14488
prostreet
  • Code92
    #173
    szerintem davee0092 azt akarta mondani: nem évete kéne kiadni, nem autóversenyzők véleménye alapján kéne készítani hanem játékosok véleménye alapján.
  • Dave0092
    #172
    nem, éventke kéne csinálni... hanem inkjább azt kéne hogy nem tapasztalt autovezetőket kéne megkérdezni miyne legyen a game, hanem a népet, akik jáccanak
  • Csabesz6
    #171
    $
  • Yrda
    #170
    jah meg nem évente kellene nfs-t csinálni, hanem mondjuk 2 vagy 3 évenete és akkor talán jó lenne az nfs
    ha talán többet dolgoznának vele akkor jó lenne :))
  • Yrda
    #169
    sziasztok olvasgattam a véleményeteket itt és szerintem az kellene, hogy az EA-nek kellene az embereket megkérdezni, hogy mi legyen a játékban és a többség döntene..
  • razz
    #168
    nfs 1 röl beszélek lenneteb véletlenül lemaradt az (1)
  • razz
    #167
    emlékszem még én is a test drive 1 re bár én 386oson jácotam és télleg jo volt bár én inkább az accolades grand prixot toltam (91 be jelent meg).
    test drive többi részröl irjátok siralamas.Lehet.Bár én a td 5 el rengeteget jácottam.
    az öszes nfs-t végig toltam ha abbol indulok ki meik nfs-t toltam legtobbet akkor nfs!.mert jo volt,nemk volt párja,amit az ember eltudot képzelni ott volt.jo kocsik pl:toyota supra=>(itt halotam rola elöször)mazda rx-t,dodge viper,porcse 911,stb
    elvileg jövöhéten kijön a tdu.
  • trogerzsiger
    #166
    Vannak rejtett versenyek! keresd meg őket! Azok több pénzt érnek!
  • Nabooko
    #165
    Nincsen pénzem! A jeepeket már levertem.
  • LeePí17
    #164
    vegyél 1 lincolnt..vagy hummert
    azok is adnak küldit
    meg a vizual updatet csinálj!
  • Nabooko
    #163
    Sziasztok.
    Elakadtam az UG2-ben. Minden versenyt megcsináltam ami a térképen volt, + ami a garázs várostérképén találtam azt is. A 4. városrész nél tartok. Nemad több vesenyt és a manim is elfogyott! Mit tegyek? Van ere valami kod vagy itt a vége mert elbasztam?

    Elöre is köszi.
  • DJ BP
    #162
    tökéletesen igazad van!

    az életemből a c64 korszak kimaradt, de a többit végigtoltam én is :), egész a 5-6. részig szinte fanatikus NFS-ező voltam, azóta undergroundokkal is játszottam, de az már nem volt az igazi, MW siralmas, Carbont ki sem próbáltam (első eset). Most újra Test Drive jön, remélem jó sokáig, addig amíg az EA nem jön rá, hogy már csak nevükből élnek, előbb utóbb csak visszatér a régi feeling ott is. Más komolyabb cégek is kijöhetnének ilyen jó hangulatú játékkal. Sztem a TDU most olyat húzott, mint annak idején az NFS 3
  • DJ BP
    #161
    1, 2SE 4, 5, UG2 tetszett a legjobban.

    Nekem is pont ilyen sorrendben :)
  • LeePí17
    #160
    nekem személyem szerint az 1, 2SE 4, 5, UG2 tetszett a legjobban.
    az 1be a parton...
    2Se Elnino cheat..meg hollywood pálya..
    4 Kinidiak Park Bmw M5 rendőrüldözősdi..
    Ug2 tuning + szabad kószálás..
  • 3P
    #159
    Mivel imádom az autós játékokat... ;)
  • rekettyes
    #158
    Basszus te ezeket mind végigtoltad? Én csak az első kettőt meg az NFS UG-t ismerem.
    Az első részt azt tényleg csodáltuk amikor kijött. Ott álltunk valami kiállításon és csak lestük milyen baba játék. Akkor kezdték árusítani a pentium 1-es procikat. De én 1-2 évig csak 486SX procival toltam =)
    Kb akkoriban jött ki a Qrally kizárólag angol pályákkal, ez a két autós játék volt a csúcs.
  • 3P
    #157
    Érdekes volt anno, hogy a NFS sorozat tulajdonképpen a test Drive hanyatlásából született meg, most meg az NFS hanyatlása vezet a Test Drive újboli felemelkedéséhez.
