40335
  • [HUN]FaTaL
    #133
    De rendesen mégsem jöttek rá, az utolsó pack még mindig hiányzik. :( Pedig ej de jó lenne az a Diablo..
  • Dante73
    #132
    Én arra volnék kíváncsi, hogy milyen platformokra érkezik, és hogy vajon a +járműveket most sem "tudják" majd belerakni a PC-s verzióba egy évig? (Azaz míg az M$-es szerződés lejár, mert akkor csodával határos módon rájönnek a dolog mikéntjére)...
  • Máté94
    #131
    Ja novemberbe bejelentés nélkül a boltokba lesz hirtelen:D
  • Szabi1991
    #130
    bízzunk benne, hogy a nagy titkolózásba egyszer csak kiadják :D
  • ATi0021
    #129
    Tudom, csak találgatás, még be sincs hivatalosan jelentve a játék, de a következőt találtam a TDU Centralon.

    A gamepressure.com szerint idén novemberben érkezik a TDU2.(remélem igaz)
    Forrás: gamepressure.com
  • ATi0021
    #128
    Őszintén szólva tényleg pozitívan álltam neki a FUELnak. Talán elsősorban azért, mert Codemasters játék. De nagyot csalódtam benne, valahogy többet vártam egy ilyen kiadó játékától. 10ből, jó indulattal sem kapna tőlem 5nél többet. TDU valahogy még mindig jobban bejön.

    A FUEL valóban szép ezt nem vitatom. De ha jobban megnézem találni elég ostobán tervezett részeket, néhol rossz textúrával. Bár az időjárás effektek szépek. A hangok elég közép kategóriások lettek. A játékmenet teljesen arcade és a szórakozásra hajaz. Ez jó, de semmi újat nem találtam benne. Bár elismerem rengeteg verseny van.

    Valahogy olyan érzés van bennem, hogy a készítők kisebb-nagyobb sikerrel, de csak MotorStorm copyt akartak csinálni.
  • CamelX
    #127
    Nem tudom miért szidjátok FUEL-t annyira. Nekem csak 1 bajom van vele, hogy rettenet konzol szagú :) kormánnyal megszenvedve viszont ha megszokja ember hatalmas jókat lehet nyomni vele. Tegnap 15 km-es versenyen egy hófedte, fenyővel tűzdelt hegytetőről lenavigálni monster-buggyval... majd leszakadt a kezem a sok hirtelen mozdulattól :D
  • SötétBarom
    #126
    Másrészt meg teljesen felesleges a TDU-hoz hasonlítani bármit, mert a maga idejében túl jó volt.
  • SötétBarom
    #125
    Nem tudom mi a bajod vele. De ahogy érzed :) Én bírom az ilyen arcade dolgokat, amíg nem NFS-nek hívják :DDD
  • ChuckyHUN
    #124
    Nem, tévedsz.
    Arcade játék, tipikus "ülj le és játsz!"
    nem kívánja meg a hardcore gaminget ;)
  • Dante73
    #123
    TDU-s O'ahu elég régi, és való igaz, grafban szebb a fuel. De MINDEN MÁSBAN jobb a TDU, még mindig. (Fuel amúgy egy vicc, nem játék, minden tekintetben)
  • ChuckyHUN
    #122
    \o/
  • SötétBarom
    #121
    post-apoc. \○/
  • ChuckyHUN
    #120
    Csak kihalt az egész, kicsit nyomaszto néha.
  • SötétBarom
    #119
    Akkora a terület, hogy beszarsz. És mindemellett nagyon szép is. A TDU-s Oahu-nak odabasz nem kicsit.
  • ldavid
    #118
    mér, az hogy volt? nem játszottam vele
  • SötétBarom
    #117
    Igen, most már én is látom, hogy lehetséges :DDDD
  • CamelX
    #116
    tipp: szerintem úgy lesz megoldva mint a FUEL :) annál nagyobb terület úgyse kell hogy legyen sehol
  • 1greenman
    #115
    fúj azt rühellem a legjobban mikor kiugratok az emelkedőről, beleérkezek egy ilyen huppanóba, mire a kocsi fara kicsúszik a fenébe. ez online versenyeknél a legidegesítőbb
  • SötétBarom
    #114
    Engem az érdekelne, hogy mekkora helyre fognak tudni betuszkolni annyi textúrát, amennyire szükség lesz, hiszen az első részben ami nem út volt, ott bőven megfelelt az elnagyolt, fos textúra. Viszont most, hogy lesz off road, az egész területet szép high-res textúrákkal kell lefedniük..

