4724
  • IXEMGabeo
    #4644
    rengeteg bug és optimalizálatlanság okán na meg a történet bugyutaságán kívül max egyszer végigvihető...van benne 1-2 újdonság, de összességében egy DLC-nek is elmehetett volna
  • wesker24
    #4643
    Még szép hogy jó lett ez nem kérdés ! :D

    Ugyanolyan jó mint az 1 volt !
  • maross
    #4642
    Hello. Dead Island Riptide lett annyira jo mint a dead island? Gondolkodom hogy aktivalok egyet magamnak is.
  • PeeTeR
    #4641
    bazeg BAZEG
    valaki vegye meg nekem u.u
  • sata75
    #4640
    hétvégén kemény 5 eur a steamen a game (GOTY), vegyétek! :)
  • ntex
    #4639
    Játszottam egy ismerősömmel coopban eredetivel. Level 10 környékén voltam ő level 8. Egyszercsak kiírt valami steam connection errort a játék és ismerősömet kidobta. Onnantól nem tudott visszacsatlakozni mert folyton a prologe-ba dobta be, szóval elveszett nála a progress, az inventoryjából is eltűntek a cuccok. Más is járt már hasonlóképpen?
  • mokevin
    #4638
    ki játszik xbox360 on aki igen és aka páros játékot egyesztesünk a nevem Alternatriver6
  • tomsolo
    #4637
    LOÁL.
  • Szabi #4636



    eddig 6ból 6x beugrott a tűzbe... :'DDD
  • fenybenjaro001
    #4635
    Üdv urak!

    Most raktam fel de volt a dll probléma. Azt megkerestem mi a megoldás és most meg valami olyasmit ír ki hogy nem írható a játék könyvtár....Erre valaki?
  • masterthief
    #4634
    A Techland csapata megint ügyködik egy jó kis zombis horrorjátékon.
    Jeee!
    Dying Light
  • IXEMGabeo
    #4633
    ez közel sem biztos:)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    csak egy hajót láttál, holttesteket nem. Mondjuk persze úgy lett vége, hogy a csaj közel ment a kabinhoz amiből zombi hangok jöttek. Nincs kizárva, hogy meghaltak a csapatból néhányan, de az sincs kizárva, hogy páran a tengerbe ugrottak és megúszták.


    Ha lesz 2. rész az idegesítő hibákat javítaniuk kell egyértelműen.
  • Anonymusx
    #4632
    használd a spoilert, bameg..
  • grebber
    #4631
    Nem lőhetnek mindent el egy szaros rész alatt akkor mi marad a Dead Island 2-re!
  • RPG Assassin
    #4630
    Lol...
    Tehát a Riptide végén így is úgy is meghal mindenki...
    Értelme volt akkor a sok szarakodásnak... ha úgy is megdöglik mindenki... Ügyesek. Tudták hogy kell dicsérni a játékos erőfeszítéseit. Hogy kell jutalmazni a játékost.

    Ilyen mértékben elcseszni mindent amiből valami jó is kisülhetett volna, ehhez barátom tudás kell...
  • Ironman2
    #4629
    a workbenchnél (szerelő asztal) a create menü-ben
  • Scany01
    #4628
    üdv a modokat hol találom meg?
  • Ironman2
    #4627
    Devil Inside az nagyon király volt!! Nekem is megvan eredetiben az! Mikor mentettem az állást,mindig megkérdezte a narrátor: mi van,már megint mentesz?
  • RPG Assassin
    #4626
    Illetve pardon, mert a Half Life 1 vagy a kettő is ilyen beleélést tudott kihozni az emberből. Najó. Főleg a kettő. Az ott volt a szeren. Mai napig is legnagyobb kedvencem. Jó zene, jó sztori, jó karakterek, folyamatos események kellő pihivel.
  • RPG Assassin
    #4625
    Én elsőnek a Prototype játékban ismerkedtem meg ezekkel. Nah az játék volt. Abba aztán igazán sok időt tettem be. Olyanokat is csináltam hogy felvettem egy katona alakját és a többivel futkorásztam és takarítottam az utcákat. Vagy épp tankot vezettem és robbantgattam a zombikat. Nah az élvezet volt. Hent hent hátán. Csak azt sajnáltam hogy kevés volt az interaktív lehetőség.
    Lényegében ez tetszett a GTA IV-ben is. Hogy jóval több lehetősége van az embernek a környezetet használni is mint sem csodálni. Ilyen tekintetből a Dead Island sem rossz, bár nem egy Fallout... bár. Még az se jó példa. Inkább a STALKER Shadows of Chernobyl. Nah az paráztatós játék volt. Utoljára abban sikerült annyira beleesnem a játékba mint itt a Dead Islandban. Amikor tudtam hogy arra kell menjek de oly mértékben fosok hogy inkább nem állok neki a küldinek míg tényleg nem érzem késznek magam rá. :D

