4724
  • IXEMGabeo
    #4564
    na mi van srácok kijött a Riptide elvileg nem?
  • Laza
    #4563
    Hali!

    Ha még jársz erre, neked mi oldotta meg?

    Hiába van fenn a Helper, hiába veszem le a bill repeat rate-t, folyamatosan remeg a kép. Nem is kell a billhez nyúlnom, elég csak az egeret fogatnom, akkor is csinálja ... kva idegesítő.

    Anno mikor megjelenéskor nyomtam semmi baja nem volt ... most meg szar, így játszhatatlan :(
  • masterthief
    #4562
    Akkor rakd fel a Steam-et is. Írj a warez topikba vagy írj privit.
  • Fpocok
    #4561
    Próbáld meg a warez topikba
  • att88ila
    #4560
    Sziasztok!
    Letöltöttem az Update 1,2,3 javitást.Hogy kell ezeket feltelepiteni?Csak másoljam be a fökönyvtárába öket és irjam felül az ott lévö fájlokat vagy mit kell vele csinálni,hogy felbirjam telepiteni a magyaritását.
  • zsotesz
    #4559
    Azért az hihetetlen, hogy még mindig nem sikerült kigyomlálni a bug-okat a játékból. Haverokkal kezdtünk egy multit, első fejezet elején legelső küldetés teljesítése után haver hítrelen 14-es szintű lett, ha felveszek egy medkitet vagy alkoholt akkor még mindig van, hogy lecseréli az aktuális fegyvert (tegnap egy ilyen után alt+f4 lett a vége), remélem a riptide-ban ilyen hibák nem lesznek
  • masterthief
    #4558
    Ez nagyon ütős lesz. Mielőbb nekiesnék egy kis zombiaprításnak.
  • IXEMGabeo
    #4557
    váróóós
  • Fpocok
    #4556
  • MerlinW
    #4555
    Olyan mint a Borderlands. Nem random, respawn van. DI egy akció-RPG.
  • horadric
    #4554
    Sziasztok! Még nem játszottam a játékkal, nemsokára érkezik...
    Kérdésem cooppal kapcs:
    - hasonlóképpen random helyekről jönnek a zombikák, mint a L4D-ben, vagy mindig uoda scripteli a játék?

    Köszi előre is a válaszadóknak!
  • grebber
    #4553
    Van pár coopos acsi amit majd akkor megcsinálhatnánk!
  • Tikal #4552
    Ebben benne lennék, ha érdekel még a dolog...
  • Anonymusx
    #4551
    Ezek örökös feladatok, nincs végük
  • grebber
    #4550
    Ezek a folytatólagos feladatok soha nem érnek véget,vagy ezek csak xp növelő örökös feladatok?

    pl víz kell a kínai csajnak, pezsgő az orosz csajnak, konzerv a faszinak.
  • MerlinW
    #4549
    Az arénát a térképen éred el. Az új történetmódot pedig az 5. karakter kiválasztásával.
  • grebber
    #4548
    Annyira ráizgultam pc-s is megint elkezdtem elölről (ha már megvan eredetibe úgy is toljam végig)

    A kiegeket hol lehet elérni? (GOTY verzióm van)
  • grebber
    #4547
    Pár perce értünk a végére a két munkatársammal! Coopba nagy királyság volt!
  • awacs111
    #4546
    Hát köszönöm!Hálás vagyok hogy legalább megpróbáltad.Nem hiszem hogy az elejétől fogom kezdeni(legalábbis nem most),van még sok jó játék.Azért ha valakinek van ötlete,örülnék neki.
  • IXEMGabeo
    #4545
    akkor szerintem bug...az kurva jó, mert kezdheted előlről:S
  • awacs111
    #4544
    Igen,elvileg.Én is így gondolnám helyesnek.De mégsem így van.Pont ez a problémám.A főküldetésre nem ír semmit.
  • IXEMGabeo
    #4543
    ja, hogy félbehagytad és visszadobott...

