265
Egy egyedi kalandjáték
  • Inquisitor
    #225
    Francba, ott voltam elötte vagy 5x. :D
    Thanx.
  • Evin
    #224
    Nagyon egyszerű,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hátramész a hajó másik végébe, ahol a madarak vannak, és ott van vmi hús.
  • Inquisitor
    #223
    Elakadtam a kutyáknál, hol van olyan cucc, amivel elcsalhatóak?
  • Inquisitor
    #222
    Ez gyors volt. Bocs ha nem válaszoltam, de hét közben örülök ha aludni marad időm.
    Egyenlőre csak a Múltidéző 2 és 3 dokumentumról tudok én is, hogy kódolt lenne.
    Nagy köszi érte.
  • Evin
    #221
    Kódolt dokumentumok, javítva, telepítő frissítve (1.03)
  • Evin
    #220
    Ugye csak 2 kódolt anyag van, 2dokumentum?
  • Evin
    #219
    Hm, ennek utánanézek még.
  • Inquisitor
    #218
    A kódolt szövegek nincsenek fordítva? Ha kimásolom az angol verzióból a kódolt szöveget, az lefordításra kerül, akkor a ruszki manus progijával a magyar szöveget vissza lehet dekódolni és beillszteni. Max. ékezetek nélkül.
  • M.A.D.
    #217
    Épp pár perce próbáltam ki! Tényleg egyedi a game. A zene meg nagyon ott van.
    A magyarítás szuper! Thanks!
  • Evin
    #216
    Ma frissítettem a magyarítást, mert mint kiderül, kimaradt 3-4mondat, és ezeket javítottam csak. (Aktuális magyar verzió: 1.02)
  • Inquisitor
    #215
    Eljutottam az irányítófelületig, meg rémlik a 35 és 42 fok is, de a manipulátorokkal pontosan miként kéne alkotni, az nem derül ki pont a leírásokból. Amúgy a kettes komponenst is mázlival sikerül mindíg megszerezni, hiába tudom mit kell pontosan csinálni ... sőt, régebben a francia verzióban hamarabb sikerült, pedig ott programhiba miatt nem volt hőkamerám se.
  • pogika81
    #214
    Ha betöltötted a képbe a két hozzávaolót, megadtad a kódot, megjelenik egy irányító felület. Valamelyík doki fáljai között ott van, illetve a pontos arány. 5-3 arányban kell elkeverni. Pontosan kék-piros kombinációt nem tudom. És utána asszem 35 fokra kell hevíteni a lézer segítségével.

    Leírás a fájlok között :)
  • Inquisitor
    #213
    Tudna valaki tanácsot adni a HO kikeverésére? Mert a gép használata nagyjából oké, de még se akar sikerülni.
  • Inquisitor
    #212
    Köszi. :)
  • Evin
    #211
    576 (én is csak letölthető prospektusban láttam)
  • Inquisitor
    #210
    Hol?
  • Evin
    #209
    Apropó, 2000 pénzért megvehető a játék, ha vkinek nagyon tetszene.
  • Evin
    #208
    Frissítettem a magyarítást:
    -16:9-hez igazítottam a videók feliratait, de persze megnézni nem tudom, hogy jó-e
    -nem támogatja már a francia verziót. Azt nem volt nagy gond megoldani, hogy franciául beszéljenek, de mivel franciák készítették, nem volt minden anyag úgy szétválogatva, mint angol vagy német verziókban, szóval nem is szenvedtem vele. Gondolom úgyis többen szeretik az angol/német nyelvet, mint a franciát hallgatni. (Egyébként érdekes, hogy a franciában van angol szinkron, de az nem az, ami az angol verzióban van benne.)
    Aki angol/német verziót használ 4:3-ban, annak nem kell feltétlenül ezt letöltenie. Német verzióhoz ajánlott a patch beszerzése.

