265
Egy egyedi kalandjáték
  • Inquisitor
    #65
    Öööö, hát így ezt nem tudnám leírni, lehet kéne egy screenshotot csinálni arról az átvezetőről. Sokat ott sem látni, de ugye ámerikában harap a hatóság még a pixel ciciért is. Szóval azért a törülköző meg a köd között van pár képkocka szerintem :)
  • Zsolo007
    #64
    Nemtudom, hogy a francia milyen, de az amcsiban csak fehérségvan, semmilyen részlet sem vehető ki miután a törölköző lekerül. A franciában látni valamit?
  • Inquisitor
    #63
    Elöször oda kell csalni Lea-t a munkaasztalhoz, ahol elkezd játszani egy othagyott kamerával (bekapcsolva a kamera képét elég vicces), utána meg a robot felé csalva rászereli a kamerát, utána fog látszódni a térképen. (A rajta lévő kamerát érdemes még elötte bekapcsolni, mert utána már nehéz, még max. térkép zoommal is.)

    Ha valaki eljut az amcsi verzióban a fürdő részlegik és ottani videóbejátszásig, akkor leírná nekem abban a verzióban mi van? Csak tudni akarom cenzúrázták e? (majdnem biztos.)
  • csgj
    #62
    Kösz, megvan...
  • k3nGu
    #61
    Én amikor a robottal mentem nem tudtam menteni, de utána már engedte.

    csgj: a csajjal menj a robothoz, rátesz egy kamerát, utána ird be a robot kódját, majd bennt vedd fel a kártyát...
  • csgj
    #60
    A memoriam annak a kopasz professzornak a jelszava.

    Én éppenséggel ott vagyok elakadva, hogy megtaláltam egy kulcsot, beléptem a prof accjába és megtaláltam a robot kódot az infói között. De nemtok mit kezdeni a kóddal. Nem jó a sensitive fájlokhoz, a robotot meg nem jelzi a térkép...

    Ja, a másik meg az, hogy nem tud menteni a játék eközben. Ez mi a francért van így??
  • Seth
    #59
    én észrevetztem a memoriam-ot, meg egy 12345 számsort, de nem működött a sensitive fájlon
  • k3nGu
    #58
    na sikerült is tovább jutnom, már csak 1 szert kell megtalálnom meg összekell majd kutyulni őket, 1 volt a páncélszekrényben és a másik hol van?voltam már egy hullánál de ennyi, mindent bejártam:S
  • k3nGu
    #57
    én már ott elakadtam, h a bojlernél találok egy kulcsot és ennyi, tovább nem jutottam a demóban sem:)
  • Zomil
    #56
    nem kellett volna sokat visszaolvasni:PPP

    #21 itt pontosan leirtam hol van :)
  • Zsolo007
    #55
    Ott van a táblára írva, asszem memoriam a jelszó.
  • csgj
    #54
    Én is asszem ott tartok :D Ma kezdtem :)
  • Seth
    #53
    ini fáljban én levettem a glow-ot, shadow meg 1-es, és így 1024x768-ban fut úgy mint 800x600-ban azelőtt. Így már játszahtó és látom is a betűket. Amúgy most elakadtam, a kis robotot kellene beindítani,amire a csaj szerelt fel egy kamerát. AZt mondja kéne jozzá a jelszó és az egyik doki, nem jut eszembe a neve , biztos leírta vmelyik fájlban mert rohadt feledékeny. De nem találhatom se a file-ok se a lvelek között :( Merre van a kód?
  • csgj
    #52
    :( Igaz... csak az árnyékokat lehet még állítani. Nekem mondjuk jól megy 1024x768-ban. Habár ha sok kamera megy egyszerre, akkor be tud szaggatni.
  • Seth
    #51
    De rossz, hogy semmit nem lehet állítani grafikán a felbontáson kívül. Nincs túl erős gépem, úgyhogy csak 800*600 ban játszható teljesen jól, de akkor meg olyan elmosódottak a betűk nem lehet szinte elolvasni, emiatt csak idegeskedek :( Kár,mert nagyon hangulatos
  • csgj
    #50
    Na, le is jött. :) Én nem tudtam játszani a demóval, mert nekem hibát jelzett, de a teljes műkszik. És bizony néztem nagyokat a játékon. Tudtam, hogy egyedi lesz, de hogy ilyen szuper módon extra egyedi, azt nem :D Anno a Fahrenheit fogott meg a filmes egyediségével, de ez megint vmi más... Vááh, naon klassz! Az az egy dolog amúgy kicsit fusztrál, hogy nemtok benne magamról semmit :D Ott ülök a kameráknál, segítek a csajnak, de fogalmam sincs, hogy ki vok. Na mindegy, gondolom ez azért majd a végén kiderül...
  • csgj
    #49
    The Experiment (c) The Adventure Company VITALITY

