253
  • juzosch
    #13
    A szokásos idióta jóslatok. Jobban járna, és nem válna nevetségessé, ha úgy fogalmazna, hogy "2013-ra elérhetővé válik, hogy mindenkinek saját robotja legyen". Ez még így igaz is lehet, sőt semmi okot nem látok arra, hogy ne így történjen. De tegye fel a kezét, aki rohanna a boltba egy ilyen robotért ha megjelenne. Hát nekem nem hiányzik, van kismillió dolog amire inkább elkölteném a pénzét.
    Ennél már sokkal jobb ötletek is buktak már el, elég ha pl a mobilos fizetésre gondolunk.
  • juzosch
    #12
    Te is csukott szemmel nézed a világot:)
  • Tinman #11
    Kissé hiányos az ismereted... nem osztogatnak, hanem fosztogatnak és nem Volvókat, hanem Volgákat.

    Hint: "640kB ought to be enough for anybody"
  • Cat #10
    dede, pont ezért irta szerintem Gates a cikket. Már most igyekszik bebetonozni cége jövőjét.

    http://www.sg.hu/cikkek/49218/robotokhoz_keszitett_operacios_rendszert_a_microsoft
  • Tinman #9
    Egy túlnépesedett bolygón egyszer élt egy vak ember -hívjuk csak Billy Boy-nak-, aki teljes monopóliumával a robotika mellé teszi a voksát. /Mert ugye, ha B Boy beszél valamiről, akkor a háttérben áramlik a tőke.../

    Billy Boy-t nem zavarja, hogy a munkanélküliség soha nem látott méreteket kezd ölteni világszerte, Billy Boy azt sem látja, hogy az új rendszereknek hála egyre kevesebb emberi erőforrás szükséges xy folyamatok levezényléséhez, ahogy Billy Boy teljesen immunis arra is, hogy diplomás munkanélkülieket termel a világ, a nyugdíjrendszer pedig már az utolsókat rúgja. Pffff...


    Soha nem voltam a haladás ellen, de a JELENLEGI körülmények között ez a lehető legértelmetlenebb dolog amire költeni lehet.
    Esetleg a születésszabályozáson kellene agyalni, mert csúnya vége lesz.
  • Clarke
    #8
    remélem nem microsoftos szoftverrel működik majd
  • dondore
    #7
    te se szolaltal volna meg...
  • davos80
    #6
    Volt már egy ilyen elszólása,ha jólemlékszem,valami olyasmi,hogy 64kb ram több évtizedig elég lesz..
    Ez is hasonló..Valószínű,hogy nekem,vagy a családomnak robotja lenne...Ja,persze.
  • Ronny
    #5
    nekem egy valódi nőnemű rabszolga jobban klappolna.
  • MuldR
    #4
    Inkabb a foldet irtjuk ki, es nem lesz min laknunk. :(
  • zaki
    #3
    3100-ra már sztem sehol sem leszünk... :o

    Szépen kiírtjuk egymást... :(
  • csocso14
    #2
    3100-ra mi leszünk cyborgok, LOL :D
  • Viet
    #1
    Ha 2013-robotjaink lesznek akkor 3100-ramink lesz?