    Másrészt remélem megoldják az út szögletességét. Az első résszel ez a legnagyobb baj. A szerpentineken össze-vissza pattog az autó, mert minden szintkülönbségnek éle van :S
  • 1greenman
    #113
    igen, és ha nincs optimalizálva akkor nem bírják elfuttatni a nem magas kategóriás gépek
  • [HUN]FaTaL
    #112
    Szerintem meg nincs optimalizálva.
  • 1greenman
    #111
    ez inkább semmi hibája...
    mondjuk hogy nem bírja a gép és haggyuk úgy
  • [HUN]FaTaL
    #110
    Nem hát persze, minden a hardver hibája lol.
  • Dante73
    #109
    Témánál maradva... Crysis vs Warhead. Utóbbit magyarok csinálták, sokkal randább, a gépigény meg ugyan az. (Persze, még így is jóval szebb, mint bármelyik konzolos játék)
    Úgyhogy, hagyjuk csak alatta a régi motort. Jó az még. Picit több poligont kell belepakolni, kicsit csiszolni a kinézeten, és voilá! Megint van mit szidni!
  • 1greenman
    #108
    nem az engine hibája, hogy nem bírja a géped[meg az enyém se]
  • [HUN]FaTaL
    #107
    Inkább egy olyan motorral szaggatna:D
  • 1greenman
    #106
    hát, de attól még jó érzés lenne hogy olyan motorral megy, amit magyarok is készítettek
  • [HUN]FaTaL
    #105
    CryEngine lol:D Jó hogynem half-life motor.

    Saját enginet használt az 1 is, ez is azt fog szvsz.
  • Dante73
    #104
    Így, hirtelen, nem ugrik be, melyik motort használta a TDU, DE annak SEMMI ESÉLYE hogy cryengine fusson a következő alatt. Több okból sem. 1; mikor elkezdték az alapokat, nem is létezett a cryengine3, 2; A jelenlegi motor hatalmas tartalékokkal rendelkezik, és már csinált vele játékot az EDEN, tehát tudja normálisan kezelni, ismeri a gyengéit, előnyeit, és 3; Arra már nem kell licencdíjat fizetni, mert házon belül készült.

    Egyébként, aki látta teljes pompájában a Crysis-t, és a warhead-et, annak mind az a véleménye, hogy a Cryengine3, egy halom kaki. Közelében nincs megjelenésben ahhoz, amit a 2 tud.
    Erről a pletykáról ennyit. (Ja, igen, Cryengine2 meg sem mozdulna egyik konzolon sem, a 3-at ezért csinálták. Olyan is lett....)
  • 1greenman
    #103
    elég nagy rá az esély, mert a fejlesztőket ma már csak a haszon érdekli, és így nem kellene annyit dogozniuk a konzolos verziókkal
  • 1greenman
    #102
    ki beszélt itt pcről :D
    a crengine 3nak az az előnye hogy egyszerűbb a fejlesztőknek megcsinálni konzolra a játékot, látványban nem igazán különbözik a 2től
    Én örülnék nagyon az "ismerős" grafikának
  • AlieN911
    #101
    Ne legyen NASA-s gépigény, az 1 is épphogy elmegy :(

    Meg legyen már valami biztos hír, egy ATARI-s bejelentés vagy valami...
    Az 1-et most vettem meg januárban, de ha jó lesz, akkor a 2öt az elsők között veszem meg.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    (Előtte warezzal letesztelem...Nem vagyok milliomos, hogy kiadjak 10-12k-t játékra)
  • ATi0021
    #100
    Szerintem azért annak, hogy a TDU 2 pont a CryEngine 3-mat használja elég alacsony az esélye. Főleg, hogy az Eden maga is készíti saját grafikus motorját. A másik egy TDU CryEngine 3-al, max a Nasa gépén futna el.
  • ATi0021
    #99
    Rumour: Test Drive Unlimited 2 To Use CryEngine3
  • [HUN]FaTaL
    #98
    Index jeeeeeeeeee:D
  • ATi0021
    #97
    Igen elég gyakran TDUzom még most is.
  • Dante73
    #96
    Nem is tudom....
    Szerintem kár belerakni a Colin McRae-t, ez a játék, nem az a játék... Így a város teli lesz off-road verdákkal, Hummerek fognak neked jönni, (Mert akkor tuti elszállsz, mint a győzelmi zászló) És a conceptek alapján, nagyon rally-s a kép... Viszont időjárásnak, mozgatható tetőnek, ablaktörlőnek örülök, indexnek pláne, csak jöjjön ki végre...

    Arra is kivi vagyok, hogy most is csúszik majd a megjelenés konzolhoz képest, vagy a TDU-ból leszűrték, hogy ez konzolon nem sikerjáték, míg PC-n most is sokezren tolják... Mert ha most is annyira hanyagolják, mint az 1-et, akkor elmennek a 3,14ába!

    Apropó, ATI, szoktál még fent lenni?
  • Máté94
    #95
    Téged is szeresselek?
  • ChuckyHUN
    #94
    te tudod :D