14488
prostreet
  • Peck
    #413
    A nevében is benne van PRO STREET....tehát PRO versenyzés.....ez már az amerikai dragster feelinghezt hasonlit magyarul verseny pályás cuccos lessz,mint a Street Legal Syndicate csak nem lessz free ride....magyarul játszani uncsi lessz aki barangoló természetű de a törés-tuning ígéretesnek néz ki....(lásd első hátsó felni az rx7-en különböző)....majd el leszek valahogy a töréssel szórakázgatok :D (crashday powa :D )
  • Dénes é
    #412
  • Bandi 18
    #411
    Éppen az aktuális pályát szeretik a pilóták. Ahol vannak azt kell dícsérni a helyi sajtónak
  • Szabi1991
    #410
    hmm tényleg , abban is versenypályák lesznek a világ különböző részeiben :D
  • Szabi1991
    #409
    remélem lesz Hungaroring is :)
    ha már volt Carbon magyarul :D

    nah meg állítólag szeretik a külföldi pilóták is :)
  • ricsa008
    #408
    inkább akkor várom a Juiced 2 ez az újj videó pl brutális
  • BIZ0906
    #407
    Bezony
  • BunDevil
    #406
    Ezt az EA ütötte össze :(
  • SLICK
    #405
    az utóbbi időben amit láthattál: pár újítás, de mégis a régebbi elemeket (ami kmellleg jók is voltak, élvezhetőbbé tették a játékot) kivették
  • BIZ0906
    #404
    Most már tudom honnan szerváltad ezt a képet!
    Innen
  • Code92
    #403
    de ha pro street aneve a gammánakakkor mért csak versenypályán lehet menni?:) valósághű lesz? ok rendben de ne csesszétek már el az eddig már sajna elég mélyre süllyedt utcai verseny feelinget...underground1 nek még megvolt az utcaiverseny hangulata, a 2 már nem volt annyira eredeti, a most wantedet elcseszték az exotic autókkal, carbonban napszakváltozástígértek...de sajna azt is eléggé elrontották,(mármint a gammát) és most a kövi lehetőséget is el akarják v.mivel cseszni?! :((
  • Peck
    #402
    kb....ELfogyna az üres DVD készlete a Tesconak,pedig csak 1 ember akarta lemásolni a játékot :D
  • DJ Skyline
    #401
    meg egy külön winchester a játéknak
  • SLICK
    #400
    ahhoz kéne ám RAM
  • DJ Skyline
    #399
    azt írja, hogy "a versenypályák szét lesznek szórva a világban"! akkor most lelehetne modelezni az egész világot, hogy legyen free ride
  • Peck
    #398
    Olvasd el a TCM-en....
    Harmadik napja megy a találgathatnék a 11. Need for Speed nevével kapcsolatban. Lengyelországban a PLAY magazin újabb képeket közölt a 11. részről, az egyik autó rendszámán pedig a PRO STREET felirat látható. Pár információ is napvilágot látott a résszel kapcsolatban, és a legnagyobb durranás, hogy az egész játék versenypályán játszódik majd! Hajtás után képek!


    A magazin nem kevés információt is közölt a játékról, először vesézzük ki ezeket.

    - a játék hivatalos neve: Need for Speed: Pro Street
    - az autó sérülni fog, a sérüléseket szintekre fogják osztani
    - az első három szintű sérülés nem zavar a vezetésben
    - ismét lesz Autosculpt tuning, a rendszert továbbfejlesztették
    - a versenypályák szét lesznek szórva a világban
    - nem lesznek versenykategóriák (a leggyengébb autók is kiállhatnak a legerősebbek ellen)
    - 28 autógyártó szerepel a játékban!
    - az autók a 60-as évektől napjainkig készült darabok lesznek
    - összesen 8 Exotics kocsi lesz
    - 4 versenymód már biztos: zárt körverseny, drift, speed challenge, drag!
    - nem kell minden versenyt megnyerni, összpontszámban kell a legjobbnak lenni (Underground 2, URL)
    - ki lehet kapcsolni az ABS-t, stb.
    - a játék valósághű lesz!

    Nagyon fontos információk ezek, úgy tűnik, hogy az NFS egy időre szakít az utcai versenyekkel és egy új célközönséget céloz meg. Az ABS kikapcsolása pedig sejteti nehézségi szintek bevezetését is! A Pro Street név is némileg utal az "utcán túliságra".

