14488
prostreet
  • trogerzsiger
    #93
    hupsz van benne pár helyesírási hiba
  • Web mester
    #92
    Jó lenne most megint valami sportkocsisat mint régen.
  • trogerzsiger
    #91
    SZerintem jó ez a tuningolós rész, csak a carbonban is találkoztam olyan cuccal ami az u2ben is volt meg az wmben is.... Új autókat kéne beteniük, és ha lesz benne forgalom akkor az ne 3 féle autóbol álljon, és ne arról szóljon hogy van "főgonosz" és azt kelljen leverni mert az u1 óta az megy tudtommal. De szerintem az nfből már nem lehet semmi újat kihozni.
  • csgery
    #90
    Ez is csak erőlködés lesz, mint a Carbon... az MW még játékmenetbe jó volt, de a Carbont már erőltették. Ez se lesz másképp... csak nem tudják hova baszni a pénzt a fejlesztők, meg biztos gondolják, hogyha az MW meg a Carbon bejött midenkinek, ezt is viszik majd, mint a Herripottert...
  • LeePí17
    #89
    hozzá a 3as tuning motort orbitális légbeömlő nyílással..a végtelen nitrót és a balfasz rendőröket is várod? :D
  • tzsoltika
    #88
    Én várom az új részt, és kiváncsi vagyok az autókra, remélem lesz benne Ford GT40 :)
  • LeePí17
    #87
    még ezév novemberében megtudjuk..ugyanis az U1 , U2, Mw és a C is novemberben érkezett..
  • Web mester
    #86
    2008-ra igérik. Sztem a név se ez lesz, bár kitudja. Majd az E3 -on kiderül...
  • zico87
    #85
    Hát igen a Népnek tetszik a Monotomia nekünk meg marad az NFS 3 :D
  • DjDano
    #84
    Tudod biztos igazad van! Viszont ha egy játékból minden évben el tudnak adni 10 millió darabot(más autós játék eladási száma még megközelíteni se tudja ezt) akkor nem igazán van okuk nagy változtatásra... Mert a játékosok 90%-nak megfelel ez a tiszta arcade színvonal. A maradék 10%-ot alkotják a régi NFS feelinget visszasírók, de miattuk nem fog az EA egy tömegtermékből, rétegterméket csinálni...
  • Brolly28
    #83
    az a baj h már monoton a carbon is mindenki milyen fasza lett meg így meg úgy gs-ben meg az év csalódása
  • zico87
    #82
    Ez az NFS Tuningoljuk szét a trabinkat kicsit uncsi..nemunják már a tervezők..:?D

    Mert sztem ezek az NFS-ek egy nagy kalap fosok már Underground2 még jóvolt de Most Wanted,Carbon unalmas szarok. kéne valami ujatt mutatniuk sztem vagy 2063-ba is ez lessz a trend csak akkor már űrjárgányokal ??
  • Hellhammer
    #81
    Bazze ez már a 11. nfs lesz? Lassan jön már a szappanopera fíling :)
    Igazából nekem a legjobban az 5. rész jött be, utána már lejtmenet erősen a színvonal. Az undergorund 1. része még úgy ahogy jó volt, utána a másodikat már nem nagyon szerettem, a többivel meg csak az alap kipróbálás szintjéig jutottam az uninstall előtt (rókabőr).
    Ha már az ilyen sztrítracsingolós dolgora mennek, akkor miért nem képesek egy szimulátort összehozni? És nem csak a fizikára gondolok itt, hanem a játék menedzselős részére is. Számomra nagyon kiábrándító az, hogy rádudálok az utcán egy-két másik autóra, legyorsulom őket, aztán irány a bót' oszt ugrik is a turbó az autóba magától. Ez totálisan megöli azt a dolgot, ami az autó tuningolásának a lényege sztem. Ráadásul nagyon sok dolognak köze nincs a valósághoz mind technikailag, mind értékarányokat tekintve.
    Ha ez az új rész megmarad az utcai versenyzés (ami már magában elég ellentmondás) sémájánál, akkor a srácoknak valami nagyon újat kell kitalálniuk, hogy sikeres legyen. Ennél témánál én inkább szívesen látnék egy autós "életszimulátort", mint azt amit az utóbbi pár részben csináltak.
  • Bercy #80
    csak fusson el a gépemen
  • LeePí17
    #79
  • DJ Skyline
    #78
    nem baj, lassan jön a TDU, nappal, hawaii, dizsi, napfény bár ott nem a tunyingon' van a hangsúly, de kit érdekel! végre mehetek megint XJ220-al, és hasonló finomságokkal!
  • LeePí17
    #77
    az Ug1 valamit mutatott már h igenis lehetne jó játékot csinálni..
    valami megmozdult az EAban mikor kiadta..
    most a tokijó drift -(ja ez a "hajsza" ez mekkora fordítás)
    valamelyik drifter mondta a TVben hogy a DRIFT szót nem lehet lefordítani 1etlen nyelvre sem.. de ez mellékes)-
    volt a menő..mikor kis józsi a driftben 200millió pontot szerzett a másik meg halállra idegesítette magát mert nemtudott driftelni..
    mikor a calgonba driftre mentem teljesen megváltozott a kocsi irányítása..helyettem ellenkormányzott a verda..
    sztem sokan úgy vagyunk h elég a sötétből..nappal is lehet faintosat versenyezni..
    mellesleg az EA is csinálhatna olyat mint a C&C tervezői..
    a játékosok "készítik" a játékot..
    bár nekünk eu-soknak elég kevés beleszólás lenne..

    de ez a jövő zenéje ;)
    addíg az emlékek szólnak :)

