5584

UE3-as Poszt-Apokaliptikus FPS-RPG Mad Max stílusban

Borderlands Armory topik link
  • SweeneyTodd
    #5544
    Multiban próbáltad már , úgy még hangulatosabb.
  • TottiHUN
    #5543
    nem rég kezdtem csak el játszani vele, de eléggé monoton, viszont a sztori végére kíváncsi vagyok ezért megpróbálom végig szenvedni 25-ös szintű vagyok, mennyi lehet még hátra? :D
  • genndy
    #5542
    Én pont ma nyomtam egy kicsit, a 64. katonámmal csinálgattam elmaradt mellékküldiket. Nem volt valami nagy móka, csupa alacsony szintű küldi maradt, ellenfelek pár lövés, XP semmi. Meg így kb. 3x végigvive unalmas is már.
  • TottiHUN
    #5541
    valaki szokott még játszani? :D
  • genndy
    #5540
    2-es topikban már kitárgyaltuk, valójában arra vonatkozott a kérdés.
  • zorrobomber
    #5539
    Miért van szükség csalásra?
  • Zsoha
    #5538
    Sziasztok! Segítséget kérnék. A fiam játszik a játákkal. Talált valami cheat engine programot, amivel megkellene nyitni "slothack" nevű file-t. Erről rengeteg videó van a neten, hogy hogyan kell. Pofonegyszerűnek tűnik, mert megnyomják a kellő időben a CTR+O-t és a felugró ablakban ott van a file. Csak nekem nincs ott semmi.
    Miben hibáztam, ha tudtok segítsetek. Köszönöm a fiam nevében is.
  • lalakov
    #5537
    Közben kettőt megtaláltunk.
  • lalakov
    #5536
    A Wanted Dead küldetést hogyan kell megcsinálni a t-bone junction-ben?
  • Wreck86
    #5535
    Elnézést kérek, rossz topicba írtam.
  • gerey
    #5534
    Szerintem ez nem ide lesz.
  • Wreck86
    #5533
    Nem az az utolsó. :) Rég van újabb.
  • genndy
    #5532
    Akkor a patch meg az exe verziója eltér. "Érdekes" megoldás.
    Én is az 1.4.1-t találtam utolsó patchnek.
  • lalakov
    #5531
    Az érdekes, mert most felraktam a dobozos verziómat, amiben végre be tudtam regisztrálni azt a két nyomorult DLC-t. Ehhez az 1.41-es patchet kellett feltennem. Haverom meg Steames verzióval játszik és szerencsére látjuk egymást.
  • genndy
    #5530
    A Borderlands.exe az 1.4.2.1
  • lalakov
    #5529
    Köszönöm. :)
  • IMYke2.0.0.0
    #5528
    1.4.1 - emlékeim szerint.
  • lalakov
    #5527
    A Steames példány milyen verziószámú? A játékban nem találtam a kiírást.
  • lalakov
    #5526
    A kézit is próbáltam, de eredménytelenül.
    Ezért szeretem a tört játékokat, azokkal nem szopok ennyit.
  • lalakov
    #5525
    Help, nem tudom aktiválni a Zombis DLC-t. Elindítom az utazást, ekkor elkezd tölteni és semmi. Ha lerakom az asztalra elő tudom varázsolni a regisztrációs felületet, de ekkor lefagy a játék és nem fogadja el a kódot. Máshogy nem lehet aktiválni?
  • jocika
    #5524
    Köszi.
    Akkor azt javaslod, hogy az első végigjátszással csináljam meg a dlc-ket. De utána hogyan tudom folytatni? Vagy utána menjek át a második végigjátszásra és csináljam tovább? Ezeket a végigjátszásokat meddig lehet folytatni? Szintlimitig vagy végtelen?
  • genndy
    #5523
    Igen, a két végigjátszást külön kezeli. Azért, mert így meg tudod csinálni az esetleg beragadt melléküldiket is. Szóval igen, kétszer végigjátszhatod egymástól függetlenül.
    Sőt, van még olyan lehetőség is hogy másodszorra csak gyorsan végigdarálod a főszálat, közben felveszed az összes mellékküldit, de nem csinálod őket meg, és akkor még tovább játszhatsz, a mellékküldetéseket megcsinálva (mert akkor asszem jobb a loot). Ezt hívják "pt 2,5"-nek
  • jocika
    #5522
    Kicsit elbizonytalanodtam. A GOTY verzió van meg és most fejeztem be az alapjátékot. Lett két mentés, az elsőnél mintha még mindig benne lennék az első lejátszásban, ott vannak a teljesített küldik, meg amik hátra vannak. A másodiknál pedig újra kezdte a játékot az elejétől.

