265
Egy egyedi kalandjáték
  • ZsZso
    #105
    Oké, privi ment ... nem akartam ilyen direkten megmondani, hogy lelőjjem a poént. :)
  • mariann84
    #104
    köszi
    de hát ezzel hogy két szót keressek ki a sok e-mail ek közül, háát egy picit segítettél, de örültem volna ha le is írod mi az :)) vagy küldd el mailbe ha nem lehet itt ilyeneket beírni :D
    azért kösz
  • Apus
    #103
    Közben megoldottam a frekvencia gondot. Ha valakinek előfordulna:
    iniben átirni:
    Device=0
    Felbontást levenni 800x600ra, aztán játékba be és lehet felnyomni a felbontást.
  • ZsZso
    #102
    :( pedig direkt spoiler közé tettem :(((
  • ZsZso
    #101
    Nékem is gondom akadt ... a tanks -ba kellene eljutnom ... a csajszi azt mondja, hogy a security roomban kell lennie, viszont a security room ajtajának kódját nem tudom. Merre találom?

    Mariann84:
    Nem vagyok benne biztos, hogy jó jelszót mondok, de ha minden igaz
    spoiler]a doki iratai (files) közt van egy nagy táblázat, amit kódolásra és dekódolásra használhatsz. Ez kell hozzá hogy kitalálhasd a kódot. Ha ettől még nem jutsz tovább olvass lejebb...




    olvasd el az e-mailjeit! Két szóra lesz szükséged ahoz, hogy megkapd a kódot, a levélben és az iratokban található módszer segítségével.[/spoiler]
  • Apus
    #100
    Üdv Urak!
    A következő a problémám. Indításkor monitor üzenet fogad:
    173K /200Hz
    Frequency is out of range

    Tud valaki tippet adni, hogy miként lehetne lejebb venni a 200hz frekvenciát? iniben nem találtam rá utalás.
    Előre is köszi!
  • mariann84
    #99
    egész fórumot végigolvastam, de közben eljutottam a chamber-ig, ahol összekeverte a gép a két komponens, csak a chamber kódját nem találom az istennek sem, azt tudja valaki??
  • Zsolo007
    #98
    Talán olvasd el a nekem címzett HSZeket :)
  • mariann84
    #97
    az a második komponens azért engem is érdekelne..
  • mariann84
    #96
    ááh, megvan.
  • mariann84
    #95
    Mi a robot kódja??? az sehol sincs, a csaj sensitive fájl-jaihoz sincs kódom.. gondolom abban lenen a roboté, ezt eddig még senki sem írta le a fórumban
  • Inquisitor
    #94
    Na, ott még az előtérben volt egy jó pár öltözőszekrény ugye. :)
  • Zsolo007
    #93
    Aha, ott volt a vetkőzős bejátszás. Nem esett le, hogy az egy szauna annyira széjjel van :)
  • Inquisitor
    #92
    A szauna és fürdőrészleg azzal a szobával van szemközt, ahol az első komponens és a mélyhűtő van. Nem is tudom, talán etimológiai részleg vagy mi?

    kHares, megkerestem és ez az alias: kl.lee, végül is logikus is, meg nem is. Hiszen az egy név, nem kettő, de akkor miért két betű? De ha neked már szükséged van rá, akkor lassan eljutsz az első félidő végére :)
  • Inquisitor
    #91
    Azt hiszem én még nem találtam meg Lee adatait, mert elakadtam. De rémlik valamelyik doki doksijában kapásból 3 ember belépési elérhetősége és jelszava is benne volt, csak nem emlékszem kiké?
  • Zsolo007
    #90
    Milyen kártyának kéne nálam lennie, és hol van a szauna?
  • kHares
    #89
    A név, itt aliasnak nevezik. Keresztnév rövidítve 1 betű, majd pont, majd családnév. Csak annyit mondok nem "k.l.lee". Ami többek között azért lenne logikus, mert ő és a szeretője ahogy mondod leveleznek és minden levél mellett ott van az alias(név). Természetesen mint "k.l.lee" Amennyiben nem néztem el valamit nagyon ezt elírták és csak próbálgatással lehet rájönni
  • Inquisitor
    #88
    Mit értesz Aliasként? Mindenkinek van egy neve, egy jelszava és egy jelszava a sensitive files-hoz. Kim meg a szeretője a jelszavaikban egymásra hivatkoznak, hogy bonyolítsák a dolgot. Viszont szerintem névnek a sima K.Lee tűnik logikusnak.
  • Inquisitor
    #87
    Na jah, én ott szúrtam el, egy hiba miatt nem ment be a csaj a hőkamerás upgradeért, és most elakadtam, de meg lehet csinálni annélkül simán. Felcsavarod nagyon a légkondit, majd 35 fok fölött elkezded visszavenni, az a lényeg, hogy 37.5 és 38 fok között legyen amikor elkezd visszaesni a hőmérséklet.
  • Inquisitor
    #86
    Orvosi részlegben összesen van vagy 3db ajtó. Az egyik egy iroda (hőkamera upgradel), a másik egy kémiai raktár, elvileg itt kell trükössen megkeresni a második alkotóelemet, a harmadik meg egy labor, ahol össze lehet keverni a komponenseket. Na most "kulcs" csak a raktárhoz kell, de elvileg már nálad kéne lennie a kártyának mire odaérsz. Nem is tudom, talán a szauna körül kellett volna megtalálni vagy mi ... A laborba meg nem kell kulcs, csak addig nem megy be Lea, amíg a komponensek nincsenek nála.
  • kHares
    #85
    Gyerekek, hangulat magasfokon. Egyetértek a lentebbi véleménnyel, ez semmi több nem lenne egyszerű kalandjátéknál ha nem lenne ilyen jópofa interface. Remek móka kódokat fejtegetni, alkalmazottak egymásnak menő leveleiből kibogarászni mi történhetett és mi lehet mások password-je.

