetlen ... Anno mikor Box-on elkezdtük az első részt, befagyott a játék egyszer kilépéskor és egy 2x-edik szintű (asszem 27) játékállás ugrott ... Az ideg szétvert :)
  • Papa01 #5448
    Nagyon jó lett, köszi még egyszer a munkátokat! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5447
    HJ-t ~13 éve ismerem, és adok a szavára, véleményére, vele könnyebben tudok összedolgozni, mint mással - és éltem a segítségével :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5446
    Én voltam az egyik (a fordító) :)
    Alapvetően mindig egyedül dolgozom, fordítok.

    HJ a lektorom volt, tehát, átnézte, elgépelések, hibák után kutatva, és hathatósan segített abban, hogy jobb legyen a végeredmény.
  • Papa01 #5445
    Te voltál az egyik készítő? :) Ha igen, ezúton is köszi a munkádat! :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5444
    A fordítás és a tesztelések ideje alatt fenn volt.
    Utána, a kiadást követően szépen visszafrissítettem angolra.
  • Papa01 #5443
    Nálad is ez történt?? Elég durva...Mondjuk a mentéseim megvannak, de ha nem lesz jó, akkor én nem kezdem előröl az tuti...:((
    Azt megkérdezhetem, hogy a honosítást feltetted a játékhoz? :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5442
    Ó, basszus - azt hittem, csak nálam volt a gond, és fogtam, és töröltem a STEAM könyvtárból, hogy majd újratelepítem valamikor...
    Ááááá... .:((((

    Szerencsére, a 2. rész érintetlen.
  • Papa01 #5441
    Bocsi, nem írtam, Steam-es a játék. :)
  • Papa01 #5440
    Sziasztok!

    A következő kérdésben szeretném a segítségeteket kérni.
    Mostanában a Borderlands-al szoktam játszani, kb 40 órát raktam bele. Legutóbb tegnap nyomtam vagy egy félórát. Ma is akartam egy picit pihenésképp, de azt vettem észre, hogy a játék eltűnt a telepített játékok közül... Csak telepíteni tudom...
    Természetesen nem töröltem le, a helyi tartalom ott is van a a gépemen.
    Ti találkoztatok már ilyennel? Elég durva szerintem.. Van ötletetek?

    Köszi a válaszokat! :)
  • ManoNegra
    #5439
    Bocs, megoldódott.
  • ManoNegra
    #5438
    Olvasom hogy megszűnt a gamespy, lehet online játszani még ezzel? Nincs steamem, megvan eredetiben a játék, de a warezt tettem fel, hogy ne kelljen a lemezt bepakolgatni.
  • Maak
    #5437
    4 magon nincs problemam vele,nalad lesz a bibi. Nalam pl a world in conflict csinal hasonlot, jatek kozben egyszercsak lekapcsolodik a monitor es kesz, johet a resi.
  • genndy
    #5436
    Dehogy húzásra gondoltam, pont hogy BIOS default-ra.
    Meg a bizgerélést is csak úgy értettem, hogy proci lehetőségek ki-bekapcsolása, de nem tuningolás.
  • Laza
    #5435
    Mondjuk kíváncsiságból lezúzom a wrz verziót ... az a régi gépemen ment :)
  • Laza
    #5434
    Ez is csak egy alkalmazás, amit emberek írtak. Nem ez lenne az első, aminél az újabb hw vagy sw környezet miatt már nem úgy működik valami, mint ahogy azt megírták.
    szerencsére a többi játéknak semmi gondja nincs vele.

    Hozzáteszem, ezzel a játékkal már 2009-ben is iszonyatosan sok ismeretlen hiba, fagyások, többmagos prociknál problémák, stb-stb volt, elég végignézni a netet, kismillió ismeretlen eredetű jelenség van.
    Szóval nem egyértelmű, hogy a rendszerrel van baja ...

    De nem fontos, csak adtam neki most még egy esélyt, lehet megvetettem volna haverral ha már akciós, egy kis coop-ra ... de kivárjuk a következő BL2 akciózást :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5433
    Elég gáz, hogy egy AMD 6000+ / 2 GB DDR2 / GeForce 8500 GT-n is, és egy E8400 / 4 GB DDR2 / HD4850-esen is gond nélkül:
    * telepít
    * játszik.
    miközben egy ezeknél klasszissal jobb gépen mindig valami hiba merül fel.
    Elhiheted: nem a játékkal van a gond.
  • Laza
    #5432
    Nincs húzva a proci, nem is akarom, minden alapon van. Nem fogom piszkálni egy régi játék miatt, jó az úgy :)
  • genndy
    #5431
    BIOS beállítások visszaállítása alapra?
    Vagy pont hogy ezeknek a beállításoknak a bizgerélése? (procis részre gondolok elsősorban)
  • Laza
    #5430
    A rendszerem tavaly nyári (mint ahogy az egész gép), makulátlan, tiszta, karbantartott, alap dolgokon kívül csak játékok vannak rajta, azok 80%-a is mind eredeti, azok 80% is Steames ... és ezen kívül minden 100% tökéletesen fut.
    Az előző gépem kb 5 évig ment (csak videókártya volt frissítve), hasonló tisztasággal, karbantartással, soha semmi baja nem volt, minden tökéletesen ment rajta (és még most is, mert öcsémnél van ugyanazzal a rendszerrel).

    Ha ez nem elég neki, akkor mehet a levesbe, van mivel játszani :)

    Már az vicces, hogy egy i5-ön el sem indul, csak ha letiltom a többszálú feldolgozást. Azért ennyire nem régi ez a játék.
  • IMYke2.0.0.0
    #5429
    Tuti, hogy a rendszereddel van gáz.
  • Laza
    #5428
    A BL2 hiba nélkül megy, csak a BL1 szarakodott.

    De még nincs vége a feketelevesnek, mert most meg ott fagyott le, hogy a buszon karit kellett volna választanom. Azaz bejön a busz belseje, de csak 1mp-ig mozdul a kép, majd megáll, a duma megy tovább a háttérben (hogy döntsem el ki szál le a buszról), és itt megint nincs rízspudinggal megáll :(
  • genndy
    #5427
    Szintén 2 magos procin semmi gond.
    Mindegy, legalább megjavult
  • IMYke2.0.0.0
    #5426
    Az az érdeke, hogy 2 magoc CPU-kkal játszom (mindkét résszel) itt és otthon is: gond és buherálás nélkül.
  • Laza
    #5425
    VÁÁÁÁ ... vazzzzzeeee ...

    El tudtam indítani a BL-t, már nem fagy le a trademark feliratnál.
    A megoldás az volt, hogy egy szálon (magon) kell futtatni a játékot, indítási paraméternek meg kell adni: -onethread

    Hát ez nagyon gááz ... ennyit a 4 magos procimról :)