14488
prostreet
  • Schwarz
    #213
    mer nosztalgiatopik má' van
  • MB1113
    #212
    bocs kifelejtetem nekem az nfs hp 2 van meg és az nfs se 2
  • roberto
    #211
    mért nem ez a topic cime?:Nostalgia Topic Vol. NFS
  • bertino
    #210
    xxxxxDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • ricsa008
    #209
    szerintem pedig az utobbi évek NFS-inek a tuning volt lelke és én remélem hogy most így lesz
  • Schwarz
    #208
    nekem is megvan az összes nfs. anno az nfs2 valami butított verzióját kaptam kézhez elsőnek. 60mega volt az egész. órákat játszottam vele split screenen a hugommal :-) ezen kívül az nfs3 a kedvencem. a mai részek nekem sem tetszenek, nem a graf miatt, azt valamilyen szinten lesz*rom. ug1, 2 végig ment, most wantedből 1 db quick racét játszottam, carbon meg valahol 20%-nál lekerült a gépről...
    az nfs4 nincs befejezve, de megvan a mentés, na az nagyon jó volt, összetört a kocsi, elvesztetted a kocsidat? szopás, lehetett a karriert újra a béka segge alól elkezdeni.
  • MB1113
    #207
    hello remélem nem lesz ebben a főszereplő a tuning
    mert nem is tetszik a mostani részei
    vannak olyan autok ami tuning nélkül is képesek a 300 tempo kifacarására
  • TothLaci
    #206
    1. Szerintem Carbonnak sem volt jó grafikája, csak effekt halmaz volt az egész, de megértem, mert még PlayStation2-re is kiadták.
    2. A régebbi Need for Speed-ek még ma is nagyon jó játékok. Bár én 1998 karácsonyán kaptam az első pc-t, ezért NFS3-al játszottam először, aztán a porsche 2000-el. De kíváncsiságból megnéztem videókon a régebbi NFS részeket, nagyon jó, és hangulatos volt az első rész speciális verziója is, melyben az "Aaeeyaaeeyaa" zene nagyon királyra, a játék hangulatához illőre sikeredett.
    3. Belső nézet? EA designerei magasról lesz*rják, mivel állításuk szerint a megfigyelt játékosaik külső nézeten nyomták, max. a Test Drive gyakorolhat rájuk hatást az elkészítésére.
    4. Undergroundtól megszűnt a gyönyörű pálya, onnan aztán már statikus világ köszöntött ránk. Bár U2 pályája kicsit tetszett, de nem több. Úgylátszik, aki ezzel a résszel foglalkozik, már nagyon megöregedett a szakmájához. Én kritizálom, mert ha engem meghívnának a helyére, akkor tuti azon lennék, hogy minnél nagyobb élménye legyen a játékosoknak.
  • TothLaci
    #205
    Én is utánanéztem már ennek, de nem lehet, hogy Eden Studios csak a PSX változatát csinálta meg?
  • Olcsóvér
    #204
    ja meg csatlakozom az lenne még jó hogy
    ha egy napot játszana le
  • Olcsóvér
    #203
    fizesd ki
  • bertino
    #202
    a porsche unleashedet az eden fejlesztette, nem az EA, szal a fizikát el is felejtheted
  • Naxos
    #201
    pfffff...
  • Lambo fan
    #200
    Hellosztok.

    Én is 1995 óta az összes részt megszerzem, mostanság viszont már csak a tradíció miatt.
    Ugyanis a mostani irányvonalat már nagyon unom, azóta inkább Test Drive Unlimited-el nyomom a PC-én, F1 Challange Edition-al a PS3-ason, és a Project Gotham Racing 3-al az XBox 360-ason.