    Mondjuk egy ilyet egy GTA vagy egy BF sosem tud vissza adni. Ott ilyen nincs... max idegroham vagy visító röhögés hogy, "Istenem! láttad ezt?".
  • IXEMGabeo
    #4624
    Dead Rising ötletes lenne csak nem tetszik a TPS nézet...és a 2-t elszúrták azzal, hogy állandóan időre zombrexet kell keresni. Tárgykombináció ötletét onnan lopta a Techland. A zombi típusokat pedig a Left 4 Deadből. A Walking Dead ahogy láttam főleg a döntési mechanizmusokat és a történetközpontúságot képviseli ezért lett belőle kalandjáték. Igen valóban vannak ezekben ötletes elképzelések, csak a Dead Islanddel sikerült egy összetett, de mégis szórakoztató zombis játékot varázsolni.
  • masterthief
    #4623
    Régóta szeretem a zombis játékokat.
    A legelső a The Devil Inside című játék volt. Imádtam. Főleg, hogy szinkronos volt. Utóljára a Dead Island fogott meg. Horror kategóriában nem sok van, ami nekem megfelelne sajnos. Ami tetszett: Condemned 1-2, Amnesia The Dark Descent, Penumbra sorozat, Call of Chulthu. Zombisból csak a The Devil Inside és a Dead Island. A többi ami van, az csak gyors lövöldés-hentelés és szar Sci-fi horror. Amikett útálok (elég volt néhány trailert és gameplay videót megnézni. Pl:Dead Space, Left 4 Dead, Dead Rising, The Walking Dead és társai. (borzalom sztem. 1-2-ben lenne ötlet, de silány.)
    De ha a Hellraid kész lesz, az biztosan sikert arat nálam. Ilyenre vágytam régóta.
  • IXEMGabeo
    #4622
    majd meglátjuk, kíváncsi leszek én is. Resident Evil 4 óta bírom a zombis game-ket és a Dead Island csak megerősített abban, hogy bezony készülhet értelmes zombihent is megfelelő környezettel felvonultatva egy kis RPG elemmel. Nekem bejön továbbra is a hibái ellenére...
  • masterthief
    #4621
    Nem is tudom. Nekem a IV rész nagyon tetszett.
    Történetileg jó volt nagyon. Főleg a vége.
    Nico karaktere megfogott nagyon. Több száz órát játszottam a GTA IV-el.
    Rengeteget moddoltam és ökörködtem vele. Egy játékkal sem játszottam ilyen sokáig. Igaz a Dead Island-ba is sok időt eltöltöttem, csak úgy. Meg most a Far Cry 3-ban is. (ebben is marhultam jó pár órát.)
    A San Andreas is irtó jó volt. Igaz én a főküldetéseket végigtoltam, de néha-néha szórakoztam is. Öcsém nagyon szeretett benne hülyülni, mindig néztem közben. A San Andreasba ős is beletolt jó pár száz órát így+a moddolás. (GTA I LoVE BEVÁSÁRLÓKOCSI, BICIKLI stb. XD)

    A Dead Island-ra visszatérve, én szeretem. Minden hibája ellenére. 3-szor játszottam végig. (először patch nélkül, aztán felpatch-olva, aztán magyarítással.)

