315





I-Novae Studios               
Blog               
Twitter
  • GixEr
    #75
    Sot az uj exe-ben (K) mar a raketakat is lehet hasznalni :)
    De csak akkor ha van eleg pontod, hogy tudj ertuk vasarolni raketat, de akkor meg azt kell eldonteni raketa legyen vagy nagyobb urhajo a pontokert. Nehez donteni mert kis hajoval nemigen lehet tulelni egy nagyobb hajo megkozeliteset.
    Kicsit furcsa az iranyitas, de meg lehet szokni...
  • Bucser
    #74
    Ahhan végre kapnak textúrát:)
  • pedrohsi
    #73
    néhány szép képecske itt:



    és itt:

  • pedrohsi
    #72
    az 1.1-es DATA már nem kell, felesleges letölteni. Csak a 2.0 DATA kell a megadott linkről, és a legújabb EXE az infinity oldalról.

    Nemsokára jön a 2.1:)
  • Zsolo007
    #71
    Köszönöm az infót!
  • SuperCharger
    #70
    http://www.fl-tw.com/Infinity/Downloads/

    innen meg leszeded az exe csomoagot (a huszon-x megásat). Egy könyvtárba kitömöríted a data rar-t, ugyanebbe a könyvtárba kitömöríted a fenti exe rar-t, mindent felülírva.

    Aztán elindítod az exét ebbõl a könytárból.
  • GixEr
    #69
    Kell az 1.1 -es telepito, arra ramasolod a Data2-t, utana ramasolod a legutolso frissitest (2.0j) es mar megy is.
  • Zsolo007
    #68
    De mit kell vele csinálni? Nincs semmi exe...
  • pedrohsi
    #67
    ahaaaam, köszi:)
  • Zsolo007
    #66
    A sok reklám között van olyan link, hogy download with filefactory basic, utána meg olyan download driectly vagy mi, és már jön is.
  • pedrohsi
    #65
    A 2.0 DATA elméletileg innen letölthető, bár nem jöttem rá hogyan:)

    DATA 2.0
  • GixEr
    #64
    Az a kreativ dolga... ha mindenki mast csinal mint a rajzon, akkor oda az osszhang.
  • NEXUS6
    #63
    A DATA-t én is úgy látom, hogy leszedték;(

    Amúgy így lehet igazán kreatívkodni, ha csak egy skicc van róla.;)
  • GixEr
    #62
    A DATA 2-hoz hozza lehet jutni valahogyan? Az oldalon nincs kint csak az exe (update).
    Gondolkoztam, hogy belepek modellezonek, de nincs ertelmes rajz az urhajokrol, csak egy perspektivikus "skicc" :(
  • SuperCharger
    #61
    thanks, most ez elõbb ki is próbáltam, nem rossz, tetszik.
  • pedrohsi
    #60
    IRC-re menjetek fel, ott általában írják, de ha a kliens baxik csatlakozni, akkor nem megy:)

    IP/port maradt egyelőre
  • SuperCharger
    #59
    hát, nekem nem akar
  • Inquisitor
    #58
    M'ért a 7001 nem megy?
  • SuperCharger
    #57
    Ugye most épp nem megy a szerver?
    Vagy tudni IP/port változásról?
  • BEAST #56
    #42 - akkor olvasd el megegyszer , biztos ami biztos alapon

    1. nem ertem mi koze van ennek a jatek megvalositasahoz , 1 ember is megtudja csinalni csak nem 4 hanem 8 ev alatt... senki sem allitotta az ellenkezojet

    2. nem szamit hol milyen galaxisokat csinaltak mivel ilyen tobbjatekos jatek meg nem keszult , addig meg lehet dobalozni hogy hoho singleplayer jatekok mar vannak ... mint irtam EVE online is egy hatalmas univerzumban jatszodik , de felszin es egyebb extrak nelkul is gondot okoznak a nagyobb harcok

    3-4. ezeknek sincs kozuk a temahoz , egy meg keszulo jatekkal probalod meg indokolni hogy egy masik keszulo jatekban is sikerulhet

