14488
prostreet
  • BIZ0906
    #373
    kicsit kicsi nem?
  • Web mester
    #372
    Összeütötem egy bannert, nem nagy kunszt... Jó lesz egy darabig?
  • ntex
    #371
    Hát ha ez mind igaz akkor ez is meglesz eredetiben, mert most látom mekkora Online csaták lesznek itt
  • PJack
    #370
    :D
  • Web mester
    #369
    Trabant vs Ferrari gyorsulásiban LOL
  • bertino
    #368
    ha nem is atom, de sztem is jobb lesz, mint eddigiek
    [felmerült benne a kétely, hogylehet ez még jó is akár]
  • CoD23
    #367
    ez atom game lesz
  • PJack
    #366
    lool
  • Szabi1991
    #365
    hát a Karbon könnyűvolt , szóval kell egy kis nehezítés :P
  • DJ Skyline
    #364
    "a versenypályák szét lesznek szórva a világban"
    végre már, nem egy placcra gubózunk be, és járjuk be unásig

    "a leggyengébb autók is kiállhatnak a legerősebbek ellen"
    :DD gyári szir szar a rommá tuningolt akármi ellen, jessz'
  • bertino
    #363
    jaaaaa látom :ASD
    nem hiszem, hogy ez lesz...
  • Szabi1991
    #362
    az újság szerint ez : #353
  • PJack
    #361
    mennyi is a gépigénye (mármint a PSnek)? [lusta rákeresni]
  • bertino
    #360
    most szokványos SGs láma kérdés következik:
    mi a gépigény ?
  • Szabi1991
    #359
    sztem ne is hid el :)
  • Szabi1991
    #358
    a végén még tényleg igazi az autólista :D
    (#276) ezeket a kocsikat is használják a versenyekben, kupákon..
  • BIZ0906
    #357
    Ahogy elnézem még PC-re is kadják?
  • ricsa008
    #356
    ez a gépigény ez most komoly??????
    nem akarom elhinni!!!
  • Szabi1991
    #355
    sztem logikus :D
    (ki lehet kapcsolni a törést, törik az autó , valóságosan törik az a utó stb..)
  • bertino
    #354
    mi az, hogy a sérüléseket szintekre fogják osztani ?
    " a játék vlszleg valósághű lesz" micsoda reménysugarak
  • Szabi1991
    #353
    lol



    gépigény ? XD
  • Szabi1991
    #352
    hmm GTR2 feeling + tuning :D

    már csak GTR2 fizika kéne..
  • ntex
    #351
    Nem hinném hogy guberált, inkább ha megnézzük a kocsit a trailerben látszik hogy kicsit megviselt már szegény, össze-vissza van foltozva, "varrva (a sok X a kasztnin)", ez arra utal hogy nagy szerepe lesz a törésnek - javításnak sztem, és remélem hogy nem csak DRIFT módban fog akkor már törni az autó

    Jó lesz már ha nemcsak a gázt kell tövig nyomni, mondjuk utóbbi időkben (Carbon) azért már a Canyon Race-ekben sem lehetett full gázzal végigmenni mert kicsit megsúroltuk a falat és kaptunk is +20 M hátrányt.

    talán ez a rész visszahozza a régi NFS színvonalat (persze megint csak a remények, de ki tudja mi lesz)
  • PJack
    #350
    na nemmegmondtam h az marad a neve?:)
  • KapuBen
    #349
    megerősítették a pro street nevet info
  • romanpierse
    #348
    Ja:)
    de szerintem nem a semmiből találták ki, hogy az új NFS Pro Street lesz
  • Szabi1991
    #347
    vagy Photo Shop , de ezt már kitárgyaltuk :)
  • romanpierse
    #346
    Lehet hogy Play Station lesz
  • Szabi1991
    #345
    sztem igen :)

    vagy ha nem is Pro Street, de PS lesz a játék röviditése az tuti , ott a lufi, meg az ea-s srácok is csak NFSPS előzetesnek hivják a videót ! :)
  • SNAKE01
    #344
    nekem a carbon egy délután volt,pedig nem siettem mindent megcsináltam még pár challengeket is,és több autóm volt karrier módban feltuningolva.szóval remélem ezzel többet kell majd szenvedni,vagyis hosszabb lesz
  • romanpierse
    #343
    az ott "PS" lenne azaz Pro Street?
  • SLICK
    #342
    azért remélem nem azzal fogják elbaszni, hogy egy guberált autóval kell száguldozni
  • Szabi1991
    #341
  • Paranoia
    #340
    A kocsikról csak annyit,ha már motor tuninmeg optikai tunning meg stb stb...tuning akkor nem értem hogy képesek berakni egzotikus autókat...szánalom.Ahelyett,h akkor tényleg a gizda tuning verdáknál maradnának.
    Ha van törés akkor nemhiszem,h több autóra számíthatunk(gondolok itt a licenszre,melyik márka,h engedi a töréseket a játékban stb...)
  • Dave0092
    #339
    ez iyen fun lista...
  • SLICK
    #338
    sztem novemberig vagy míg meg nem jelenik a játék, kismilliószor fog változni a lista
  • Code92
    #337
    nekem a carbon 100% volt 3 nap és első nap 38%-tól még újra is kelklett kezdenem...
  • Code92
    #336
    kevés az autó....az aston martinokat meg szedjék ki belőle de azonnal!!!!!!! rakjanak be bmw-t meg egy-két peugeottot és jó lesz
  • zsolt9999
    #335
    ez hosszabb lessz mint a carbon? mert éna a carbont végigvittem egy hét alatt kétszer
  • stupido
    #334
    Én nem vagyok ilyen pesszimista, pedig a carbon már kihúzta nálam a gyufát...

    A video szerint lesz benne törés végre

    Az NFS sorozattal ugyanaz baj, mint az összes EA sorozattal (FIFA, NFL, NBA, NHL) Nincsenek rákényszerítve a fejlesztésre, mert nincs konkurencia. Az NFS-el szemben megjelent a Test Drive Unlimited, ami azért odacsapott egy-két pofont az EA-sek pofikájára. És most úgy néz ki, hogy eljött az ideje, hogy a már rég készen lévő törésmodellt beletegyék a játékba -ezzel kvázi megpróbálnak a TDU fölé kerekedni (bár a TDU folytatásában is pedzegetik a törés bevezetését.

    Na mindegy. Remélem az új NFS újra fényesíteni fogja az emblémát és nem koptatni...