    Na de a Techland következő zombi-horror játékára nagyon fel vagyok pörögve. Olyan, mint amit mindig is akartam. Zombik a középkorban, fegyverek craftolása stb.
    A neve Hellraid. Ez ha bejön, egyik marha nagy kedvenc horrorjátéka lesz nálam az tuti.
    Itt a link:
    Hellraid
    Az E3-on többet látunk majd belőle.
  • IXEMGabeo
    #4620
    nagy merészség ilyet mondani, hogy a IV jobb a SA-nál és a Vice city párosnál...:D Ha játszottam volna vele már akkor se mondtam volna ilyet hiába a csilli villi grafika, hiába a sok interakció és egyéb nyalámság. Ráadásul egy FULLOS Rockstar játékból, hogy maradhat ki a repülő vezetés? Hamár több mindent belepakoltak. Maga a karakter Nico Bellic is egy dögunalom. Onnan tudom, hogy a teljes küldetéssorozatot meglestem youtube-on hamár nem tudtam tolni. V első ránézésre jobbnak tűnik. 3 különböző karaktert vonultattak fel.

    GTA Off vége...
  • RPG Assassin
    #4619
    CE?
  • RPG Assassin
    #4618
    Nos. Igaz. Máglyán égetni nem kell. De az apróbb hibákat is a másik szemébe kell tolni. Ha a hibákra nem hívják fel a figyelmet, és nincsenek hangoztatva untig, akkor ki se javítják őket.

    Bár erre meg jó válasz az hogy, és ki nem szarja le őket. Hiszen a Rockstar is tökéletesen meg van győződve arról hogy a IV tökéletes. Oly mértékben elhiszi a saját marhaságát hogy az V tökéletes másolata a IV-nek csak pár dolgot hoztak vissza mert lassan az agyukra megy a sok panasz.

    Jah, és persze megtanultak pár újdonságot. Mint pl a TANK LÁNCTALPAS HARCJÁRMŰ! ERGÓ LÁNCTALPA VAN!.. :D Micsoda tanúság.

    Egyébként a IV tényleg jobb mint a többi. Sztori szinten is. És még a poénok is jobbak benne. Nekem legalább is jobban tetszett történetileg mint a SA vagy a VC. De a térkép katasztrófa az SA-hoz képest. Ekkora visszafejlődést nem sok cég mutatott eddig az EA-n kívül.

    Mondjuk igaz. Az RPCJ-ben bemutatottakhoz képest ez a kettő tökéletes. :D
  • tomsolo
    #4617
    Én CE-vel kikapcsoltam a durability-t + csináltam pár "titkos zsebet", ahonnan mindig tudok elővenni pár üccsit vagy skulót és máris sokkal élvezhetőbb - kényelmesebb - lett.

    Szintet lépnek velem a kedvenc fegyvereim (ha akarom) - sőt olyan kombinációim is vannak amik a rendesben egyébként nem elérhetőek pl. Zárlat magnum :P. Így élvezetesebb a játék, nem kell egy partvisnyéllel fél órát püfölnom egy nagy benga Thug-ot, hogy legyen kedves elájulni utána meg nem kell 300 métert gyalogolni egy rohadt üdítős palackért meg lenyomni megint 30 infectedet mert ott már "újraszülettek" az eddig levertek..
  • grebber
    #4616
    Azért nem kell annyira elszállni az oltásával.
    Lássuk be van pár olyan játék ahol a szar crack hibákat okozott illetve volt pár olyan védelem ami szintén a nem jól feltört védelem miatt jött elő.

    Az igaz Dead Islandnál ilyen nincs de volt rá precedens ,tehát nem kell ezért máglyán égetni!
  • IXEMGabeo
    #4615
    hajrá...