    Sajnos vannak bugok, nekem most fagy(a hajónál már lentebb jutottam), van amikor nem akar ajtókat kinyitni újra kell tölteni a helyszínt ill. egy durva pontatlanság miatt elakadtam órákra. Ugye mindenkinek nagyon egyszerűen ki lehet találni az alias-t. Egymásnak írt email is mutatja. De nem ám Kim-Lan Lee-nél. Mert az egyik fickónak írt email-nél feltüntetett alias nem jó. Tehát nem "k.l.lee" ami logikusan lenne.

    SPOILER-es tippek:

    Mindenhova menjetek oda, még akkor is ha nem látni ott semmi extrát. Van ahova többször is kell mert elsőre nem vesz észre valamit vagy értetlenkedik. A második komponens a fölső orvosi részlegben van, ugyanott van a kulcs is, password-öt pedig vissza kell fejteni, szintén email-ből kiderül.
    Amire figyelni kell: adott hőmérsékletre be kell állítani a légkondit, csakhogy ha belövöd arra maga az anyag kicsit alatta marad tehát még rá kell csavarni. Figyelni infrával, ha túlmelegíted a csaj nem bírja, kimegy.
  • Zsolo007
    #84
    Az orvosi részlegben is jártam, minden ajtó zárva, kulcsot kér.
  • Inquisitor
    #83
    Orvosi részleg. Ki kell mászni a fedélzetre, ahol nem tudsz hátramenni a kutyák miat, és felcsalni a csajt a felső fedélzetre. Ott van lejárat, ahol tovább lehetjutni pl. orvosi részlegbe. Utána ott még szöszölni kell nem keveset a második komponensért :)
  • Inquisitor
    #82
    Ha eljutottál odáig, hogy dekóolni kell, akkor azt hiszem a shared file-ban vagy valamelyik személyes aktában van egy bazinagy táblázat, annak segítségével meg adott példa alapján kéne. Nekem nm sikerült azzal sem :)
  • strebacom
    #81
    Hát igen!!
  • Zsolo007
    #80
    Normális angol tudás nélkül kalandjátékba belevágni.... :)
  • strebacom
    #79
    Köszi, de nekem ez kissé zavaros...." meg valami falat is emleget a csaj...hát ..
  • Zsolo007
    #78
    Asszem az a csávónak a jelszója, mondott előtte felhasználónevet, az az ahhoz tartozó jelszó, és utána a lapján találodmeg a kódot a fagyihoz.
  • strebacom
    #77
    Hali, ha már jártál ott amit irtam lentebb segithetnél!!
  • Zsolo007
    #76
    Egyébként most így pár órányi játék után azt kell mondjam, hogy semmi különleges sincs a játékban. Megvan benne a potenciál, de nem nőtt fel hozzá. Ha valami AI-t írtak volna a csajnak jó lett volna, mert így csak annyi változott, hogy nem közvetlenül irányítom, hanem lámpákat kapcsolgatva irányítom, magától nem csinál semmit. Ha mondjuk harcolnom kéne vele, hogy ne menjen be valahova, vagy menjen be valahova, elrohanna, valami, lenne interakció, de így.....Marad a sima sztory iránti érdeklődés, meg a pixelbogarászás
  • Zsolo007
    #75
    Én is el vagyok akadva, megvan az első része a formulának, valamint ivott egy keveset a léből a fagyasztóból, viszont nem tudom merre van a lé második fele. Körbejártam a hajót (amennyit lehet), a hídon nem tudok átmenni a kutyák miatt. Valaki tudja merre találom a 2. komponenst?
  • Kálmó
    #74
    "Ehhh. Késöbbi helyszineken a játék már eléggé akad 1GB rammal, felbontás függetlenül.

    Ha valaki van olyan balga és a francia/holland verziókkal játszik, és naygon nagyon nem tudja dekódolni a TIMSJKXW kódsort ... akkor azoknak: REUSSITE"

    Akinek angol verziója van arra is jó lenne hogy mi a TIMSJKXW dekódolva. De ha valaki el is magyarázná hogy hogyan kell dekódolni annak mégjobban örülnék. Köszi előre is a segítséget.
  • strebacom
    #73
    Na azért nem olyan rosz ez, csak elakadtam egyik ajtó elött és folyamatosan a csaj a nicols, meg az eurythmia-át emlegeti jelszókét, de hová és hogyan irjam be...segitsetek!!
  • csgj
    #72
    Nincs... eltaláltad.
  • Djemba
    #71
    magyar nyelv gondolom nincsen benne
  • csgj
    #70
    Ejj de nehéz ez a játék! :P Másodjára akadok el... de rendesen. Most kéne megtalálni azt a két löttyöt. Hydrogen miaszösz. De csak azt a hűtőt találtam meg, amibe az egyik van, csakhogy nincs meg hozzá a kód.
  • Seth
    #69
    Szerintem eredetiben sem nagyon mutatják, elég igénytelen lehet szvsz
  • Inquisitor
    #68
    Én anno az orvosi részlegben feladtam, mert nem jöttem rá pontosan hogyan kell azt a gépet használni, amivel vegyszarokat kell összekverni ... Valószinüleg programhiba miatt nem tudom, mert egy szobába nem tudtam bemenni (ahol a hőkamera upgrade is van), ami nélkül elvileg nem juthattam volna el ide.
  • csgj
    #67
    Szerencséd, pont most jutottam el oda. Ez az amcsi verzió. És, hát egy nagyon picit látszik vmi :)

  • Zsolo007
    #66
    Nem kell kép, értem :)