14488
prostreet
  • SNAKE01
    #333
    ostobák,idáig is volt mindenre NFS,még mobilra is,most is lesz,pc-re meg biztosan...
  • PJack
    #332
    én is, énis!
  • Dave0092
    #331
    remélem igylesz :D
  • PJack
    #330
    hát gondolj bele, carbonnal is így volt.
    én is tökre elkeseredtem, h nem lesz pc-re - mert nincs konzlom:\ - és akkor az utolsó pillanatban bejelentették, hogy pc-re is kijön! bár... nemtom...
  • BIZ0906
    #329
    talán látogass el a EA oldalára!
  • barnie1990
    #328
    Biztos,hogy ez a hír nem fake?
  • dav1d
    #327
    újabb selejt termék - játék helyett,de le lehetne kattani már eről a tuningolós vagánykodós témáról 555dik alkalommal már baromira nem csigáz fel! NFS DEAD!
  • Szabi1991
    #326
    nfs még mobilra is lesz meg wii-re :DD
  • SNAKE01
    #325
    tévedés
  • Dave0092
    #324
    nem, de csak ps3, meg x360 ra van kiirva....
    gondolom neked egyiksincs
  • BIZ0906
    #323
    Én nem azt mondtam hog ymindenkinek az lesz csak, hogy érdemes lesz kiadni az EA-nak a gamét pc-re is mert küldöldön már lehet hogy sokkal jobban elterjedtebbek az új karik, nem úgy mint ebben az "elkúrt" országban.
  • Paranoia
    #322
    jöhetnek,de nem hiszem,h már év végére(akár) mindenkinek dx10 karija lesz a gépében...
  • BIZ0906
    #321
    Mivel jönnek a DX10-es karik szerintem érdemesnek találnám ha kiadnák bár ők tudják majd kiderül
  • SNAKE01
    #320
    már megint kezded?:O
    hányszor akarod bannoltatni magad?
  • Dave0092
    #319
    viszont megöletem az EA-t ha nem adják ki PC-re
  • bertino
    #318
    hát ez egy gyönyörű álom
  • raymond01
    #317
    "megjelent egy visszaszámlálás, ami szerint május 31-én jön a nagy leleplezés, és a teljes bemutató videó"

    már vágom
  • DJ Skyline
    #316
    gondolom részletesebb infók, az hogy máris játék, az teljesen kivan zárva! jön egy videó, és 1 hét múlva már játék, jó is lenne! :D
  • raymond01
    #315
    Ez most mi lenne konkrétam 8 np múlva játék vagy csak videó 8 nap múlva!
    EA- nál nem szoktak ilyen elhamarkodottan kiadni semmit, ráadásul én a gametrailers.com- on azt olvastam hogy csak Ps3 Xbox360- on lesz!!??
  • Katun
    #314
    Mintha az első és hátsó felnik nem ugyanazok lennének. XD
    Remélem olyan lesz mint a Street Legal.
  • Dave0092
    #313
    jaja :D
    utolso kép azlee, hoyg az egész szopatás volt, és vége az EA-nek :D
  • Szabi1991
    #312
    frissült a hivatalos oldal, mindennapra egy kép :D
  • gduck
    #311
    lol! Szokás szerint a negyedik negyedév nem fog elmúlni NFS nélkül :D Remélem jobb lesz mint az előbbi két rész, mert azokat - hiába vagok NFS fan - a vége felé már úntam (vmi újdonság jól jönne!) ...
  • Dénes é
    #310
    hát igen ez az rx-7 eléggé össze volt tűzve hogy egybe legyen
  • Evogordon
    #309
    Remélem olyen lessz hogy buherkodni kell majd a játékban és olyan kocsik lesznek mint a videóban :D jó összetört össze szegecselt járgányok.
  • Dénes é
    #308
    nekem sincsen vele bajom :)
  • bertino
    #307
    így van, bár spec ezzel nekem nincs bajom :D
  • Dénes é
    #306
    a videoban én láttam jól és elöl meg hátul kül felni volt???
  • bertino
    #305
    jjáááá most játszottam NFS4el :ASD:ASD:ADS:ADS?AFFA:D:AF?AFF:
    nagyon szar képet renderelt a VGA, csorikamat d3d-ben el se lehet indítani xDDD
  • Evogordon
    #304
    Látjátok azokat az X-eket a kocsin? Milyen nyálas már hogy szét van törve a kocsi és azzal van összefogatva (Y)
  • SLICK
    #303
    igen írtam is lentebb :)
  • Katun
    #302
    Biztos idén jelenik meg, az NFS-ek mindig évente jöttek. De ha szakítanának a hagyománnyal akkor lenne egy jó játék is talán. Nem cask ilyen "nép game".
  • SLICK
    #301
    hát igen de eddig még csak találgatás lehet. már várom h mikor jelennk meg a vérpsitikék h úúú már törik kúrvafasza lesz, mikor megjelenik ááá nincs pénzem javításra!! meg hasonló kommenteket :c
  • ProGabe #300
    This is TÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉK!

    jajj,csak drift ne legyen benne,nem unalmas már?mellesleg a törés modell mellé egy fasza fizikai motor is jó lenne,nagyon!
  • SLICK
    #299
    egyáltalán nem lehet tudni még h Driftre alapszik e majd... egy 1 perces videóból ne szűrjük le azt h ez is hasonló szar lesz vagy jobb
  • Katun
    #298
    Emlékszem rá. Hú hogy vártam.
  • DJ Skyline
    #297
    NFS IV-ben volt a törés nagy újítás! :|

    ha ilyen grafikája lesz, nem fog futni gépemen
  • bertino
    #296
    ez aztán nagy dicséret...
  • Szabi1991
    #295
    benne vagyunk a top 10 ben :)
  • LeePí17
    #294
    2.képről már elmegy a hangulatom..bár videó alapján azért ne itéljünk..
    a MW és a Calgonban már gyűlöltem azt mikor elakarok indulni és 20 percig 1helyben forog a kerék..a rend éber őrei meg már a nyakamon vannak..
    1 kicsit azért visszamehettek volna az időben..elvégre a régi dolgok jönnek vissza a divatba..
    nekem nem kell se DB9 sem Elise..
    ellennék 1 BMW M3 vagy M5el esetleg 1 Honda Civiccel..úgy a Kinidiak Park szerpentines útjain..seggemben az üldöző bénábbnál bénább rendőrökkel :)
    de mivel már a DRIFTről szól a game..(eddig a drag versenyek kaptak szerepet..most meg hódit a DRIFT orba szájba) így az EA megint letud nyúlni 1 rókabör a vevőkről..