  • Jagi
    #76
    és holnap kiírja :)
  • Jagi
    #75
    a Hot Pursuit 2 és az előttiek voltak NFSek a többi hulladék...
    Az U az akkor még új volt és volt valami arcade jellege nem bejárható terület meg kurvaaanya (engem az nem izgat)

    egy szó mint 100 az enefest tényleg megölték... (sajna, pedig az egyik kedvancem volt)
    a kövi részt meg sem nézem
  • LeePí17
    #74
    ha jólemléxem az Ug1 óta minden NFS november környékén jön ki...
    most február van..jön pár fake ps kép..és majd a vérpistik megmondják h ez az igazi mert a barátjának a barátja annak a feleségének a férje ott dolgozik az EAnál..
  • bulba
    #73
    HA jól emléxem az NFS planet-nek voltak olyan infoi melyszerint aug végén lesz carbon demo
    Azóta nekem megvan a véleményem erről a site-ról
    Viszont azt hogy az E3-on konkrétumokat is megtudunk lehetségesenk tartom mert már így csinálják egy jó ideje
  • mucsácsó
    #72
    Erről van szó, pontosan...ez egyszerűen szánalom már, és akkor sok csicska 10 éves mit össze nem pattog a szar NFS-ért...többségük már az Underground-on meg ilyen Carbonokon nőtt fel...csomóan nem is tolták a régebbi NFS-sel...én legelőször még az NFS 2 SE-nel toltam :)
    Végülis az UG tényleg egy egészen darab volt, jó zenével, akkor még újnak számító éjszakai feelinggel, tuninggal...de az UG1 után már az összes NFS egyszerűen egy szarkupacra sikeredett...talán még a Most Wanted, az még úgy ahogy elviselhető volt, de tényleg csak a ritka unalmas órák eltöltésére...nade a carbon..kitérni sem érdemes rá, akkora egy szar okádék lett...szinte szégyenlem magam, hogy kipróbáltam..
    Nos tehát a lényeg az az, mint oly sok játék esetén: a régi hangulatot semmiképpen nem fogják ezek az új tucatgame nfs-ek visszahozni, max a 10-12 éves vérpistikék lesznek elégedettek vele...valóban csak a név az, ami eladja ezeket a szarokat...elég szomorú...
  • davos80
    #71
    Újabb fostaligaszarNFS.
  • eörgs
    #70
    ház ezaz! :(
  • Drephis
    #69
    LOÁL
  • DjDano
    #68
    Ha idióta képeket akarsz belinkelni, menj a gumiszobába ott talán még vevő is rá valaki! barom
  • LeePí17
    #67
    játszottál az NFS 1-7 gaméjával?
    3-4-5 ami számomra JÓ NFS...
    de ne vitatkozzunk ezen...
    majd lesz valamilyen NFS November környékén..
  • MrDOS
    #66
    Ha olyan szar lesz, mint a CARBON az első kukában fog landolni.
  • MrDOS
    #65
    Az NFS szériából az UNDERGROUND 1 a legjobb. utolsóban az lenne a legjobb ha hasonló lenne a kedvencemhez(underground).
  • MrDOS
    #64
    Nem tudom
  • trogerzsiger
    #63
    Ja meg szerintem ez az egész kamu. Mert az hogy pro street nemhangzik nfsesen.
  • trogerzsiger
    #62
    Vki nemtudja honnan lehet letölteni az nfs4et?
  • trogerzsiger
    #61
    én először az nfs2velé játszottam, azt sosem felejtem el. Aztán jött a high stakes amivel még a nővérem is játszott. Aztán jött a 3 és az új gépem xpvel mennyire örültem. Aztán jött a hp2 és kijött az u1 és megvettem warezosban egy ezresért, nem ment ugyhogy spórolt pénzemen vettem egy ati 9200at. Aztán u2 még jobb volt, de néha szagatott. Aztán jött az mw ami naggyon tetszett de nem tudtam kivinni. Kijött a carbon és azt kivittem! Szerintem nagyon rövid volt a carbon. Ha összegyurják az összes nfs járgányát+pályáit rendőrös üldözéssel több város és azokat összekötő utak és osztottképernyős multi akkor egy jó befejezése lehet a nfs szériának!
  • VRSDM
    #60
  • Code92
    #59
    télleg uncsi már ez a rókabőr dolog de spéci nekem nagyon bejön ez az éjszakai tunung style bár eddig minden részben volt v.mi apró dolog amitől nem volt az igazi kivéve az ug 1 et az volt az első az nagy volt!!! olyanj kéne ahol japó kocsikkal lehet menni és nem ilyen 3 modellezővel kitalált alkatrészeket lehetne felrekni hanem a valóságban is létező darabokat meg persze az amcsi kocsik is jöhetnének bele azok az izomverdák de semmi porse semmi lambóó az rontotta el a hangulatot az mw ben és a carbonban is.
  • kemszi2
    #58
    nekem jó mert szeretem az alfákat,de van ott az evolution gt vagymi abban már elég sok fajta kocsi van
  • LeePí17
    #57
    a SCAR is nagyon jó. csak lehetne más verdákkal (pl 1 jó bömös) :)
  • Daveee
    #56
    sztem iyen grand canyon féle :D
  • TothLaci
    #55
    Címéből következtetve biztos amerikában valamelyik elhanyagolt hely lesz a pálya, jó sok kanyarral, és a szokásos üldözőkkel. Talán nem lesz benne sötét, lehet, napnyugtás lesz. Szerintem most is olyan lesz a játék, mint az utóbbi epizódok, egy pálya lesz, bejárható területekkel.
  • kemszi2
    #54
    nagyon sok dologgal tehetnék újra játszhatóvá...de törtnéet nélkül,is lehet jó egy játék.pl a worldracing1/2,slr/crc stb.Azt is nagy töelt sztem amit a scar-ban láttam először,hogy a vezetőt kell fejleszteni,nem az autót...