265
Egy egyedi kalandjáték
  • spidey
    #25
    semmi...
  • spidey
    #24
    és azt hogyan?
  • Zomil
    #23
    mert elöbb a doki acc-jába kell belépni :)
  • Inquisitor
    #22
    Megtaláltam, de nem fogadja el a számsort a sensitivy files-hoz.
  • Zomil
    #21
    a prof. accountjához a pass a szöveges papir, egy parafatáblán van abban a szobában ahol a csaj áll, a számsor pedig a sensivity fájlokhoz jók :)
    azért nem irom le pnotosan mert jobb ha te találod meg:)
    de abba a szobába keresd ahol a robot is van
  • Inquisitor
    #20
    Írd már meg a robotnál hogyan találom meg a paswordöt? Találtam egyet a táblán, de sehova se jó, sem a fileokhoz, se a robothoz nem működik.
  • Zóanagyvarázsló
    #19
    Tudom, most már nekem is megy, de korábban ott is rossz verzió volt.
  • Zomil
    #18
    én a hivatalos oldalról szedtem le és müködik gond nélkül, bér a profil rész még francia maradt :)
  • Zóanagyvarázsló
    #17
    Ezért érdemes az adott téma topikjait alfabetikus sorrendbe rendezve keresni az SG-n. (Pl. Játékosok fóruma esetében.) Nem újkeletű a probléma.

    A demónak pedig ajánlom, hogy valóban működjön végre! Azért röhej, hogy ez nem ért emg egy hírt a játék oldalán - egy bocsánatkérés mellett.
  • Zomil
    #16
    fuuu végigtoltam iszonyat jó játék:)
    már várom a teljest
  • csgj
    #15
    Nem tudtam leszedni a demót... Amúgy én meg nemrég a Dead Space-nek nyitottam topicot, mert nem találta a kereső. Aztán kiderült, hogy mégis van már olyan.
  • Inquisitor
    #14
    Azért az vicces, hogy Assasin Creed topiktól kezdve mindent kidobott nekem is, csak a játék topikját nem.

    Megvan az éjjellátó upgrade a kamerákhoz, egy tök sötét szobában áll Lea egy ajtó elött, azt mondta keressem meg a kódot az ajtóhoz a kamerával, de nem tiszta, hogy hol. Azért a szinten van vagy 40 kameraállás, így eltarthat egy darabig. Nincs valakinek tippje?
  • csgj
    #13
    Nemtom, én se találtam ez előtt másik topicot a keresővel, amikor ezt nyitottam.
  • kirol
    #12
    Anno már én is írtam egy iylen nevű topikba, de ezekszerint nem ebbe.
    Azt se dobta ki a kereső. Akkor hány topik van összesen?
  • Inquisitor
    #11
    Üdv.
    Éppen most lett becsukva egy tévedésből létrehozott topikom ...
    (Megjegyzem egész napom arra ment rá, hogy kerestem a játék topikját. Természetesen??? nem dobta ki a kereső, de 7 másik játékét amiben véletlenül sincs se Experience se 112, azt igen. Ezúton köszönöm Tomonak eme topik linkjét!)

    Szóval a demó hírénél jelezte valaki 16-án, hogy már jó az angol demo a játék oldalán, feltettem és tényleg jó. (Hátha érdekel mást is.)

    És ezúton érdeklődnék ha van itt olyan aki játszott már vele, hogy a játékban használatos első ajtónyitó kódott honnan vagy hogyan lehet megszerezni???
  • SötétBarom
    #10
    Setup.exe hibát észlelt, és leállt :S
  • SötétBarom
    #9
    Engedélyezni kéne a popupokat

    Nekem már jön le.. :)
  • csgj
    #8
    Kijött a demo, csak én nemtom leszedni... csak a hivatalos oldalon találtam meg, de ott felugrik és eltűnik egy ablak a download-ra kattintva. Semmi mást nem csinál.
  • jefferson83
    #7
    Szerintem se nekünk kell mozgatni. Én a nehéz kivitelezésnél arra gondoltam, ha túl makacsa csaj és bármit mondasz neki nem csinálja meg :) Sokkal könyebb ebből idegesítő játékot csinálni, mint élvezeteset. Majd meglátjuk, de legalább valami egyedi ötlettel állunk szemben.
  • tomo
    #6
    szerintem az ipari kamerakon at latod a folyosokat, es a latottak alapjan adsz neki utiranyt.
  • csgj
    #5
    ja, vhogy furcsán hangzik az, hogy a kamerán keresztül mutatom az utat a csajnak... én csak úgy tudom elképzelni, hogy mi mozgatjuk a csajt, de a kamera követi őt. Aztán majd meglátjuk, úgyis hamarosan kijön :)
  • jefferson83
    #4
    Nagyon érdekesen hangzik. Azért ezt nem lehet könnyű jól megcsinálni.
  • SötétBarom
    #3
    Whoa..
  • Yoda001
    #2
    jonak látszik :D
  • csgj
    #1
    "Lea Nichols egy kedves tanárnő, aki arra ébred, hogy egy ágyon fekve csövek sokasága lóg ki belőle. Hamarosan felfogja, hogy mi történt, a kutatásban ugyancsak résztvevő társak mind eltűntek, egyedül ő élte túl azt a valamit, amiről egyelőre fogalma sincsen.

    Egy ilyen bevezető után mindenki azt gondolná, hogy a játék főszereplője Lean Nichols, akinek egyetlen feladatot kell teljesíteni, ha életben szeretne maradni, meg kell találnia a hajóról kivezető egyetlen utat. Tévedés. A játék főszereplője egy kamion belső terében, kamerák és kapcsolók százainak társaságában várja, hogy segíthesse a nőt. Ez a játék nem kategorizálható be egyértelműen sehova sem. A kalandjátékokra jellemző stílusjegyek mellett ugyanis számos szokatlan ismérvet is felsorakoztat maga mellett, ami igazán egyedi alkotássá teszi az eXperience 112-t.




    Kamerák, kapcsolók, hőmérsékletszabályzók, egyezményes jelek segítségével kell irányítanunk a kétségbeesett leányzót, hogy néhány év múlva csak egy rossz álomként emlékezzen a hajón történtekre. Ám vigyázat, Leának nem könnyű parancsolni. Sajátságos természete miatt állandóan lázong, ezért első tennivalóink közé a bizalmába férkőzés tartozik, amely mint az majd kiderül, egyáltalán nem olyan könnyű feladat.

    Az eXpreience 112, és ezzel együtt a nem mindennapi szórakozás még az idén megérkezik."






    Honlap