    A képeket alant, és a képtárban is megtalálhatjátok! A képtárban emellett az első hivatalos háttérképet is letölthetitek 1024*768-as méretben! A háttérképen a Pro Street logóját mutatja meg az EA.


    FRISSÍTÉS, május 26. 12:05
    Lengyel ismerősöm segítségével sikerült némi extra információt kinyerni az újságcikkből.
    - ha nagyon gyorsan megyünk és úgy szenvedünk balesetet, az autónk totálkáros lesz (tehát nem tudjuk folytani a versenyt)
    - a sérülések hatásait még nem határozták meg
    - sokkal több beállítási lehetőség lesz a technikai dolgoknál
    - valódi helyszíneken játszódik majd a játék, minden le lesz modellezve
    - és mostmár biztos, hogy nem lesz Free ride a városokban, ugyanis a játék piros boxába (a negatívumokhoz) ezt írták a készítők).










  • PJack
    #397
    NEM-LESZ-FREE-RIDE??!??!:O
  • ricsa008
    #396
    ki gondolja akkor hogy ez a gépigény valós? én csak reménykedek
  • Peck
    #395
    ÍBazz,no free ride?...Áhhh...Ha Underground volt hiányoltuk a törést,Ha most wanted volt hiányoltuk a tuningot,Ha Carbon volt hiányolzuk a realizmust,Ha pro Street lessz hiányoljuk a free rideot,nem lehetne Olyan mint a TDU?Van törés,van tuning (részletetes),van lisencelt autó,van szabadon bejárható terület.....biztos vinné a pálmát.... (NFS U2 tuning+Autosclupt,TDU Fizika,TDU belsőtér,TDU autószalon stb...apróságok,Most WAnted videók,TDU bejárható terület....) kb ez lenne a legjobb....
  • Viktor9202
    #394
    Deha azt nézzük azért a Carbonnak se volt vmi egetverő nagy gépigénye, csak szép volt a grafika
  • PJack
    #393
  • ricsa008
    #392
    Jó lenne Imátkozzunk
  • PJack
    #391
    hááát... majd meglátjuk:)
  • ricsa008
    #390
    az a furcsa nekem hogy a carbon-nak nagyobb volt az igénye, szerintem ez kacsa
  • PJack
    #389
    hát ha tééleg jó játék lesz akkor én örülök hogy ilyen kicsi a gépigénye, mert be kell vallanom - nekem nincs vmi jó gépem... sőt! de így még ez is elfutna rajta... márha igaz, hogy ilyen kicsi lesz:]
  • ricsa008
    #388
    Szép lenne!!!
  • PJack
    #387
  • Iceman2007
    #386
    mi a minim gép igény?
  • Szabi1991
    #385
    ez a "taplógáz feeling" , ahol még a szélvédő is elvan adva reklámfelületnek :D
    bár ha úgy van hogy nem zavarja a sofőrt akkor az még nem gond , de hátha lesz belsőnézet , és akkor meglátod hogy mire írtam hogy lol..
  • otrosinka
    #384
    ja
  • RelakS
    #383
    "nemtudom vezettél e már,"
    10 éve van jogsim, és szokok vezetni ^^
    Egyébként ami engem zavarni tud:
    esőcseppek
    a fények tükröződése az üvegen maradt "zsírrétegen" (kékes csíkok)
    Meg amikor szemből süt a nap, és kicsit poros a szélvédő (xartselátni szindróma)
  • báttyó02
    #382
    "Egyébként meg az ablak tetejére voltak matricák, talán még a Most Wanted-ban is, de az nem biztos"

    igen,de itt szó sem volt arrol
    nemtudom vezettél e már,de engem spec már az is zavar ha egy légypiszok van az ablakon előttem,nemhogy tele matricázva a szemem előtt az egész
  • RelakS
    #381
    És? Mi van, ha nem zavarja?

    Egyébként meg az ablak tetejére voltak matricák, talán még a Most Wanted-ban is, de az nem biztos
  • báttyó02
    #380
    hát ablakra matricák? :||||
    ráadásul a sofőr elé :ASD:SDA
  • RelakS
    #379
    Mi a lol? Mármint a képen persze :D
  • Csabesz6
    #378
    ez mintha az elözö cikkben láttam volna-.-
  • Web mester
    #377
    Az tök minden menyi van. Most is kirakják...
  • KapuBen
    #376
    31.-étől keményen fog haladni elvileg:D
  • Szabi1991
    #375
    jó ez , már csak 125 hsz kéne :D
  • PJack
    #374
    aham!