  • Inquisitor
    #55
    Mert akkor MÉG nem volt MMO. De pont azért lett megemlítve példának, mert:
    1. Pár ember írta ...
    2. Volt benne (akkori szinvonalat meghaladó szinten!) egy komplett galaxis
    3. Mert erről mintázták a készítők a játékot részben
    4. Mert készül az Elite Online
  • pedrohsi
    #54
    a felszerelés és a skillek két egészen más dolog, naná hogy lesz upgrade, csak nem skillekben kell gondolkodni
  • BEAST #53
    nem en peldaloztam az elite-tel ... koze nincs mar egy mmo meretu jatekhoz
  • Bucser
    #52
    Figy szép dolog volt az elite. De az elite-t igencsak megszépíti az emlékezet.
  • BEAST #51
    hany ezren jatszottak egyszerre az elite-t?
  • Thanatos
    #50
    szvsz inkább már az első csata után :D
  • Inquisitor
    #49
    Igaz, de ha nem lesz tápolási lehetőség (hajó upgrade, hajó felszerelések, küldetésben szerezhető extra cuccok), akkor X+1-ik csata után szétunja az agyát a gamer, nem? :)
  • Thanatos
    #48
    izlések és pofonok :)
  • pedrohsi
    #47
    azért fogalmazok így, mert tele van a legfontosabb testrészem a szabályokkal, amik munkává teszik a játékot

    EVE-t többször próbáltam, de 2 óránál többet nem bírtam, mert gyakorlatilag csak nézed ahogy a játék zajlik előtted, te effektíve semmit nem csinálsz
  • Thanatos
    #46
    ebbe hogy mi az ökörség inkább ne menyünk bele, pont a szerepjátékos "ökörség" éri el azt mo-knál hogy ne unja meg az ember az első 2 perc után ... :)
  • pedrohsi
    #45
    szerencsétlen Elite már 5 éve készül, a külföldi oldalakon már csak röhögnek az egészen:(
  • Inquisitor
    #44
    "egesz galaxisok , naprendszerek , bolygok meg minden legkor , felszin bolygonkent ..."
    Hitetlen, az Elite2-ben a kor szinvonalán már megtették ezt, és azt is 1 ember írta. Itt meg a munka nagy részét a procedurálisan előállított textúrák, bolgyók, naprendszerek segítségével megspórolják :)

    Más kérdés mi lesz elöbb kész és melyik lesz jobb? Az Infinity vagy az Elite Online? :)
  • pedrohsi
    #43
    Bucser: az MMO még nem jelenti önmagában hogy szerepjátékos ökörségek vannak benne kismillió szabállyal, skillekkel, stb. éppen ezért MMO és nem MMORPG. tessék elolvasni a magyar és a hivatalos oldalt.

    Best: a fejlesztés már vagy 3 éve tart, csak még ennyire sem volt publikus. a srác egy robot, fossa magából a kkódot, hihetetlen mennyi mindent megcsinált már és egyre többen segítenek neki. én abszolút optimista vagyok, nem úgy mint egyes cégek fejlesztéseivel szemben...
  • BEAST #42
    en kivancsi vagyok mit hoznak ossze ebbol az egeszbol , mert szerintem a jelenlegi tervek alapjan nem igazan lehetseges ez az egesz :) ... egesz galaxisok , naprendszerek , bolygok meg minden legkor , felszin bolygonkent ... mindez mmog alapokra epitve tobb ezer jatekossal egyszerre min. ... egy ilyen jatekhoz nem egy csopp fejlesztocsapat kell, es amugy is evek kellenenek a fejleszteshez ... arrol nemis beszelve hogy szinte 0 esely van a tenyleges megvalositasra ... az EVE online is egy hatalmas "vilag" ami ugy ahogy mukodik , de nagyobb csataknal sorra halnak le a node-ok ... most kepzeld el mindezt arcade szimulatorkent ahol emberek ezrei lovik egymast urben , levegoben es felszinen ... szal nem mai jatek lesz , ha lesz egyaltalan :D
  • Bucser
    #41
    Akkor nekem felejtős....
    elvileg ez MMO lesz...
  • BEAST #40
    itt kb annyi "skill" kell majd mint egy alap fps jatekban =) ... de skillek vagy tanulhato dolgok nem igazan lesznek
  • Bucser
    #39
    ha nem lesznek skillek akkor mi lesz benne? (egyébként EVE-ben sincsennek levelek..)
  • BEAST #38
    mint pl?
  • pedrohsi
    #37
    skillek és levelek nem lesznek benne, viszont kenterbe veri a csúnya RPG-ket:)
  • Bucser
    #36
    Na bécsatlakozom a communitybe mert érdekel a dolog:) Reméljük nem csak szép lesz, hanem valami jó rendszert is kidolgoznak hozzá a srácok különben az egész mehet a levesbe. hisz eve online sem a Grafikája miatt annyira vonzó, hanem a kurva jól kitalált build manage és skill valamint techrendszere miatt:)