    Az én igényeim a következőek lennének NFS terén PC-re:
    - jó grafika, mint a Carbon-ban
    - realisztikus viselkedés, mint a Porsche Unleashed-ben
    - olyan egzotikus szupersportkocsik, mint a 2. részben, olyan szépen kidolgozott BELSŐNÉZETTEL!!!
    - és nem utolsó sorban gyönyőrűszép környezet, mint a Hot Pursuit 2-ben

    hirtelen csak ezek a szempontok jutnak most eszembe, bár hosszas gondolkozás után lehet még jobban is tudnám részletezni ;-)

    nah Üdv
  • Dave0092
    #199
    most májusba lesz aaszem az e3 és akkor
  • Rick4U
    #198
    hello :) Tudja valaki hogy mikorra várhatók az első képek ?:)
  • Olcsóvér
    #197
    http://tcm.masterschallenge.net/index.php?drawtopic=1147
  • Olcsóvér
    #196
    már küldtem néhányszáz üzenettel egy linket és azon ott van hogy az ea cáfoltam a nevet
  • Web mester
    #195
    Mert azt csak kitalálták.
  • zoolee
    #194
    ööö...Most mért is nem pro street lesz a neve???
  • Szabi1991
    #193
    itt aztán tényleg sok hír van...

    "szép" pixelek,vakitó színek,ezért imádom a g-portalt...
  • Web mester
    #192
    http://www.gportal.hu/gindex.php?pg=6001028&nid=3124622
  • Web mester
    #191
    <a href="http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=infolap&id=1170839899" target="_blank" class="bb-link">NFS 11 hírek</a>
  • [HUN]FaTaL
    #190
    ja akkor tevoltál aki leírta:D a sima ment nekemis de sajnos az SE nem:( ezért raktam win98at virtualpcre és azóta tökéletesen működik:D
  • Csaba
    #189
    Neem, semmi patch nincs. Viszont amiről én beszélek, az az alap játék, nem az SE változat, mivel csak a sima van meg nekem. Magától megy. Igaz, hang eleinte nem volt, de a vdmsound nevű hangemulátor progival azt is megoldottam.
    Egyébként ha kíváncsi vagy, van itt egy need for speed 1 nevű topik, ott már egyszer leírtam mindent. Az talán menne az SE-vel is. Próbáld meg.
  • LeePí17
    #188
    talán nyáron volt 1 torrentoldalra felrakva...
    de isohunt.com /torretspy.com -onkeress rá..hátha..
  • [HUN]FaTaL
    #187
    és olyat honnan lehet vadászni? mert sehol sem találtam:)
  • LeePí17
    #186
    xp patchel -.-
  • [HUN]FaTaL
    #185
    kiváncsi lennék hogy hogyan bírtad működésre az nfs1se-t XP alatt:D
  • Csaba
    #184
    Lehet, hogy 20 perces munka lehetett, de attól még jól néz ki. Az összes többi nfs-ben (már amelyikben volt belső nézet) kurvaszarul nézett ki. Na jó, talán a 3. részben még volt pár jó belső nézet, pl. az italdesign műszerfala elég jó volt, de akkor is a 20 perces melóval megcsinált 1. rész viszi a pálmát, akármilyen hihetetlen is.:-)
    A TDU-t még nem láttam, de igyekszem egy kóbor pillantást vetni rá.
  • bertino
    #183
    annál a gamenál pedig csak a fizikával van baj :\
    ha azt is normálisan megcsinálnák, szó szerint hibátlan játék lenne a szemem előtt... :-)
  • Truck Driver001
    #182
    Az NFS1-be jó a belső nézet?A mai napig?Az egy dolog hogy maga a játék jó..De azért ilyen ostobaságot ne állíts már.Én egy befényképezett müszerfalt nem neveznék jó kormány nézetnek.Rátexturázni egy erős 20perces munka lehetett!:D
    Ajánlom figyelmedbe a TDU-t.Nézz egy-két képeket a belső nézetről.Ha ettől elfeküdtél,attól szívrohamot kapsz.
  • Csaba
    #181
    Én az összes Nfs-sel toltam, és a 2. rész és a hot pursuit 2 (az volt a 6. rész a sorban) kivételével mind nagyon is tetszett.
    A legeslegjobb szerintem máig a legelső, azzal néha játszom még. Még xp-n is fut, ebből is látszik, hogy milyen jó programozói munka.:-)) Döbbenetesen jó, és a belsőnézetes képek hihetetlenül jók még ma is! Azóta 1 autós játékban sem csináltak ilyen jó belső műszerfalat.A játék hangulata meg nagyon jó. Az nfs szerintem két szériára bontható.
