265
Egy egyedi kalandjáték
  • Demeterf
    #265
    Vettem kártyát, és jó lett!!!!!!!! Most töltöm a magyarosítást! Köszi a segítséget
  • Demeterf
    #264
    Próbáltam, nem lett jó. Majd veszek egy videókártyát valamikor..
  • Inquisitor
    #263
    Hát az bizony csak részlegesen DX9-es, jószerivel nagyrészt szoftveresen. Nem biztos, hogy menni fog. Azért egy legfrisebb DirextX, meg legfrisebb GMA3xxx drivert érdemes újrapróbálni ...
  • Demeterf
    #262
    Intel gma3100
  • Inquisitor
    #261
    Konkrétan milyen???
  • Demeterf
    #260
    Alaplapi vga-a van benne. Én is erre gondoltam...
  • Evin
    #259
    Ez alapján arra tippelnék, hogy túl régi a vga-d. Milyened van?
  • Demeterf
    #258
    Van egy sistem fájl a könyvtárába, ott ezt írja:
    Engine V1.20
    Engine::openDisplay: selected mode : 1024x768@75
    FATAL ERROR: Engine::openDisplay: Missing support of vertex and/or pixel shaders!
  • Demeterf
    #257
    Igy se lett jó
  • Evin
    #256
    Frissítsd a vga drivert meg a DirectX-et.
  • Demeterf
    #255
    Nekem is az van a gépen. Nem értem mi lehet a baja. Újabb játékok közül pl. a spore és a sims3 megy rendesen ha jól tudom a gépigényuk hasonló, mint az experience.nek
  • Evin
    #254
    Milyen rendszer? Én még XP SP3-on fordítottam és játszottam vele.
  • Demeterf
    #253
    Sziasztok. Megvettem angolul a játékot, de miután elindítom kiírja, hogy cheking disc majd elindul a progi (fekete kép), majd pár másodperc múlva visszadob az asztalra. Ez miért lehet? Még a főmenü sem jön be...
  • Qwerty4
    #252
    Hello.

    Nekem a gondom az, hogy túl gyorsan megy át az egyik szövegről a másikra és mintha egy kis idő után eltűnt volna a nő hangja.Nem hallani őt.
    Egyébként még az elején vagyok, egy szobában éppen, hogy csak bekapcsoltam a kamerának az infra funkcióját.
  • Lobsterman
    #251
    Hi. Felraktam a játékot, de 2 problémám is akadt. Az egyik hogy elég nehezen olvashatóak a szövegek a játékban, és nem tudom mitől. Nagyjából ugyanaz mint a #228-as hszben is van. A másik az hogy elkezdem a játékot, és 5 percen belül kifagy az egész gép tőle. Semmilyen más játéknál nem tapasztaltam még ilyet :S
    Ötletek?
  • veres gyuri
    #250
    Sziasztok!

