14488
prostreet
  • Dragooons
    #133
    Te láma ha vissza olvasnál észre vennéd hogy megengedte hogy hasznájam!
    <MIELÖTT KÉRDENÉL OLVASS VISSSZ>
  • Olcsóvér
    #132
    használom valakiét?
  • LeePí17
    #131
    #116
  • reaper4
    #130
    hát nem a legjobb ötlet más logóját használni... az enyémet is vki használta ki is lett dobva...
  • Olcsóvér
    #129
    bocs ha ünneprontó vok de

    http://tcm.masterschallenge.net/index.php?drawtopic=1147


    nézzétek meg
  • Olcsóvér
    #128
    hát fogalmam sincs hgy milyen lesz de remélem nem lesz undregrund still mer attól már hányok
  • Dragooons
    #127
    Okés olvastam meg irtam újra.Amugy ThAnKs a Lógót
  • SNAKE01
    #126
    írtam
  • Dragooons
    #125
    És baj,hogy használom?Irtam priváltott és légysz irj vissza!
  • SNAKE01
    #124
    khm khm...
    nagyon ismerős nekem a logod -.-
    jaj,tudom már mivel az én logom
    engedélyt adtam-e hogy használd?
  • Dragooons
    #123
    Istenem ez is olyan szar minta Carbon?Szerintem az Undergrund és az Undergrund 2-ö a király a Carbon már jobb mint a Most Wanted,de majd meglátjuk ez hogy sikerült!
  • TomDantes
    #122
    Szerintem az újjakban is jó a játékélmény. Én élveztem. Igaz nem úgy áltam hozzá hogy ez egy ultra-relisztikus szimulátor lesz. Nem kel tőle töbet várni mit amit nyűjt.
  • [HUN]FaTaL
    #121
    van d3d meg xp patch nfs4hez és akkor működik
  • Csabesz6
    #120
    ha felismerné a video kártyám az nfs:4 hidd el azon jáccanék most...most is duke nukem +high res.pack van a gépen csak játék...nekem többet számit játékélmény mint 1 ütős graf..
  • SZilaJMaGGoT
    #119
    Crytek optimalizál, NFS fejlesztőkkel ellentéteben... Új nfs fos grafikájához brutál gép kell, ezzel ellentétben far cry-tól is beszart anno az ember, és még megy is rendesen élvezhető grafon... Különben meg az EA fogja kiadni a Crysis-t te meg mivel látom ilyen nagy neo-nfs-es vagy, nemtom miért fikázod... Mondjuk gondolom te az "autós"(nem véletlenül van idézőjelben) játékokat szereted...
  • SZilaJMaGGoT
    #118
    Király!!! Mikor szarik egyet megint az EA?? Hasmenés bazzeg...
  • trogerzsiger
    #117
    Attól még mért kéne bezárni a topikot? Uygis már arról szól ami a címe
  • Web mester
    #116
    Lehet zárni a topicot...
  • Prypiat
    #115
    És különben is a legnagyobb az a Need For Speed 2 volt az SE ha jól emlékszem volt benne egy németországi pálya ahol volt autópálya hegyi szerpentin,alagút na ott nagyon sokat marhultunk osztott képernyős módban... :)
  • Prypiat
    #114
    "majd kb vagy 6x bezárják a topikot mert jön kisjózsi 14évesen és majd ő eldönti hogy ez így lett volna jó, stb stb...
    életében nem játszott az előző NFS sorozattal csak a Calgonos Carbonnal..ahol a drift a legtutibb..mert a megjelenés előtt épp a tokijó drift ment a moziban.."

    Ez nagyon ott van!
    Az NFSUG 1 ütött igazán nagyott a 2 már a sok rohangászás miatt sz@r volt a MW-ban talán a geppák nyújtottak egy kis ujdonságot de mostanra már a húzzunk le még egy bőrt róla működik. A carbon kb 5 percet töltött a gépben ez a vadászgépes wingmanes dolog szerintem röhejes...
  • TomDantes
    #113
    Igen, és mivel régi játék a grafikájuk a maikhoz képest elavult.
  • Csabesz6
    #112
    játszottál régebbi nfsekkel? 5töl visszafele...jah és nézz+ egy gt4 grafikát...
    peace
  • Daveee
    #111
    omst uj motor lesz, szebb grafikával:O
    de scinájunk peticiot hogy a crystek csinálja mostantol a NFS-eket [rohogaszanalomtol]
  • elekati
    #110
    November?