    Rossz játéknak minősül az, amiket FreddyD mutat be nagyvonalakban. Egy Dead Island és egy GTA IV bőven jó. Bár én nem GTA IV-tem sosem, mert a procim nem bírná, hallottam mennyire szarul lett optimalizálva így neki se fogtam. Amúgy sem izgat már a 122. New York hasonmás egy ukrán származású csávóval...
  • RPG Assassin
    #4614
    LOL.. a Crack-elt játéknál a cracktól termelődnek a zombik. Köszönjük Emese.
    Ezt fel is írom a grand kreténségek listámra. Ilyet még nem szartam... :D

    Megsúgom. Először nekem is tört volt a játék. Nem veszem meg azt ami nem fog tetszeni. Kipróbálom. Ha tetszik az első 10-15 percben megveszem. Megvettem... meg is bántam.

    Mondom. Végig toltam az elejét. Aztán a városnál megrohadt a hang. Be is fejeztem hamar. Hang nélkül ilyen játékban fizikai képtelenség élni. Aztán pecs, újrakezd. De második nekifutásra már kegyetlenül kikészültem attól hogy egy tetves hajléktalan romát kell játszak és minden botot is fel kell szednem mert a kifullozott, szuper harcikésem két zombi után úgy néz ki mintha a légkalapács alá tettem volna.

    Bezzeg ilyen gondom a GTAIV-el nem volt. Azzal szimplán nem lehet multizni. :D Egy rakás szar a multija. Pedig eredeti, a liberty-s kieggel együtt. Csináld ezt, fingjá arra, köhögjé ide, másszá oda, nyald meg ezt, hányá oda.... aztán a végeredmény... Semmi! Micsoda ajándék. :D
    Ráadásul a WIndows Live kinyírta a gépet majdnem. Telepítés után fokozatosan, percről percre lassult a gép, mire oda jutott hogy a telepített programok listáját se töltötte be. :D Végül is. A Win reinstall után 2 héttel... :D Jó is az. :D

    Egyszer leszek gazdag... öcsém. Olyan gémet hajintok össze amire nem lehetne panasz. Már a lista is megvan hozzá. :D
  • lammaer
    #4613
    Az esetek 98%ában igazad van, nagyon próbálják belesúlykolni az emberekbe a kiadók hogy a tört játék mindig rosszabb minőségű, ami alapvetően hülyeség.

    A maradék 2% az olyan DRMekkel védettjátékok mint annak idején az Operation Flashpoint FADE védelme - ahol a tört játékokkal játszók az elején nem értették, miért nem találnak el semmit (mignem kiderült hogy furmányos védelem volt a játékban) vagy a Settlers 3. része, ahol szintén a védelem részeként a nem tökéletes törés miatt a kovács vas helyett malacolat gyártott.


    Ezeket érzékelhetik néha az emberek a tört játékok bugjainak, mignem kiderül hogy az nem bug, hanem a védelem :)
  • lammaer
    #4612
    Jaja, amióta elszállt az első lendület, a respawn miatt én már csak szaladgálok a küldetések waypointjai miatt, nem állok le takarítani. Felesleges pénzpazarlás a fegyverek gyors amortizációja miatt.
  • sata75
    #4611
    fogalmam sincs miről beszélsz:) de én kérek elnézést. maradok inkább olvasás üzemmódban...
  • masterthief
    #4610
    Meg ne haragudj, de nem hülyézett le senki.
    Attól, hogy tört játékkal tolod, semmi nem fog megváltozni.
    Ami bug van a tört verzión, az az eredetiben is benne van ember!
    Egy tört verzió nem azért tört, mert a játékból hiányzik pár dolog, vagy hibásan jelenít meg valamit. (ilyen nincs)
    Bug! Tudod mi az?
    Pl:nem minden hibát fogsz megtalálni egy helyen.(legyen az eredeti, akár tört) A bug sokszor véletlenszerű. Vannak bugok, amik kizárólag csak egy helyszínen, egy adott cselekményben lelhetőek fel. És vannak véletlen szerűek is.
    Hozzáteszem még azt is, soha sem volt olyan játék (eredetiben sem) amelyikben nem volt egyetlen egy bug sem. Kivéve talán a 80-as években, mikor is nem volt ilyen fejlett a játékfejlesztés.
    Akkor találkozni sok esetben bugokkal, mikor a játékban csak nézelődöl, mászkálsz minden felé, szemléled a környezetet.
    Ha valaki a Single kampányon gyorsan végigrohan, az biztos sokkal de sokkal kevesebb bugot talál egy játékban, mint aki benéz minden sarokba, épületbe stb.
    Tehát ne legyél annyira földhöz ragadt.