    Most akkor hogy van ez? Itt nincs jelzés, hogy nehezítve lett a játék? És akkor most a dlc-ket mind a két végigjátszásban végigjátszhatom egymástól függetlenül?
  • jatiking
    #5521
    Bosco és Imyke!Köszönöm szépen a segítséget! :) A párbeszédetek rámutatott a hibámra. :) Sajnos megvoltam győződve róla,h a DLC-k is a lemezen vannak.Nem úgy volt. :D Kellet a GOTY-nak az 1.41-es javítás,utána engedte telepíteni a kiegeket.Most már frankó a fordítás is! :P Köszönöm! :)
  • bosco05 #5520
    tudom, mivel nekem is az van, de ott írod, hogy lehet a hiba forrása, hogy nincs fent a DLC. jatiking azt írta, hogy fent van mert feltette a dobozos gémet, de abban nincs benne a DLC, le kell tölteni és telepíteni...
  • IMYke2.0.0.0
    #5519
    Azoknak a letöltő kódja benne van a dobozos GOTY-ban.
  • bosco05 #5518
    na ja, de itt inkább az a gond, hogy a simán dobozos feltelepített gémbe nincsenek benne a dlc-k
  • IMYke2.0.0.0
    #5517
    Alátámasztottam, hogy a dobozos verzió nem regisztrálható STEAM-re, és nem pusztán beböfögtem egy igenlést, hanem tovább is szőttem a mondandómat :)
  • bosco05 #5516
    nem is értem most mire válaszoltál tulajdonképpen
  • IMYke2.0.0.0
    #5515
    Nekem is megvan Angliából a dobozos GOTY - azt nem lehet aktiválni a STEAM-en.
    Ezért vettem meg a honosításhoz a STEAM-es verziót, és ezért tudom, hogy mivel működik helyesen és mivel nem a honosítás.
    S persze, kaptam visszajelzéseket is a lelkes, segíteni szándékozó játékostársaimtól, amiknek köszönhetően elég széles spektrum alapján tudom, hogy helytálló, amit lejjebb leírtam :)

    Amúgy, tőlem már megszokhatták volna a játékosok, hogy mindig a lehető legbővebb és legújabb javítással rendelkező kiadáshoz készítek honosítást - az alatt pedig nem érdemes próbálkozni.
  • bosco05 #5514
    amennyire én tudom a dobozos verzió csak az alapjátékot teszi fel (nekem is ez van meg), a dlc-ket külön le kell töltened és telepítened, hacsak nem aktiváltad steamen (ami nekem nem sikerült)
  • jatiking
    #5513
    Pár napja jött új driver,ment minden a gépre.Külön is felraktam.Most viszont találtam egy ilyet.: "Try this:

    look for a file called "cudart.dll" in the borderlandsBinaries folder, make a copy of it and rename it to "physxcudart_20.dll"

    should fix ya up "
  • genndy
    #5512
    Akkor nem tetted föl (a legújabb) PhysX-et. Pedig az kell.
  • jatiking
    #5511
    Viszont ez a physxcudart_20-dll hiba még mindig megvan.Talán ez lehet a gond?Doboz
  • IMYke2.0.0.0
    #5510
    Valamit akkor is elrontottál, mert jelentem:

    * ha csak a Borderlands (1) alapjátékra - STEAM-es, vagy dobozos, vagy WRZ - telepíted a honosítást: textúra hibák, széttárt karokkal álló ellenfelek fogadhatnak
    * ha csak a Borderlands (1) alapjátékra és mondjuk 1 vagy 2 DLC-re - STEAM-es, vagy dobozos, vagy WRZ - telepíted a honosítást: textúra hibák, széttárt karokkal álló ellenfelek fogadhatnak
    * ha a Borderlands (1) alapjátékra és a 4 DLC-re (azaz: Game of the Year) - STEAM-es, vagy dobozos, vagy WRZ - telepíted a honosítást: tökéletesen fut
  • jatiking
    #5509
    Azt telepítettem fel,dobozos verzió.
  • IMYke2.0.0.0
    #5508
    Fogadjunk, hogy nem Game of The Year változatra telepítetted a honosításomat...
  • jatiking
    #5507
    Hali mindenki!
    Találkoztatok már ilyen hibával?A fordítás telepítése után jelentkezik ez a probléma.

    Borderlands

  • Bhalage
    #5506
    sztem random esnek
  • genndy
    #5505
    Ennek a végét nézd meg, fel vannak sorolva melyik küldetés vagy ellenség ad(hat).