    Letölteni csak a MP-ről lehet már.
  • pogika81
    #207
    Elindúl a progi (fekete kép), majd pár másodperc múlva visszadob az asztalra :(
    De a magyarosítás előtt ment a francia
  • Inquisitor
    #206
    Ja a videoknál is volt felirat, szóval maga a magyarítás az teljesen oké.
  • Inquisitor
    #205
    No, feltettem a franciára. Amikor elindítottam azt hittem elnéztem valamit, mert angolul dumáltak a játékban. A főmenü, és a szövegek magyarul vannak. Erre ahogy játszom, a segítség audioi, és a fő átvezetők franciául vannak, sz'al nem szúrtam el semmit, de érdekes.
    A gebasz a fileoknál van, mert francia nevü XML fájlokat nem talál, és azokat akarja betölteni. Valószinüleg kézzel át kéne nevezni az összes idevágó filet, az "eredeti" francia nevüre.

    Azt hiszem inkább az angol verziót fogom preferálni.
  • Evin
    #204
    Hogy nem működik, el se indul? Patch fel volt rakva?
    (patch csak a franciához van)
  • pogika81
    #203
    Köszönjük a magyarítást :)
    Nekem sajnos a francia verzióval nem működik, de az angollal tökéletes!

    Egyébként magyar nyelvű végigjátszása nincs valakinek?
  • Maxtreme
    #202
    hááát. Tetod' :)
  • Evin
    #201
    Arra én is, de annak még annyi értelme sincs, mint a másiknak. Sokan belezavarodnának, hogy akkor neki melyik kell, és ha mondjuk most 4:3-ban játszott, de évekkel később meg 16:9-ben tud csak, akkor gondban lesz.
  • Maxtreme
    #200
    2 különálló telepítőre gondoltam :)
  • Inquisitor
    #199
    Lesz kis időm hétvégén, megnézem a francia verzióvel ... Megathanx a sok melóért!
  • Evin
    #198
    Csak akkor 86MB lenne a telepítő, annak meg nem sok értelme van.
  • Maxtreme
    #197
    ja és természetesen thx :)
  • Maxtreme
    #196
    Én amondó vagyok legyen egy ws optimized, és 1 sima magyarítás ;)
  • Evin
    #195
    Akkor felhúzom a feliratokat, és még a héten frissítem a magyarítást.
  • Evin
    #194
    Nekem bőven elég, ha 1valaki letölti, nem a hírnévre megyek.
  • blackcalibra
    #193
    Köszönjük szépen a magyarítást!!! Remélem rengetegen letöltik majd ha már ennyi szabadidőd ráment arra hogy másoknak örömet okozz. Ezer köszönet!
  • Maxtreme
    #192
    oks, akkor mind1. Max kimaradnak az életemből a videk :D
    (fotózni sajna sehogy sem sikerül. Lényeg hogy 2 soros felirat esetén a felső sor kb fele látszik. 1 soros esetén semmi. Mintha ott sem lenne. De mivel nincs megoldás, így a fotó sem szükséges. :) )
  • Evin
    #191
    Én sajnos nem tudok 16:9-et csinálni.
  • Maxtreme
    #190
    ajja, lesz baj :))
    Ugyanis az átvezető videót bármely billentyű lenyomására átlépi a progi. Így elég nehéz lesz fotózni :)))
  • Maxtreme
    #189
    no 1 pillanat! :)
  • Maxtreme
    #188
    ehh köszi, akkor az így szívás :)
    Azt hittem valami külső programmal oldottad meg a feliratozást, és lehet igazítani ezeknek az elhelyezkedését.

    A gyászcsík látszik, node ezért is jobb (ebben az esetben nem az :D) a Ws felbontás, mert nem olyan vastag mint 4:3-nál. :)
    Ezért csak a 2 soros feliratok teteje látszik, semmi más.
  • Evin
    #187
    Jól jönne néhány kép, hogy mennyi látszik, vagy mennyi nem.
  • Evin
    #186
    Mivel égetve vannak a feliratok, nem lehet. Viszont akkor nem tudom mi lenne a megoldás, mert 4:3-ban meg csúnya lenne, ha a szöveg a képen van.
    Azért érdekes, pedig a videóban alul és felül is van "gyászcsík", és az lenne az elvárható, hogy az is látszódik minden felbontásnál.