4724
  • Dzsí Pí
    #4724
    srácok, az inventory-ban hogyan tudok váltani a miscellaneous meg collectables menupontok között? akármit nyomok, nem akar átváltani, ott marad a fegyver almenuben :/
  • JonasSandor
    #4723
    Már régen nem néztem rá. 2-dik része is jöhetne.
  • mtomi95
    #4722
    Hű de rég nem aktív a dolog... Na mindegy próba-szerencse!
    Tesomnak meg nekem is akad a játék az új Adrenalin driverrel! Vsync-vel fix 60 nélküle 200+FPS és mégis akadozik...
    A régi driverrel ilyet nem csinált. Ötletek valaki?
  • Anonymusxx
    #4721
    megvan
  • Anonymusxx
    #4720
    Az audiónaplókat hogy lehet elolvasni?
    Most játszom másodjára, ha jól emlékszem, ezeket a felszedhető cuccokat, valahogy el lehet olvasni, de sehol sem találom...
  • grebber
    #4719
    A sima Definitive Edition akinek megvan a régi csak 3euro.
  • grebber
    #4718
    Dead Island Definitive Collection - retro-vonalat is kapunk
  • LazyB
    #4717
    Érdeklődnék, hogy az xbox 360-as és a pc-s verzió az külön multis szerveren megy, vagy össze lehet hozni a kettőt hogy együtt multizzanak?
  • PeeTeR
    #4716
  • Duffmen
    #4715
    Ha valaki szívesen játszana coopban írjon. Nem vagyok kezdő.
  • Szabi #4714
    a piros járgánnyal mentünk coop-ban amikor megszakadt a netem és elkezdett repülni az autó :DD
  • sata75
    #4713
    ezt hogy? :)
  • Szabi #4712
  • PeeTeR
    #4711
    na mi a gyik van felraktad máááááááán?
  • Ironman2
    #4710
    Fel is rakom a steamról
  • Ironman2
    #4709
    Mikor nosztalgiázunk egyet? Van új ember is,te is ismered 7dayst,mert a 7days to die-ben már beszélgettetek egymással,ő is akarja tolni a DI-t.Asszem eredetije van neki is.
  • Ironman2
    #4708
    Velem csakis jó élményeid lehettek!
  • Ironman2
    #4707
    Azt már elárasztották a zombik! DD
  • IXEMGabeo
    #4706
    micsoda beteg trailert dobtak össze:D

    nekem kicsit Miamis beütése van a helynek, de mondjuk Los Angelesben is van egy hasonló beach...

    remek hely választás;)

    egyszer kajak Budapestet kéne megcsinálni
  • IXEMGabeo
    #4705
    bászki:) micsoda kellemes élményeket okozott az 1. része;) na meg a Riptide is kis mértékben
  • sata75
    #4704
    Azért írtam , hogy a trailer alapján:) De a D betűben az akkor is a GG nem?
    Lehet, hogy több helyen játszódik?

    Közben megtaláltam a Dead Island 2 topikot.
  • Fpocok
    #4703
    A trailerben konkrétan oda van írva, hogy California.
  • sata75
    #4702
    A D betűben mintha a Golden Gate lenne, de a trailer alapján inkább California. Arra felé csak egy sziget van de az túl kicsi:))
  • grebber
    #4701
    Dead Island 2 bejelentés!
  • Ironman2
    #4700
    http://www.gamestar.hu/humble-bundle-mostantol-naponta-uj-akciok-ma-deep-silver-bundle-van.html
  • lalakov
    #4699
    Nagyon jó. :))
  • IXEMGabeo
    #4698
    úristen ez a csaj:D
  • JaSoN HuNTeR #4697
  • JaSoN HuNTeR #4696
  • tomsolo
    #4695
    http://www.theplaywrite.com/tools-and-utilities/dead-island-helper-automatically-improve-performance-and-apply-tweaks-without-having-to-edit-files/
  • k2029
    #4694
    Le tudná írni valaki hogy lehet beállitani 5760x1080 as felbontásban hogy a menű ne legyen nagy. Nem tudom elosztani a pontokat szintlépéskor mert három monitoron nyomnám de ilyen felbontásnál a menű túl nagy.
  • Aborg
    #4693
    Uhh, akkor ez se az en jatekom. Nekem a Far Cry is tul akcios volt. Meg az Alan Wake a nagy remenyem hogy talan ott mas tartalom is lesz, nem csak akcio.
  • Fpocok
    #4692
    Akció. Sok sok akció.
  • Aborg
    #4691
    Udv! A jatekstilus tiszta akcio vagy vannak nyugodtabb, felfedezos pillanatok is?

    Nekem anno nagyon tetszett a TRESPASSER cimu jatek, a lapusztult elvadult Jurassic-park szigeten jatszodott. Annak kb harmada volt a harc, harmada felfedezes, harmada meg logikai jatek hogy hogy is lehetne tovabbjutni.
  • k2029
    #4690
    Le tudná írni valaki hogy lehet beállitani 5760x1080 as felbontásban hogy a menű ne legyen nagy. Nem tudom elosztani a pontokat szintlépéskor mert három monitoron nyomnám de ilyen felbontásnál a menű túl nagy.
  • balu999
    #4689
    Valaki coop tört verzióval? írjatok skypra : reser_kapitany
  • Kalash17
    #4688
    Megadtam, de akkor sem akaródzott neki :(
  • lalakov
    #4687
    Add meg neki a célkönyvtárat(ahová települt a játék), mert magától nem találja.
  • Kalash17
    #4686
    Sziasztok!Valaki tudna segíteni hogy miért nem tudom feltelepíteni a magyarítást?Egy hibaüzenet jelenik meg az elején, és a telepítő nem észleli a játékot
  • lalakov
    #4685
    Hogyan lehet rávenni a csajt az elején, hogy szálljon be a kocsiba, hogy elvihessem?