763
  • Attila8805
    #403
  • cassoneitaly
    #402
    [brutalnagy]73,6 %[brutalnagy]
  • Attila8805
    #401
    Hajrá:D
    Csak így tovább.
  • cassoneitaly
    #400
    Állapotjelentés: PROGRESS: 45 %
    Motmár bírjátok ki... már majdnem fele kész
  • Bulykin
    #399
    XD
  • Attila8805
    #398
  • Bulykin
    #397
  • cassoneitaly
    #396
    Nah jó skacok, eddig vártam, hogy a ti Samutok leforditja-e, mert tényleg nem akartam elvenni a "kenyerét", de most ebben a pillanatban nekikezdek a 19es fordításának, remélem minél hamarabb sikerül befejeznem.
    peace
  • desigo
    #395
    emailt kell küldeni a fordítónak...
  • Attila8805
    #394
    Én már rég mondom hogy kezdjen neki valaki de nem hallgatnak rám
  • I.C.ram
    #393
    Azért az durva, hogy már x hónapja kint van, de még mindig nincs felirat. Nem akar valaki írni Samunak, hogy most akkor csinálja, vagy kezdjen bele más?
  • BlackShadow
    #392
    himym-el én is ígyvagyok.. és nemtudom, h átvette e az első helyet earl előtt, mert az már rég volt.. de vmi eszméletlen jó:) ha van fölös 20 percem randomra újranézek egyet
  • gabeszg
    #391
    House jó amúgy de annyira azért nekem nem tetszik mint ez a sorozat(evidens persze, hogy más)How I met your mothert pedig sehonnan se tudom leszedni(1xer próbáltam torrentről csak szart szedtem le csúszott a felirat azóta meg fel is adtam pedig az is nagyon jó állítólag)
  • Cat 02 #390
    Én már végignéztem a Kyle XY és How I met your mother eddig leadott összes részét :D
  • Attila8805
    #389
    Hát bazze a 19. rész má 3 hete kint van jó hogy hiányom van:D
  • Attila8805
    #388
    Eszméletlen király!!!!
    De sajnos vége a 4. szezonnak:-(
  • Bulykin
    #387
    a house-t én se néztem még, de nyáron tervezemXD
    tényleg olyan jó?
  • gabeszg
    #386
    Én is már időközbe elkezdtem másokat is nézni a fölösleges időkbe(dr. house bár "gáz" hogy én még cask most kezdtem na mind1)de már én is örülnék neki ha lenne felirat
  • BlackShadow
    #385
    valaki kattog
  • Attila8805
    #384
    Légyszi ha van időd kezd el a fordítást.
    Előre is köszi.
  • Attila8805
    #383
    Valaki nem kezdi el?
  • Attila8805
    #382
    jaja 4-et.
    Vagyis 3-mat mert az uccsó 2 egybe van:D
  • gabeszg
    #381
    Gondolom amúgy mondani se kell h egy ideje lement a zárórészek is (21-22)De mindegy legalább majd egyszerre sok részt nézünk majd
  • Bulykin
    #380
    nincs
  • Attila8805
    #379
    még mindig nincs felirat?
  • Attila8805
    #378
    Mi nem sürgettük egyáltalán.
    Legalábbis én nem.
    Csak megkértünk itt valakit hogy ha tudja csinálja meg.
  • Timber
    #377
    Nekunk kene elnezest kerni tole, hogy vannak akik surgetik.
  • Bulykin
    #376
    "Elnézést a My Name is Earl-re váróktól, a feltorlódott magánéleti és munkaügyek miatt egy perc időm sem volt. A héten viszont belehúzok. thx a türelmet." -írta samu
  • gabeszg
    #375
    De most ez nem az h ha te csinálod meg és mivel samu nem tudja ő a szararc te meg a jó mert eddig én is az ő felirataival néztem de most úgy néz ki nincs ideje rá, és ha te tudod és van kedved hozzá akkor szerintem is kezd majd el.
  • Attila8805
    #374
    Csináld nyugottan ne foglalkozz mással úgyis sokan meg fogják nézni a tiéddel köztük én is.
  • cassoneitaly
    #373
    mondjuk ahogy a 16-os, 17-eshez megcsináltam, már kb 1 hete kész lhetne az általam forditott felirat, de miután jött itt mindenki hogy " ne vegyük el Samu kenyerét" blablabla, meg volt valaki aki meg is bánta h nem az övével nézte, ezért nem forditottam... Majd esetleg jövő7elején megcsinálom a 20as feliratát, mert valszeg addigra a samugyerek kész lesz a 19essel :S
  • BlackShadow
    #372
    ah már azthittem h van felirat azért lett hirtelen duma, de nem :)
    ez a himym télleg gecijo:D
  • Bulykin
    #371
    igen...
  • gabeszg
    #370
    mondjuk ez csak egy feltevés
  • gabeszg
    #369
    Ha samu nem csinál személyes problémából 2évig feliratot akkor is itt szopunk??
  • desigo
    #368
    én is kivárom...
  • Attila8805
    #367
    Feliratot valakíííííííííííííííí
  • Bulykin
    #366
    nah, ez a sorozat is pihenőre megy...mondjuk még az uccsó 3 részt nem láttam, mert nincs magyar sub...
  • Cat 02 #365
    Én is nehezen, de lekaptam első évadot és kb 2 rész után elkezdtem a 2.-at :D
  • Bulykin
    #364
    jaja, én himym fan vagyok, tesóm utálja a feliratos sitcomokat, de ezt ő is nézi, szal nézzd csak bátran