    Első: a Hot pursuit 2-ig tartó időszak.
    Második: Az utána következő részek.
    Szerintem az egész nfs eléggé megfáradt a hot pursuit 2 kiadásakor, maga a játék, bár nagyon szép grafikája volt, dögunalom lett. Egyetlen nfs, amit valahol a közepén abbahagytam, mert uncsi volt nagyon. Az EA is valami hasonlót gondolhatott, mert teljesen más vonalra terelte az egészet. Kijött az Underground, ami nekem nagyon bejött. Imádtam. Sokakkal együtt. A 2. részt mégjobban szerettem, bár a sok dvd-s, címlapfotózásos marhaságot utáltam benne, mert mindig a város egyik végétől a másikig kellett utazni, és hát kinek van ennyi felesleges ideje manapság?
    A Most Wantedet megintcsak szerettem, négyszer toltam végig, és hát nekem annyira nem volt gáz a játék pár hibája, mint egyeseknek. Rókabőr ide, rókabőr oda, azért rendesen beújítottak, rengeteg videóbejátszás, a rendőrségi üldözés átgondolása, sok főnök, külön sztori építve köréjük stb. Az irányítás olyan, amilyen, nekem aztán mindegy, hogy melyiket veszik elő, az 1. rész meg a Porchés rész kicsit realisztikusabb irányítását, vagy az underground egyszerűsített irányítását, mert mindkettőt szeretem.
    A Carbon is tetszik, főleg a Canyonpárbaj, meg a régi izomautók! És ez az, ami miatt imádom a Carbont. A régi jó batár izomautók! Egy 69-es Shelby, egy Dodge Charger, Egy Chevrolette Camaro, mind-mind egy régi klasszikust idéznek fel bennem, mégpedig a STREET ROD 1-2-őt.Imádtam, volt, hogy 1 egész nyarat végigjátszottam c64-en a Street Rod-dal.
    Szóval a következő Nfs-nek a Street Rod 3 alcímet kellene viselnie, mai színvonalon. A régi amerikai kocsik úgyis kurvajól néznek ki, a 70-es években játszódhatna az egész.A főmufti ugyanúgy a "The King" lenne, a kocsija a 63-as fekete Corvette (mint az első részben), vagy méginkább a 69-es Shelby GT 500 (mint a 2. részben) lenne. Az egész egy tengerparti falucskában/városkában játszódna a nyáron. Persze jó kis fordulatos sztorival, videóbejátszásokkal, a király sem olyan bárgyú hülyegyerek lenne, mint Razor meg a Darius, hanem tényleg egy erős egyéniség. Szerintem lenne benne fantázia.
    Szóval én ezt várnám, bár tuti, hogy az EA máshogy gondolja, és nem lesz egy újabb Street Rod, pedig megérne egy mai színvonalú felújítást a téma.
  • Dragooons
    #180
    Szarul
  • TothLaci
    #179
    Szerintem az EA-sok is meghallottak valamit.
    Csak kíváncsi vagyok, hogy fogják tovább folytatni a Need For Speed epizódot.
  • trogerzsiger
    #178
    Bocs ug1 előtti. Nemszokásom átolvasni amit írok....
  • trogerzsiger
    #177
    Hihi!

    Szerintem a játékosok megkérdezése nem lenne jó ötlet. Szerintem még most is rohadt nagy az nfs rajongótábora és az egyik felének az ug1 részek jönnek be, a másiknak pedig az ug1 és utáni részek. SZóval egyik fel arra szavazna hogy legyen olyan mint a régi, a másik fel pedig hogy folytassák ezt az agyontuningolós nfst..
  • Dragooons
    #176
    mi van veled rád jött a szófosás???:D:D:D:D:D:D
  • Szabi1991
    #175
    A TDU-ba tegyenek továbbfejlesztett autosclupt-ot , és vmi Európai várost.. ja, és persze hétköznapi (európában gyakori) autók legyenek .

    Sztem ien lenne egy kira NFS :)
  • Dave0092
    #174
    totál nem, leforditom ha nem értenétek :D, csak siettem mert
    kutyáztam...
    nah szal:
    Igen, éventek kell nekik kiadni... de nem a tapasztalt autoversenyzőket kéne megkérdezni hogy miyen legyen az uj játék, hanem a rajongókat, mert nekik csinálják...
    aztán segitségként, megkérdezhetik az autoversenyzőket, hogy miyen kocsik, meg miyen fizika legyen stb..................