    Másrészt, ha bugoktól mentes játékot akarsz, akkor tervezz meg egy olyan Engime-et (mind grafikait, mind fizikait stb.stb.) ami nem hibázik sehol. +dolgozzon néhány száz ember, aki végez a programozástól kezdve a megjelenésig, mindenen apróságon.
    Kösd fel a gatyeszod, mert kib@szott drága mulatság lesz.
    Eredeti játékban is megvannak, ugyan azok a bugok, mint a törtben.
    Vita lezárva!

  • IXEMGabeo
    #4609
    Szerintem igazad van részben, mivel ugyanez van a Forma 1 2012-es Codemasters játékánál. Én mondjuk a steamre gyanakszom, mert ott pl a tört verzóban füstöl folyamatosan a motor, ha később váltasz, ráadásul a gumi sem úgy kopik, mint az eredetiben és a játék mentési rendszere kuka. Eredetiben semmi gond nincsen azonkívül, hogy az AI néha nyomorék és egy adott ponton állandóan, minden körben kicsúszik. Ezt pl a tört verzióban nem tapasztaltam.
  • sata75
    #4608
    de most nehogy már én legyek lehülyézve mert én nem tapasztaltam azt amit leírtatok...
    én is törtel kezdtem és igen, szar volt, majd kb fél éve megvettem eredetiben és már nincs benne ilyen bug/hiba. lehet, hogy a tört nincs felpeccselve vagy mittomén, nem is érdekel én csak a saját tapasztalatomat írtam le, ti meg egyből idiótának néztek.
    de dögöljek meg leszedem a törtet megnézni milyen...
  • masterthief
    #4607
    Tényleg süket duma! Eredetin is ez van.
    Én először le warezoltam. (kipróbáltam hogy milyen!) Megtetszett, így megvettem. Ugyan az, csak annyi a különbség, hogy nem kell crack. Ennyi.
    Egyébként lehetne annyi eszed, hogy a tört verzió is teljesen ugyan az, mint az eredeti. Semmi különbség nincs benne. Ha valakinek nincs pénze megvenni és tört verzióval játszik, az ugyan azt a játékot játssza, mint az aki megveszi. Az ég egy adta világon, semmi különbség nincs a kettő között. (Max annyi, hogy az original dobozos, ott van a polcodon)
    Ennyi és ne tovább!
  • sata75
    #4606
    lehet, hogy csak süket duma de eredetin akkor sincs olyan amit leírtál, pont
  • tomsolo
    #4605
    Ilyen a simában is van.

    A túlélős játékokban igenis marhaság a respawn, főleg megspékelve a fegyverek elrontott durability rendszerével, tök felesleges harcolni velük mivel lerongyoltan nem fogod tudni magad megvédeni.

    Mazohisták lehet, hogy élvezik ezt, de hát így is marha ismételgetős a játék, minek ezt fokozni?

    Lopakodni nem lehet, bizonyos szint után meg 2km-ről fognak rád rontani a fertőzöttek. Rendőrörsön emeletenként újratermelődnek még a lezárt szobákban is: jaj ez marhára megdobja a játékélményt.