    kijött a teljes
  • Zsolo007
    #48
    Nemrég szedtem le az angol verziót, egész jó...lenne ha az angol szinkroncsaj valami beleéléssel mondaná a mondanivalóját... Egyébként tetszik, nagyon eredeti.
  • Inquisitor
    #47
    Na jah, de ez még "csak" az US verzsön.
  • sanyi150
    #46
    Már előrendelhető a játék többek között az Amazon.com oldalon. Az angol verzió várható megjelenési ideje február 17. A játék a francia változattól eltérően "The Experiment" néven fog futni.
  • Inquisitor
    #45
    Ha valaki olyan botor lenne, hogy nekiáll a játéknak ...

    Spoiler! (Azért nem spoiler tag, mert a fórummotor véletlenszerűen el szokta tüntetni.)

    Az orvosi részlegben a vegyszeres raktárban rá kell venni Leát, hogy a kis inhalálni valójának megtalálja a második összetevőjét a sok vegyszar között. Persze van leírás róla (vagy érti a player vagy nem), de persze nem derül ki minden. Szóval annyit írnak csak róla, hogy 35 fokon tartva a hőmérsékletét reakcióba lép az anyag. Na most ha bent van Lea, és bekapcsolja a légkondit, akkor fel kell csavarni szépen. Meg kell várni míg 35 fok lesz bent, ezt tartani 5 másodpercig és utána felcsavarni kicsit a fűtést, de úgy, hogy ne menjen 37 fok fölé! Ha felugrik 37 fölé, akkor Lea pont akkor megy ki a melegről, amikor az anyag elkezd világítani, így nem találja meg.

    Bugok: Bizonyos helyeken ha kinyitunk egy ajtót, majd becsukjuk, akkor következő nyitásnál nem nyílik ki, ezért nem tud bemenni rajta a csaj. Ilyenkor vagy ki kell menni a térkép részről és vissza, vagy betölteni egy előző állást.

    Bizonyos pályrészeken van, amikor feltételhez kötött valahova a bejutás. Na van amikor annak teljesítése után sem megy be Lea az adott részre. nem szabad feladni, vagy ki kell menni a térképrészről és vissza, vagy simán többszöri nekifutásra sikerülni fog.

    Segítség: Ha valaki meg tudná mondani hogyan jutok be az irodába, ahol a hőkamera upgrade van ...
    Ha valaki el tudná mondani a pontos működését a gépnek, amiben össze kell keverni a Hydroxid Oxydrint ...
  • Inquisitor
    #44
    Sajnos csak francia (meg elvileg flamand/holland), az angol és német még folyamatban ... :(
  • Zóanagyvarázsló
    #43
    Az angol még nem.

    Amúgy: [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1186299776&no=36]#36[/URL]
  • kirol
    #42
    Már kijött a teljes?
  • Inquisitor
    #41
    Francia nyelvű tételes végigjátszás ...
    Persze a jelszavakon kívűl francia nyekvtudással és/vagy kitartó szótárazással sok minden kiderülhet belőle, meg valamennyire a sztori alakulása is benne van.

    Én sajnos elakadtam a vegyszerraktárban, de talán innen kiderül mit csináltam rosszul.
  • Inquisitor
    #40
    Ehhh. Késöbbi helyszineken a játék már eléggé akad 1GB rammal, felbontás függetlenül.

