315





I-Novae Studios               
Blog               
Twitter
  • pedrohsi
    #275
    vagy nem tudod melyik játék topikjához szóltál hozzá, vagy csak marhaságok beírogatását élvezed, passz
  • Torzonborz
    #274
    DF = Darkfall.
  • NEXUS6
    #273
    DF az az Duknukem:Forever?
    Mert az csak jövőre jön ki, ahogy eddig is minden évben 97 óta.

  • Torzonborz
    #272
    bazz most nem tök mindegy mióta folyik a fejlesztés ?

    a lényeg hogy nem állt meg és van még remény a megjelenésre.

    ha egyszer csak benyögi a srác hogy puff kész itt a vége akkor topik bezár s elmorzsolunk egy könnycseppet. :D
  • Jakuza001
    #271
    Javaslom olvass ennek utana mert az elso prototype ami napvilagot latott az 2004-ben volt es nem 2006-ban.
  • Torzonborz
    #270
    mármint mi mikor ?
  • NEXUS6
    #269
    Mikor!?
  • Torzonborz
    #268
    annó a DFnél azt mondogatták hogy az biza vaporeware aztán egyszer csak megjelent. :D
  • pedrohsi
    #267
    khm, 2006 óta, 2005-ben még csak az ötlet és egy kezdetleges motor volt meg.

    ha azt veszem, hogy a Darkfallt 8 évig fejlesztették, az EA pedig most 1,5 millió dollárból nyomja az SWTOR-t és még mindig sehol nincsenek, szerintem egész jól állunk

    (ahhoz képest, hogy az Infinityt hobbiból fejlesztik nulla pénzből)
  • Jakuza001
    #266
    *2003
  • Jakuza001
    #265
    Na igen te meg mindenki hosszucicijet kepes vagy a szadba venni. :D
    Csak hogy tudja mindenki ez nem egy tegnapi jatek, hanem mar 2004 ota fejlesztik illetve akkor meg csak egy ember fejlesztette es most is csak 8-an fejlesztik garazsproject szinten. :D
    Persze ettol meg almodozhattok, hogy megjelenik. :D Bar mar 2005-re is azt irta a srac hogy megjelenik. :DDDD Meg szerencse hogy mindjart 2011 :D
  • NEXUS6
    #264
    Én pedig már 800 éve tanítom a dzsediket!
  • Thanatos
    #263
    :DDD
  • Bucser
    #262
    Ne felejtsük. hogy ő 15 éve eve-zik is és mindenkit képes kipoddolni... Na meg szerény is. és soha nem beszél épületes marhaságokat.
  • pedrohsi
    #261
    persze, 10 éve, akkor én meg 200 éve :)
  • Jakuza001
    #260
    Marmint nagy a hype ? :D Ne viccelodjunk mar. Kb 10 eve figyelem a fejlodeset a jateknak, de egyre nagyobb a gyanum, hogy ebbol nem lesz semmi, maximum egy szep alom.
  • Jockey
    #259
    én drukkolok és kiváncsi is vagyok nagyon..
  • pedrohsi
    #258
    egyébként a fórumon megemlítik hogy a fejlesztők szerint már így is túl nagy a hype a játék körül, ami visszaüthet majd az alpha/beta tesztelésénél. Ha túl sok ember próbál majd csatlakozni, az technikai problémákat okozhat, ahogy azt több játék esetében is láthattuk már.
  • pedrohsi
    #257
    mint az EVE online skillek nélkül, kézi irányítással, inkább a régi Elite-re hasonlít

    készül, de lehet hogy még évekig
  • NEXUS6
    #256
    Kb. olyasmi mint az EVE online.
  • Torzonborz
    #255
    "Mikor jön?"

    when its done.

    szóval kb senki sem tudja. :(

  • Fpocok
    #254
    Sziasztok!

    Ez így ez micsoda? Most látom először a topikját... hmm scifi mmo? Mikor jön?
  • NEXUS6
    #253
    Élnek, csak tanulmányútra mentek, az epsilon Eridani-hoz.
  • simon7108
    #252
    én turelmesen várom amugy mert már régota szeretnék egy ilyen játékot mint ez.
    tiszta BSG fíling:D
    de azért valami életjelet adhatnának a fejlesztők,hogy még élnek e vagy valami:)
  • pedrohsi
    #251
    IA állítása szerint azért, mert háttérdolgokon dolgoznak, amik nem látványosak

    meglássuk, remélem karácsonyra lesz valami update, aztán jövőre egy alpha
  • NEXUS6
    #250
    Én is azért iszonyat mód drukkolok ennek a projektnek, mert ez az a játék, amivel már vagy 15 éve szeretnék játszani.

    Ha a jelenlegi fejlesztők elvesztik a lendületüket én is besegítenék szívesen. Bármivel.

    Csak zavar, hogy május óta néma csönd van.
  • pedrohsi
    #249
    ha a nagy cégek dollármilliókkal a zsebükben is évekig fejlesztik (az egyre szarabb) MMO-kat, akkor nyilván pénz nélkül, hobbiból kicsit tovább tart :)

    ha elkészül, valószínűleg szarrá veri a meglévő játékokat (EVE-t is beleértve)

    ha nem készül el, talán túl fogjuk élni
  • NEXUS6
    #248
    Nem akarok nagyon huhogni, de kicsit vaporeware szaga van a dolognak.
  • Jakuza001
    #247
    Sohase
  • pedrohsi
    #246
    Karácsonyra gondoltam :)
  • NEXUS6
    #245
    Szerintem már év vége van.:)
  • pedrohsi
    #244
    nincs azóta hír, olyan részleteken dolgoznak, amelyek még nem publikusak - gondolom év végén lesz egy kis hírecske
  • simon7108
    #243
    van már valami,hogy mikor fog megjelenni?
    a májusi techdemo óta semmit nem találni róla:(
  • NEXUS6
    #242
    Interjú a fejlesztővel.
  • NEXUS6
    #241
    Aztadúrva!
    :D
  • Mr Csé
    #240
    :O jo!
  • pedrohsi
    #239
    stream változat, rosszabb minőségben: dailymotion
  • pedrohsi
    #238
    Új tech demo videó végre, 2006 után, érdemes megnézni:
    video

    cikk a magyar oldalon: magyar cikk
  • Torzonborz
    #237
    ihajcsuhaj csak legyen má' belőle vmi.
  • pedrohsi
    #236
    erdemes megnyitni az alabbi topikot a hivatalos forumon, az egyik forumtag talalt 2 kepet IA sajat konyvtaraban, amelyeket IA a profi fejlesztoknek szant eredetileg: topik

    az igazan erdekes a ket keppel kapcsolatban, hogy a jatek is igy jeleniti majd meg a nebulat, illetve hogy azok az apro pontok nem hatterkent szolgalnak, hanem bejarhato, megtalalhato naprendszerek, amelyek valoban ott vannak - ebbol talan leszurheto, mennyiben fog kulonbozni a jatek a most meglevo fejlesztesektol...