    Akkor ezen se lesz ujitás pont mint a Carbonba!
    Kéne rakni jobb mapot
    Mittomén Beach map ilyen tengerpartmellett kéne versenyezni!Az már nagyon nem jó ez az éjszakai lehangolt NFS Stilus
  • TomDantes
    #109
    És ez nem így van mindennel?
    De nem azért, de pl: monjunk már egy olyan auto-verseny játékot, ahol szabdon be lehet járni a várost, ennyi tunning van bene, üldözhetnek a zsaruk, töb féle verseny is van benne....
  • TomDantes
    #108
    Aha, hát lehet hogy furcsa az ízlésem, de szerintem jól néznek ki, pl: a Most Wanted, egyszerűen gyöyörű volt, igaz agyon-effektezet, de épp ezért nézett ki jól! HAnem tetszenek az effektek kapcsold ki őket. De már megbocsás, de valaminek azt fel róni hogy effektek vanak bene hülyeség. Nem nézhet ki egy game 2007-ben úgy mint esetleg 97-ben! Azért vanak egyre job gépek (azért is)hogy egyre effekteseb egyre szeb legyen a dolog!
    vagy te talán csak fekete-fehér tv-t néze, házimozit nem, mert az túl effektes? Igaz, a zene az mindenkinek szubjektív véleménye.
    Másfelől, ,,árkáde szar az egész". Nos hát rá is van írva : ez egy arkade játék! Nem az van rá írva :szmiulátor. Két kölünböző műfaj.
    Attól még nem szar hogy te nem szeretzed az árkáde-tipusú játékokat.
    Én pl: a szimulátorokat nem szeretem, de attól még nem mondom hogy szar.
  • Muki100
    #107
    Az, hogy többet költenek hypolásra mint magára a fejlesztésre, már ha megnézed mennyit "fejlődött" a széria az elmúlt 2-3 évben és mekkorát nőtt a konferáló nénik mellkasa.
  • Gerbill
    #106
    Szerintem mindössze annyi a gond, hogy amiket leírtál, azok mind szubjektívek, tehát egyéne válogatja, hogy kinek tetszik a zene az autók kinézete stb. +akkora egy árkáde szar az egész, hogy még nézni is fáj. A grafika meg megint egy rakat fos, mosott textúrákkal, agyoneffektezve. Az autók meg úgy csillognak a sötét éjszakában, mintha Las Vegasban lennének.
  • TomDantes
    #105
    Én csak annyit kérdeznék ,azoktól akik szerint nem jók az új NFS-ek, hogy mi bennük a hiba?
    Jól néznek, ki, szép kocsik vanak , benne , amiket tuningolni lehet, jó zenék vanak alatta, mégis mi itt a gond?
  • Daveee
    #104
    sztem most volt vmi autos film, és most arrol lesz lespécézve
  • tzsoltika
    #103
    Nem is biztos hogy olyan lesz, mint a régebbi nfsek, lehet ha egy TDU másolat, és nem lehet benne tuningolni, csak festeni, meg ilyesmi...

    De remélem lehet majd tuningolni benne
  • Slayerboy
    #102
    Nfs 5 porshe unleashed rulz!
    Ug2-től szánalom...
  • Drephis
    #101
    az istenedet :D
  • berlinboy6329
    #100
    ték!:)
  • [HUN]FaTaL
    #99
    újabb rokabőr remek, u1 nagy szar volt, u2 már jobb volt de még mindig trágyadomb aztán... mw 10 carbon 5 percet volt a gépemen. nfs 1,2,3,4,5 rulez
  • Csabesz6
    #98
    nfs:high stakes forewer szvsz!...de boldog voltam amikor sikerült elinditanom...tudniillik crackelni kellet...honnan tuuttam volna én azt?:Dde aztán feltaláltam magam a windows commanderben:) istenem de szerettem...emléxem azon filoztam a bucsuban, hogy ha hazamegyek, majd fehér lamboval megyek este, hogy megnézzem a bukolámpáját..:P ugye ugye lhetett refizni is...haverokkal mieneket jáccottunk...m5ösben a dakar yellow(asszem) volt a kedvenc szinem...áhhh nosztalgia...:))
    pro street....nc-.-
  • RatBaG #97
    pont ilyesmit vettem észre én is. tolom a carbont de mikor saját kocsit csinálok szinte nincs is külső tuning és akkor esett le hogy a jó öreg sportkocsis menőzős nfs hiányzzik... nfs 3: hot pursuit gyááj mekkora volt hogy berakták a zsarukat a szögesdróttal. és nem is volt olyan röhejes mint most hogy jönnek mögötted-melletted-előtted mint a mágnes. és a 3ban még volt lambo countach! aztán nfs: high stakes (ugye?) kabrio ferrari f50-nel nyami... jajj meg abban volt még rendőrös rész is mikor mi kaptuk el a versenyzőket ééés akkor még tört az összes verda!!!
  • Web mester
    #96
    Ugy örülnék hogy ha ez olyan lenne mint például az NFS3. Szép napsütöte pályák, szép drága sportkocsik. Úgy hinyoznak ezek nekem.
    Mit kapunk most. Sötétséget!
  • VRSDM
    #95
    NFS.ROAD&TRACK

    hány joy-t törtem szét rajta, hány hónapon át nyűztem, hányszor mentem végig már-már csukott szemmel a pályákon, hányszor sírtam még mikor nem hozta meg apa (tudni illik EREDETI... bizony ... manapság nagy szó), de hát akkor még megérte pénzt adni a játékokért...



    sajnos az nfs 4óta... felteszem...3-4 óra... elviszem a feléig... rájövök hogy szart sem ér, nem ad semmi élményt (csaló AI-t nem szeretjük)
    aztán gyors törlés... és nem azért mert így állok hozzá, sőőt
    carbon-t is nagy vidáman telepítettem, de 10% után nem tudtam leülni vele játszani...
  • Hellhammer
    #94
    És az EA így fog szép lassan a süllyesztőbe kerülni. Azt is lehet csinálni jó darabig, hogy lényegesebb innováció nélkül a már bejáratott neveket továbbvinni (NFS, Fifa/NHL/NFL/stb. sorozat és társai) de ha megmaradnak ezeknél a sémáknál, akkor a közönség el fog fordulni tőlük amint jön egy valamire való konkurencia. PC-n azért megy az NFS, mert igazából nincs is vetélytársa (talán majd a TDU), de ez már nem mondható el a konzol piacról, ott nem szerepel azért olyan fényesen.
    Szal nagyon remélem az EA kijön abból a csapdából, amibe az underground szériával kergette magát, és le tudnak majd tenni egy valóban minőségi játékot (sajna kicsi rá az esély).