    főküldéssel haladsz elvileg ott kellene, hogy kiköss...
  • awacs111
    #4542
    Köszönöm!Ne már,akkor ennyi volt a játék?Valahogy csak el lehet jutni oda:).De mi az hogy,"ha befejezted a játékot"?A börtön szigeten még alig voltam .Csak pár percet.
  • IXEMGabeo
    #4541
    oda szerintem nem is tudsz visszamenni, ha befejezted a játékot...ha jól rémlik...
  • awacs111
    #4540
    Sziasztok!Segítenétek?Sajnos nem tudok eljutni a börtön szigetre.Egyszer jártam már ott,csak abba kellett hagynom.Amikor meg legközelebb próbálkoztam,visszatett az előző helyekre.Laboratórium,dzsungel,stb.Küldetéseket már mind megcsináltam.Ha ráklikkelek a börtön feladatra,nem ír ki hozzá semmit.Segítsen aki tud,legyen szíves!!
  • grebber
    #4539
    Haverjaim nem vesznek eredeti játékokat ,így maradt az xbox.

    Nekem steamen megvan eredetibe,majd ott is kéne vinni.
  • Fpocok
    #4538
    Persze hogy jobb. Arra van kitalálva.
    Az xbox miatt meg képzelj el magadnak egy csúnya nézést tőlem.
  • grebber
    #4537
    2 munkatársammal (tehát 3-an) minden nap toljuk a coopot xboxon lassan a végére érünk.Coopban sokkal jobb nem uncsi annyira mint singlebe!
  • Ironman2
    #4536
    1 igen csatlakozhat akár 40-es szintü is,lényeg hogy egy mapon legyetek
    2 ezt pontosan nem tudom
    3 vissza tud csatlakozni,csak akkor lemarad az élményről,nála már ugy fog megjelenni a küldetés hogy teljesitve lesz.
  • grebber
    #4535
    Valaki aki már agyon coopozta magát leírhatná ezeket:

    Pl 6-7es szintűekhez bármekkora szintű (nagyobb/kisebb szintű) ember csatlakozhat?

    Az xp elosztás hogy van ha esetleg nagyobb szintűt enged csatlakozni akkor az kevesebbet fog kapni vagy ha kisebb szintű akkor meg a többiek kevesebbet vagy hogy van ez?

    3-an játszottunk az egyik srác kilépett mi pedig vittük tovább ketten. Akkor aki lelépett tud majd hozzánk csatlakozni megint? Ő ugye küldikkel lemaradt meg talál 2 szinttel is.
  • Anonymusx
    #4534
    A Counsel of Despair ( http://deadisland.wikia.com/wiki/Counsel_of_Despair )küldetést nem tudom előhozni,pedig a "Knockin' on Heaven's Door küldetést már régen megcsináltam..

    Hiába megyek oda a világítótoronyban lévő emberhez, nem tudok vele beszélni.
  • atapka
    #4533
    Sziasztok! Öhm lan ban akarunk tesómmal játszani igen minden szép és jó lenne de ha feltelepíti a játékot a gépére nem látszik a mappába semmi!
    Magyarán leveszi a gigabájtot meg minden de nem települ fel sehová :S :S :...windows 8 a van
  • sata75
    #4532
    driver, dx és ms visual c++ törlés majd frissítés, nálam ez a kombó szokta megoldani a gondokat.
  • A Kaszas
    #4531
    hello

    mikor elindul a telepités ezt irjaki:hiba tortént a telepités kozben.hianyzo alkalmazás konfigurácio

    tudja valaki mi a gond?
  • dalmar
    #4530
    Sajnos nem segített,de azért köszi sajnálom mert jó játék lenne főleg coop-ba...
  • MerlinW
    #4529
    >>OFF/WAREZ TOPIK<<
  • szaki3
    #4528
    Helló mindenki!
    Valaki le tudná írni hogyan is kell megcsinálni tört coop ra a játékot?
  • TG Gida
    #4527
    Dead Island Helperben van erre a black screenre megoldás.
  • dalmar
    #4526
    Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni ,hogy az ATI-s videokártyával más is tapasztalt-e olyat hogy kifagy a játék.Gondolok itt arra,hogy egy idő után elsötétedik a kép,olyan mintha a monitor alvó üzemmódba kapcsolna,de csak a gép újrainditása segít a dolgon. A videokártyám nem a legújabb de szerintem bírnia kellene. VID Kártya ATI RADEON HD 5750
  • Coolfire
    #4525
    Hali!Valami rútul elbaszódott a felhőben.Át kellene jutnom a szupermarket előcsarnokán,be vannak fagyva az ellenek egy kivételével,és zászló ilyesmi semmi.Mit lehet ilyenkor tenni?