    Hogy miért mondom ezt? Nagyon egyszerű. Emlékszem gyerek koromban imádtuk C64-en a Test Drive sorozat részeit, talán különös kedvenc lett, amikor USA változatos vidékén közúton a renderők elől menekülve versenyeztünk a kihívónkkal. Már akkor megjelentek benne az akkori top kocsik és ki ne szeretett volna belülni már akkor is egy Ferrariba, egy Porsche-ba, vagy egy Lamborginibe? Szerintem mindenki, és ki ne szeretett volna valós következméány nélkül száguldozni? Szerintem mindenki és ez volt a sikere a játéknak. Az akkori grafikai szint a maihoz képest nevetséges volt (16 szín 160*200-as felbontás), de mégis nagyon tetszett nekünk. Aztán a Pc térhódításával is megjelentek a Test Drive-ok PC-n először Monochrom, majd CGA, aztán EGA, majd VGA grafikával. A retró újra feldolgozások (igen a 90-es évek elejei PC-s játékok sokszor régi C64 és más korábbi otthoni gépek átírt játékai voltak). A sorozat PC-n is sikeres volt, de a TD 3 részétől elindulét a hanyatlás, s rosszabbnál rosszabb részek jöttek. Közben jött fel a konkurencia, de igazi országúti verseny nem volt a konkurencia kínálatában, míg nem eljött a Pentium 1-esek idején a NFS. Az akkor jött, látott, s totális győzelmet aratott. A recept egyszerű volt, legalább is nekünk "öreg rókák számára" másold le az első Test Drive-okat, grafikailag tuningold fel, s add ki mint új játékot. A másolás jól sikerült nem is akartak túl sok dolgot hozzáadni, azaz voltak márkás kocsik, rendörök, országút szag és verseny. A grafikai tuning viszont döbbenetes volt akkor. Nem volt olyan autós játék ami akkor egy lapon említhető lett volna a NFS-sel. Ez jelentette a sikert. Akkor még a fizikai is jó volt, legalább is a mai light-os fizikájú NFS-ekhez képest. Virágzott a NFS, egyértelmű volt a folytatás, jött a 2. rész, ami a túlzott hardver igénye végett (s hozzá nem oly jelentős grafikai plusz) kisebb sikert hozott az 1. rész után. Majd a 3. résznél az EA 19-re lapot kért. Azaz behúzta, hogy a 3. részhez kötelező volt az akkori csoda fegyver, azaz a 3D gyorsító. Szerintem sokan pont a NFS 3 miatt vettük meg első Voodoo kártyánkat. A 4. részben megduplázták a pályák számát és a rendőrök komolyabb szerephez jutottak szerettük azt is. Az 5. rész viszont az árkád részek után ismét a szim rajongóknak próbált kedvezni, talán ezért is szeretjük sokan legjobban, vagy az 1. rész után legjobban az 5. részt a Porsche Unleashed-et. A 6. rész ismét rendőrös volt, a grafika is sokat javult, de kevés plusz dolgot kaptunk ezen kivül, azért én még azt is szerettem. Majd jött a tömény műanyag korszak, az első UG újszerű volt, s szerintem még tetszett is az NFS fanok többségének, a 2. rész meghozta azt ami 1. részből kimaradt a szabadságot (tulajdonkéép a 2. rész szerintem a legjobb "újkori" NFS), de ami utánna jött az amár sokak számára rókabőr volt és egyre hangosabban kiáltják a végét a sorozatnak. Az eladások ennek még ellentmondanak, sokan elhiszik magukraól hogy sinautó az valóság és trendi matricázás megfogja a fiatalokat. Persze amíg a prompt eladás az EA-t igazolja, addig minek váltani?
    Persze anno a 6. résznél is kezdet unalmassá válni a sorozat, de mivel sokáig nem volt konkurancia, ezért fogyott a széria, majd jött a Midtown Madness és hirtelen igazi konkurens jelent meg, s gyökleresen új helyszin jelent meg, azaz a belváros. Az EA talán ezt meglovagolva váltott. Kérdés, hogy a Test Drive mit vált ki az EA-ből, ismét vált és az unalmas neonfényes városok után végre visszatér a mediterrán partvidék, és az a alpesi tájakra, vagy marad még a betondzsungelben?