    Ha valaki van olyan balga és a francia/holland verziókkal játszik, és naygon nagyon nem tudja dekódolni a TIMSJKXW kódsort ... akkor azoknak: REUSSITE
  • Inquisitor
    #39
    Hogy valami jót is írjak ... simán megy jól egy halom ablakkal 1600x1200-ban a demo. Igaz az ablakok minden felbontásban egyforma nagyok, de legalább nem olyan recés. Hétvégén meglesem a full franciát.
  • Zóanagyvarázsló
    #38
    Félreértés ne essék, időm várakozásra van, játékra kevésbé, tőlem jöhetne 10 múlva is a fordítás. Viszont nem tudom őket komolyan venni, ha ők sem teszik ezt velem.
  • Zomil
    #37
    most tanulnak angolul :D
  • Inquisitor
    #36
    Én nem várok, szerzek egy franciát és nekiállok szótárral. Csak az lenne a legjobb ha lenne vagy lokalizált, vagy legalább magyarított, de erre az itthoni viszonyok miatt csak az angol megjelenése után lehet számítani. Pedig ez egy történet orientált játék és így szivacs.

    Amúgy meg ... a francia/holland vezióval lefedték a francia gyarmatokat, Belgiumot, Hollandiát és fél Kanadát, a némettel meg Németországot, Ausztriát, és nagyjából a skandinávokat. Viszont mint ha láttam volna utalást rá, hogy készül lengyel lokalizált verzió is. Angolon nem tudom mi tart ilyen sokáig?
  • Zóanagyvarázsló
    #35
    Azt hiszem ezzel a hozzáállással ki is írtak a potenciális vásárlóik sorából. Mintha a demóval nem szórakoztak volna eleget velünk.
  • Inquisitor
    #34
    Érdekes, az oldal szerint a francia/vallon 2007 októberében, a flamand/holland verzió december 19-én kijött, a német 2008 március 6-án jön ki, de angolról egy szót sem ír, az angol trailer végén viszont 2007 november 10 van, de nyilván nem jött még ki ...
  • Inquisitor
    #33
    Jaja, 2007 októberben kijött a francia verzió, a franciák és az exgyarmataik már rég végignyomták, az angol még nem jött ki. :)

    De én az ánglis (félfrancia) demóról regéltem csak.
  • Zóanagyvarázsló
    #32
    Franciául biztos :)
  • LasDen #31
    de ez má megjelent?? :D
  • Inquisitor
    #30
    Na mi történt, ennyire nem tetszik senkinek, ennyire el van akadva mindenki, vagy csak azért nem pörög a téma, mert nincs szét hypolva, mint az Assasin Creed, meg a Crysis? :D
  • Inquisitor
    #29
    Ó basszus, néztem én azt a gombot mire való , de .... ááááááhhhh.
    Kár, hogy a feliratozás nem megy a videóbejátszásoknál, így pöttyet nehezebb lesz magyarosítani, ha lesz egyáltalán erre jelentkező.
  • Zomil
    #28
    koppanásig az asztalhoz mész ahol a kártya van, majd a b motornál a csuszkát teljesen lehuzod, ezután az a motornál lejesen leforditod a gombot majd ha közel van a kártya, nyomd meg a kis kerek gombot, ami elöre/hátra menet között van és meg is van :)
  • Inquisitor
    #27
    Játék könyvtárában van az experience112.ini, ebben több minden állítható, de az elején van a felbontás. Nekem az 1600x1200-at simán megette. A bill. kiosztás viszont sajnos csak QWERTY lehet, tehát a Z és Y fel lesz cserélve, és a "0" az "ö" betü helyén van, amik gondok lehetnek kódbeírásnál.

    A robotos rész (kártya szerzés) műveletét leírná valaki, mert 2 óra alatt se sikerült a megfelelő szögekbe állítani a karját a dögnek.
  • Inquisitor
    #26
    Oké. Megpróbálom újra :)