    Magyar nyelvű végigjátszás nincs a játékhoz? Vagy nem tud valaki esetleg feltenni egyet?
  • Inquisitor
    #249
    Az ajtón csak akkor tud bemenni, ha a biztonsági megfigyelő szobából a JÓ kulcsot is magával vitte ... ha nem, akkor van még egy köre.
  • Evin
    #248
    A híd végén lementél? Van ott egy ajtó, amin elvileg nem tudsz bemenni, de talán számít, hogy voltál-e ott.
    Én ezt az angol végigjátszást használtam.
  • SZULTA
    #247
    jah azt szedtem le ...mindenesetre le a kalappal aki végig viszi ezt a játékot mert h én nem fogom tudni az biztos...most öszintén merre kell mennem? megetettem a kutákyat ok értelemszerüen csak 1 fele mehetek át a hídon és? utánna? a híd végén van 3 lámpa azt kéx
  • Evin
    #246
    Sőt v1.03 is.
  • SZULTA
    #245
    uhh most nézem Evin h 1.02 es verziojú magyarosításod is van én még a régit (1.0.1) est használtam és hát nem volt vmi nyerő mert hiányosztak a szavak némely betüi pl:a Blaise volt csak megadva Ceasar nál szintúgy hozzá teszem szép munka azért kiváncsi vok erre az új fajtára
  • SZULTA
    #244
    ráadásul sokszor ki is fagy... nemtok vele mit kezdeni ...
  • SZULTA
    #243
    átküldtem a nagy hídon és semmi van 3 villany a végén és ennyi semmitsem csinál ...
  • SZULTA
    #242
    köxi ténleg ottvannak de vicc mert elvileg jártam már ott és akkor nem aktivizálodott kössz!
  • Evin
    #241
    #224 sem valósítható meg?
  • SZULTA
    #240
    ezeddig okay de se a kutya kaját se a második szérumot nem találom... ráadásképp ha visszaakarok menni UD05/ud12 be (hajó elején van) akkor a térképhasználhatattlanná válik és sehova se tudok "rákattintani" ezáltal a csaj irányíthatattlan:S
    se előre se vissza ...
  • SZULTA
    #239
    az archív gépet de közbe megfejtettem :) mondjuk sok értelme nem volt mutatott pár videót hangangyagot képet azt ennyi volt...
  • Evin
    #238
    A búvárgömböt, vagy milyen gépet?
  • SZULTA
    #237
    ááh most a gépházba vagyok és Blaise de Vigénéré táblázatot kéne használnom h a gépet gondolom beindítsam de sehogy nem jövök rá h mi lehet a kód...
  • Evin
    #236
    Elég rég játszottam vele, szóval talán tévedek, de ha átnézted az egész hajót, talán a kutyákon túl van. (Meg kell őket etetni)
  • SZULTA
    #235
    Üdv!
    Énis elkezdtem játszani eme király játékkal de énis ugyanitt tartok és nemtudok tovább menni help!...
  • Inquisitor
    #234
    Ja egyébként NEM sorrendben vannak, ezért talán (amennyire egy zene vagy a címe lehet) spoileresek.
  • Inquisitor
    #233
    Másnál is előfordult már, hogy a búvárgömbös részeknél simán "megfagyott" a járgány, és semmilyen mozgásra sem hajlandó?
  • Inquisitor
    #232
    Nem jöttem rá a kicsomagolás technikájára, pedig valahogy becsomagolták a sok sok kis OGG filet, de találtam helyette EZT:
    Experience 112 soundtrack - LouisWarbeck
    Ingyen bérmentve letölthető és/vagy meghallgatható az összes játékban lévő soundtrack, meg plusz egy bónusz.
    (Bár nekem gyanus, hogy némelyik 1.5 perces zene a játékban inkább 3-5 perc volt.)

    A szerző meg nem ül a babérjain a lapon lévő infó szerint bedolgozott az új James Bond, és a mégújabb Star Track filmek zenéjébe is.
  • Inquisitor
    #231
    Ki lehet csomagolni/szedni valahogy a soundtrackeket, mert valami eszement jó némelyik.
  • Inquisitor
    #230
    Nekem csak HD2600XT van, de azzal okés, igaz még 8.8-al használom.
  • Evin
    #229
    Érdekes... ilyennel nem találkoztam a játékban. Talán a Catalyst-tal van baja, mert nálam 6600GT és 9800GT alatt minden jól ment.
  • Balázs 17
    #228

    angol verzió
    ugyanez magyarosítás nélkül is
    régi gépemen(ati9800) teljesen jó volt, csak ott meg belassult
    mostani (hd4850)
  • Evin
    #227
    Miért olvashatatlan? Melyik verzió?
    Én láttam a német, angol francia verziót, és nálam mind jól ment.
  • Balázs 17
    #226
    hello
    feltettem a gammát, és olvashatatlanok a betűk, visszaolvastam, ini-ben átírtam dolgokat, de semmi változás
    vki help