315





I-Novae Studios               
Blog               
Twitter
  • GixEr
    #115
    Csak ne toltene annyit (kozben vagy az elejen)... Mashol ezt megoldottak, nem hiszem, hogy ekkora kihivas lenne.
  • pedrohsi
    #114
    újabb ápdét magyar oldalon, gyorsan jönnek a hírek így a nyár vége felé...
  • pedrohsi
    #113
    nocsak nocsak, hali:)
  • Marcus_
    #112
    Á , felejtő
  • pedrohsi
    #111
    hogy fest a fenti fejléc?:)
  • pedrohsi
    #110
    újabb frissítés
  • pedrohsi
    #109
    magyar oldal frissítve, némi infó a bolygómotorról
  • Ace McCloud
    #108
    Kipróbáltam a Consol harci szimulációt, de nem egy nagy durranás. Az X3 ban sokkal jobban sikerült a harc szerintem, bár ott pajzs nincs. Remélem a gamma ennél azért sokkal jobb lesz....
  • pedrohsi
    #107
    bármit beírhatsz névnek és jelszónak, onnantól kezdve azzal beléphetsz
  • Kalo71
    #106
    Hi!

    És jelszót honnan szerezzek??

    Kalo
  • Ace McCloud
    #105
    Elég jól sikerült "összedobni" . Ezért hittem hogy esetleg kapcsolatban áll az oldal a fejlesztőkkel. Mindenesetre gratula !
  • Ace McCloud
    #104
    Jómagam ki vagyok békülve mind a multis, mind a single mmokkal.
    Annak örülök hogy ezek szerint lelkesítésben nincs hiány.
  • pedrohsi
    #103
    hazai oldalt én dobtam össze unalmamban - nincs közöm a fejlesztőkhöz:)
  • Bucser
    #102
    Az X sorozat olyan single player, hogy rossz nézni....

    A Hazai forumot meg hiába pörgeted az nem befolyásolja a deveket az tutifix.

    A saját forumuk meg pörög eléggé.
  • Ace McCloud
    #101
    Az x - sorozat is mmo jellegűekből áll, csak nekem nagyon hiányzik a bolygóra szállás.....
    Nézegetem a magyar oldalt, de eléggé le van halva az ottani fórum. Lehet kicsit fel kellene pörgetni, hátha a készítők is lelkesednek kicsit...
  • Bucser
    #100
    elvileg MMO-t akarnak (a combat prototypeok is multiplayer jellegűek)
  • Ace McCloud
    #99
    Ellenben ha tényleg ilyen jó lesz ez a progi, mint ahogy beharangozták.. hát biztos átnyergelek.
  • Ace McCloud
    #98
    Nemtoom ismeritek é az x sorozatokat (x2 the threat, X3 reunion).
    ott vannak egész tűrhető méretarányok, és néhány egész jó 5let a hasonló játékokhoz. Bárkinek merem ajánlani szívből addíg is amíg ezt a progit kidobják. Az x3 t 3999 ft ért vettem a cd galaxistól...
  • pedrohsi
    #97
    elméletileg lesz single, már csak a gyakorlás miatt is

    az év kb stimmel, bár közelebbit nem tudni

    a sebesség és méretarány pedig még nem szempont, mert ami eddig megjelent az mind tesztelési célokat szolgált, a látnivalót csak pluszként rakták bele
  • Ace McCloud
    #96
    Szevasztok !
    Már nagyon várom ezt a programot, bár kissé a méret, és sebességarányok nem stimmelnek ahogy a videokat elnéztem. Amennyiben jól értem 2008 - 2009 re lesz belőlle talán valami ??
    Remélem kiadnak hozzá single modot, és tuti megvenném bármibe kerül is...
    Mindenesetre sok sikert, kitartást, és lelkesedést a fejlesztőknek, és mindenkinek aki hozzájárul ehhez a programhoz, akár csak egy ötlettel is.
    Nagyon drukkolok...
  • pedrohsi
    #95
    egy kis emlékeztető, a régi videó, hogy mire volt képes a motor már 2005-ben: bolygó-űr videjó
  • pedrohsi
    #94
    fel kell peccselned 2.2-re ezzel
    (aztán 2.2a-ra ezzel ha ATI kártyád van).

    aztán ezen az oldalon megnézed melyik szerver megy és ezt az IP címet írod be csatlakozáskor

    a CP hivatalos oldala itt van: http://fl-tw.com/Infinity/infinity_combat_proto.php
  • Kalo71
    #93
    Hi!

    Hogyan kell elindítani a Combat Prototype 2.1 -et?
    Segítsetek, nagyon érdekelne.