    Én nem tudom, de számomra a változatosabb vidék és a luxus járgányok jönnek be, s szerencsémre legyen mondva a Test Drive jó részt ezt teljesíti is.
  • trogerzsiger
    #156
    hihi
  • DjDano
    #155
    A NFS3 Hot Pursuit megy Vista-n is, holnap fel is rakom egy kis nosztalgiaképpen
  • Olcsóvér
    #154
    a hot pruisit télleg nem volt rossz
  • Dragooons
    #153
    De a "nép"csak azért vettem meg mert a bejátszásait jol megcsinálták amugy egy UNALMAS game volt
  • trogerzsiger
    #152
    A carbon is azért lett olyan amilyen mert ez kell a népnek. Mert kijött az a tokijó hajsza vagy micsoda, ami elég fos.majd jön vmi jó ötlet az eanél
  • Panjabi Mc
    #151
    Még anno az NFS 2 -vel én is gémeltem az nagyon jó kis game volt. Azokkal pedig egyetértek akik azt mondják hogy a Carbon az egy hulladék, mert ez szeirntem is így van mert annyira nyomják ezt hogy minél több tuning bele meg egy nagyon város stb. sok hujeséget aminek már semmi értelme.
  • razz
    #150
    nem tudom mi leszz igy én az elsö nfs ota tologatom ezeket.
    nfs 1 még anno kurva jo volt
    és aztán a porsés is teccet aztán az ug 1 volt igazán jo még a felling és a zene nagyon ott volt aztán jött az ug2 amibe én rohadtul utáltam a 6körös szarokat föleg ha utolso 20méteren elöztek meg
    most wanted =ami tetszet benne hogy végrre volt történet és luxus abb verdák
    hát ez a carbon szerintem az nfs megcsufolása=szar történet, lélektelen,hulladék zene,tuning korlátok ,kurva rövid,kegyetlen gagyi unlockolási rendszer 80% 15 kocsim volt 100nál már 45 érdekes.na mindegy most itt ez az uj nfs ami megmondom öszintén engem már nem is érdekel.már csak azért is mert a tdu nagyon ott van jácottam vele és tudom nem fogok benne csalodni
  • Dragooons
    #149
    Hát én csak a Underngrund 1-el meg a 2-vel voltam el
  • bertino
    #148
    az 5össel kár, hogy nem játszottál
    tudniillik még ma is 100x több élvezetet nyujt, mint ezek a rókabőrök
  • MrDOS
    #147
    ne-nem
  • MrDOS
    #146
    A 4-est meg az 5-öst nem tudom milyen mert ne játszottam rajta.
  • MrDOS
    #145
    A 3-as need for speed-et nehéz volt megunni és a 2-est is. Hónapokig elvoltam velük(beleértve az Underground 1-est), de a Carbont 2 nap alatt untam meg, ennyi idő alatt vittem végig ennyi idő alatt untam meg. Egyetlen jó tuningos NFS az underground, a többi szar. Szerintem elég a tuningból és legyen újra régi az NFS.
  • Dragooons
    #144
    De hallod még alig adták ki a CARBON-t most meg jön a másik rész sok játék van igy de nem rá 3-4 honapra kiadjáka a kövi részt!És egyre egyre szarabbak lesznek adig amig mindenki megunja és kidobják a kukába az NFS részeket
  • bertino
    #143
    egyértelműen fos lesz
  • Katun
    #142
    Kit idegel már a lepukkant nfs? Max kis Jóskát aki megint 2milliárdod akar driftelni majd keménykedni az adott fórumon....
    ték
  • Dragooons
    #141
    Megint lehet idegeskedni hogy milyen jo vagy szar lesz a game!
  • exider
    #140
    de jó megint lehet városban száguldozni gagyi fizikával, törés nélkül stb stb....
  • Attila56
    #139
    Tök hülyeség állandóan újrészt csinálni az NFS-nek........és mindig gyorsan kész van...és tök unalmas....de azért erre is kiváncsi vagyok :)
    A Carbon nem nagyon nyerte el a tetszésemet.....a rendőrök is bénábak voltak :)
  • Daveee
    #138
    félre halottad
  • Beni521
    #137
    én azt hallottam nfs island lessz az új rész címe :/
  • Dragooons
    #136
    Jah
  • reaper4
    #135
    azt hiszem ezt akkor megbeszéltük :)
  • Dragooons
    #134
    ::::::::::::::::::::::::VÁLASZ ERRE GOMB::::::::::::::::::::::::::::::::