763
  • Bandee1987
    Hatalmas köszönet!
  • KURON
    Juhhúúúúúú köszi!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • cassoneitaly
    Ha nem jönne a DATA.hu -ról
  • desigo
    Köszöntem szépen!
  • Monoton
    koszi:) en meg varok a 720ps feliratra
  • Attila8805
    You are the best!
  • cassoneitaly
    Ígéretemhez híven:

My.Name.Is.Earl_4x01_cassone

My_Name_Is_Earl.4x01.The_Magic_Hour.HDTV_XviD-FoV.[VTV]_cassone

• miilann04
    megnéztem az új részt,sztem kurvajó volt
  • GCsab
    Sziasztok!
    Tudtok olyan oldalt torrenteken kívül ahonnan lelehet tölteni az összes részt?
    Előre is kösz!
  • cassoneitaly
    Gyerekek van egy kis dolgom, de ma este megnézem az első részt, és el is kezdem fordítani, mint ahogy azt az előző évad uccsó 5 részénél tettem..
    Csak ugye türelem, mert még előadást kell csinálnom hétfőre, meg meek vasárnap éjszakára diákmelózni , de megpróbálok minden tőlem telhetőt...
    Addig is Peace
  • Peetside
    habár ahogy elnézem a többi sorozat sem remekelt olyan hű de nagyon jó ponttal (kivéve a Grace klinika).
    De nem vethető össze a MNiE a többi sorozatéval, ezért egyedi.
  • Monoton
  • Peetside
    jah. aztán egy-két évad után megnéz egy részt, hogy tudjon vmiről írni egy lehúzós "kritikát".
    amcsiban 6,9 milliós nézettség is lehet h többet várt, mert lehúzós pontokat kapott. (=>http://3.bp.blogspot.com/_RrObyQ3XzcY/SN0mpis1trI/AAAAAAAAei4/BAg55r8sRlY/s400/Clipboard02.jpg)
    de ki nem szarja le. az a lényeg h nekünk tetszik, még a világ másik oldaláról is.:)
  • Monoton
    Jahh ez a cancel ezés elég idegesítő. Amikor beírja, hogy harmadik rész után abbahagyta a sorozatot, közben meg később kezdenek egybefolyni a részek, meg a szereplők múltja. Pl. Darnell :D
  • Peetside
    engem se igazán, én is olvastam junkien.
    Sztem a 3.évad odabaszós volt, változatos, azért is volt jó! főleg a 3x4 - The Frank Factor XD.

A 4.évad első két része sztem hozza a színvonalat, lehet h azért furcsa mert már régen foglalkozott Earl a listájával :)

szvsz a Junkien általában azok szoktak írni az ilyen "lehúzásos" postokhoz, akik azzal dicsekednek h nekik mikor volt cancel a sorozat.

Peet
  • Monoton
    Sose érdekelt más véleménye
  • BlackShadow
    human jól lehúzta junkien :) de azért remélem jó.. majd hétvégén meglesem
  • Monoton
    felirat kellene már csak :DDD
  • desigo
    kira
  • STREEX
    Holnap reggel tölthető az új évad első 2 része!
  • BlackShadow
    szintugy :D s emiatt nem tudom komolyan venni a szerepét sajna :)
  • Cat 02 #502
    Ő is benne lesz ? :P

War at Home apuka.
  • Bandee1987
    Mivel én is nézem mind2 sorozatot, ezért kicsit furcsa Rapaportot komolyabb szerepben látni. Remek színész, csak elég furcsán nézek, amikor szkófildnek arról beszél, hogy itt most az ő életéről is szó van (earl után furcsa) :DDD
  • desigo
    ték xD
  • desigo
    jah ez a kómás dolog eléggé béna volt
    első és a második évad részein sokszor fetrengtem...
  • tigeroo
    remélem ütősebb sztorit hoztak össze erre az évadra...a 3. elég langyos volt
  • desigo
    Szökésben a negyedik évadtól elég sok szerepe van Franknek (Michael Rapaport) xD

• Peetside
    jah láttam már én is még anno amikor amcsiba ment, sztem nagyon cool lett :) habár Ethantől (Randy) semleges kritikát adott :P
  • Monoton
    Most megy Discovery n az American Choppers

My name is Earl motort csinalnak :D
  • desigo
    Randynek az a fej xDDDDDDD
  • Peetside
    új promóképek, videók, 401-402 rész leírása itt:http://mynameisearlhun.extra.hu

még nincsen teljesen kész az oldal (pl képek, részleírások) ne tessék fikázni! thanx
  • Monoton
    Nagyon jóóó :DD Mikorjonmar? :)
  • Bulykin
    Új képek
  • Bulykin
    David Arquette a Pushing Daisies után a My Name Is Earl-ben is feltűnik majd.
  • Timber
    Ilyen MNiE polo is kell nekem! :D
    Ilyen mar van:
  • Bulykin
    loál
  • Bulykin
    hát igen...amúgy majdnem egyforma a kettő, ugyanazok a feliratok megtalálhatók itt is ott is, persze van amit a hosszupuskán fordítanak a másikon meg nem, de...nah:) érted
  • Cat 02 #486
    hosszupuskan is ?
  • BlackShadow
    azon a bizonyos oldalon olyan szabály van érvényben, hogy egy sorozatnak megvan az adott fordítója és csak annak a feliratait rakják ki :)
  • fujicu
    Köszi szépen :) A készítő feltehette volna egy bizonyos feliratos oldalra :P