    Kalo
  • pedrohsi
    #92
    szépen lassan csordogálnak a hírek, egy kis optimalizálgatás után ismét a bolygó prototípus kerül előtérbe hamarosan

    hírek a magyar oldalon, mint mindig :)
  • pedrohsi
    #91
    és elkészült az új fórum is, csak hogy legyen egy normális kerete a dolognak
  • pedrohsi
    #90
    elkészült a hivatalos háttértörténet, a magyar oldalon kiraktam hírnek
  • zarlat
    #89
    Nekem csak egy problémám van, mint minden ilyen játékkal. Lehet látni, hogy hogy lő a lézerfegyver. Mármint a terjedését... És ez igaz bármilyen sugárfegyverre. Így a proton ágyukra, neutron fegyverekre és ion ágyukra is. Ezek mind elvileg fénysebesség közeli sebeséggel terjednek, így csak egy megjelenő csíkot kéne látni. Szépen lehetne áthegeszteni az űrt egy 10 mp-es sugárral... :)
  • Soundmaker
    #88
    A kötekedőnek mondom, hogy igen is megvalósítható a játékban vállalt elképzelés: Hiába a nagy galaxis, az csak letárolt kódként létezik mindaddig amíg egy rendszerbe be nem lépsz, a program legenerálja a rendszert amint belépsz és az alapvető tulajdonságait letárolja. Ha valaki más is tartózik az adott rendszerben akkor sincs gond. Csak akkor van szükség nagyobb teljesítményre ha interakció van több player között. De a 3 milliárd kilóméterre lévő másik játékosnak csak a mozgását kell a kliensnek megjelenítenie. Egyenlőre a nagy gépigényt csak a bolygófelszíni csaták igényelhetik, mert a planétát is le kell generálni, valamint a játékosok interakcióját is le kell képezni.

    Mellesleg egyre csak nő a játék rajongó tábora... egyre több segítség érkezik. Ami több időt vesz igénybe az a hajók, modellek elkészítése. De ezzel sincs gond mert a Contributions fórum topic tele van mindenféle ötlettel.

    Én bizakodó vagyok. És várom Infinity Admin nagy bejelentését. Tuti hogy a következő upgrade-ben valami ütős fog kijönni mert karácsony óta nem jött ki jelentősebb infó a fejlesztésről, ami azt jelenti hogy valamin nagyon dolgozik.
  • pedrohsi
    #87
    Második Corp Háború

    részletek a magyar oldalon
  • pedrohsi
    #86
    azt ne felejtsük el, hogy a grafika még mindig nem szempont, ami benne van (textúrák, egyebek) mind hobbi munka, szinte felesleg. a háttér például egyetlen kép, messze nem adja vissza a teljes játék hangulatát - remélem ebbe minél előbb belekóstólhatunk:)
  • Inquisitor
    #85
    Azt a ...
    Állati jól néz ki, milyen lesz ez egy év múlva???
    A "kondenz" csík jól néz ki, de nem túl nagy segítség az ellen megtalálásához csatában?
  • pedrohsi
    #84
    ICP 2.1 hivatalos trailer:

    link
  • GixEr
    #83
    Akkor meg sokaig tolt... es ugy megy az agyamra :) Kezdeti betegseg, majd kinovi.
  • pedrohsi
    #82
    a CP már nem letölthető a hivatalos oldalról, mert 150 GB forgalmat csináltunk egy nap alatt:)

    moddb-ről viszont igen, a link ott van a magyar oldalon
  • pedrohsi
    #81
    ja, az a precache opció, ha zavar, kikapcsolhatod, csak akkor a játékban fog néha akadozni egy-egy spawnkor
  • GixEr
    #80
    nalam neha meg-megall az elejen, de gondolom csak azert, hogy a modelleket es a texturakat elpakolja a memoriaban, viszont utana megy mint a golyo :)
  • NEXUS6
    #79
    Tesztelem, télleg nagyon kúl, leszámítva hogy nálam fagy mint állat.
  • pedrohsi
    #78
    Combat Proto 2.1:

    hír
  • NEXUS6
    #77
    Én is mindíg visszatérek, valami kisebre.
    Amúgy a K-nak télleg eszméletlen sokat javult a grafikája.
  • Bucser
    #76
    Gondolod?? Nekem a kis hajókkal sokkal jobban ment a ponthajhászás mint a nagyokkal.. capital shipeket egyszerűen nem dolgozták ki irányításban... 1-2 óra alatt össze lehet harcsáolni egy carrierre valót:) csak hát minke?? tök szar az irányítása:(