4724
  • haxoror
    #4684
    soha nem volt problémám a multival
  • #4683
    De akkor ezek szerint tudsz rendesen multizni? Steames verzióm van meg.
  • haxoror
    #4682
    azt sajnos nem tudom, nem használok magyarítást
  • #4681
    Igen sajnos a magyarítás nem mindenhol fedi az eredeti szöveget. Szerintem az lesz amit mondtál Sam B-vel még nem mentem. Köszönöm, illetve még annyi problémám merült fel a multival kapcsolatban hogy többen nem tudunk játszani, mert valamelyikünket állandóan kidob a játék. Másnál is voltak hasonló gondok vagy elképzelhető, hogy itt is a magyarítás kavar be?
  • haxoror
    #4680
    Talán a "Can't have enough ram", csak tippelek mivel EGYETLEN kihívás sem jelenti azt magyarul mint amit te írtál.

    Azt a kihívést csak SamB-vel lehet megcsinálni.
  • #4679
    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Van egy olyan kihívás a játékban, hogy "nem zúztál be eleget" -ütközz meg 25 ellenféllel(1/4) fogalmam sincs hogy ezt hogy kell összehozni, már szinte mindent megpróbáltam, fórumon is rákerestem de semmi. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon szépen megköszönném.
  • Fpocok
    #4678
    Keress rá neten, írnak egy két dolgot. :D
  • ricsa008
    #4677
    üdv végeztem a cuccal és jön egy kérdés:

    hogy tudom importálni az 1. rész karakterét? 1 rész steames második sajnos MÉG nem...
  • coolpet
    #4676
    Spade locations
  • sata75
    #4675
    1. én ásót, az első actban, a tengerparton az egyik bungaló mellett találtam
    2. az a küldi átvisz a 3. actba, majd onnan kell vissza menni leadni.

    asszem
  • ricsa008
    #4674
    üdv mindenki
    2 kérdésem lenne:

    1. Hol találhatok egy Ásót?
    2. Hol han Moresbyben dzsungel?

    ez 2 küldi miatt érdekelne...
  • haxoror
    #4673
    Nem.

    Átverős, mert ennél a küldinél a "file" szó nem számítógépfájlt hanem hagyományos dossziét jelent, valamelyik asztalon van.

    A kékhalálos gép majd később a rádió frekvenciás küldetéshez kell.
  • ricsa008
    #4672
    egy "kékhalált" kapot gép előtt kell valamit ügyködni...
  • haxoror
    #4671
    Ha jól emlékszem ott egy sárga dossziét kell összeszedni valamelyik asztalról.
  • ricsa008
    #4670
    a rendőrségen valami adatokat kellene letölteni egy gépről de akárhányszor leszedem nem történik semmi... ez valami bug? (Steam GOTY verzio)
  • Ironman2
    #4669
    kórházas/börtönös rész,meg egyenes förtelem!! nekem nem jött be
  • Ironman2
    #4668
    juj,de gyors voltál!
  • Ironman2
    #4667
    sőt a riptide is ingyenes most a hétvégén a steamen!
  • IXEMGabeo
    #4666
    mondtam Peetnek is, amig szabadnapos nem leszek nem nagyon érek rá...
  • Ironman2
    #4665
    szóval ezért nem játszasz a 7days-el! lebuktál! DDDD
  • maross
    #4664
    ezresert es 1900-ert tudok neked adni regiozar menteset, nem hiszem hogy ott beaktivalva nemet lenne. bar mondjuk merget nem vennek ra, de mindenesetre meglepne.
  • PeeTeR
    #4663
    pl steam -en meg akartam venni mar ezerszer de mivel Nemetorszagban elek igy regiozar van es nem tudom megvenni. Nemetul meg a tokom se akarta megvenni... szoval nekem csak warez van meg mindkettobol -.-
    ergo csak ezzel tudok jonni jatszani
  • IXEMGabeo
    #4662
    városban a karantén zónát Logannel képtelenség megcsinálni halál nélkül:DDD még társakkal se lehet nagyon ott tuti meghalsz legalább 3x:D
  • maross
    #4661
    ezt nem teljesen ertem. hol vagy, milyen regiozar? :)
  • PeeTeR
    #4660
    hezitalni a tokom regiozar miatt nem tudom megvenni -.-
    egyszeruen nem latom a tartalmat o/
  • maross
    #4659
    zarojelben, aki meg hezitalna hogy megvegye-e, tudok adni dead island 1000, riptide 1900ftert, hatha segit donteni :)
  • PeeTeR
    #4658
    pakold is aztan partyzzunk picit :p
  • Szabi #4657
    én még 10euróért vettem bő egy éve, a tenger parti részt imádom, a városban viszont már túl sok és gyors zombi van, hogy egyedül bármire is jussak :D
  • IXEMGabeo
    #4656
    kajak 5 eurót megér már a sima DI:D el lehet azzal bohóckodni rendesen

    nálam problémás volt a múltkor a beindítása mivel warez volt...

    Riptide-ot nem sokára visszateszem:)
  • Szabi #4655
    sima DI-vel jönnék én is coopolni, egyedül unalmas (nehéz), ismerösöket nem érdekli, illetve akit érdekel ő se tud/akar jönni.. ehh... :D
  • PeeTeR
    #4654
    RT alapbol lv15 -od ad uj inditasanal es a sajat szinthez megfeleloen kapod az ellenfeleket IZS.
  • maross
    #4653
    Es hogy viszonyul a nehezsegi szint ahhoz, hogy en 0 vagy 15. levelen kezdem? Mert nem tunik mindegynek. Valsztastol fuggoen 0 es 15. szintu ellenfelekkel is indit a jatek?
  • PeeTeR
    #4652
    van de csak Riptide :x
  • sata75
    #4651
    beszállnék, esténként ráérek! :)
  • PeeTeR
    #4650
    asdasdasd :D
    irjal hogy mi legyen elvileg nekem meg fent van :p
  • IXEMGabeo
    #4649
    Lehet meghoztad a kedvem oszt végigtoljuk újra:D város azért paráztatós volt kicsit
  • IXEMGabeo
    #4648
    importálni lehet a DI-ből a karaktered, de újat is kezdhetsz ahogy tetszik

    arra figyelj majd, hogy az elején vagy a 0. szintről kezdesz és te állítod be magadnak, hogy miket fejlesztesz vagy pedig alapból a gépre bízod és 15. szinten kezdesz egy adott skilltree-t befejlesztve
  • maross
    #4647
    Koszi a valaszokat. Még egy: nem kell hozza elozo jatekbol szazezredik szintu karakter, ugye? Mert havernak van, nekem nincs, mert a sima dead island-et se vittem vegig :). De egy kis multis mokahoz jonak igerkezik, foleg igy hogy olcso.
  • IXEMGabeo
    #4646
    de ki voltam mer állandóan kidobott a játék ahogy felrobbantottam 2 bombánál többet...

    tárgyak kezelése meg a sokféle gránát nagyon tetszett mondjuk és az új karakter Johnny, új helyszínek. Nem volt rossz, de a sima DI jobb volt összességében
  • PeeTeR
    #4645
    amikor egyutt toltuk ennyire azert nem voltal kibukva :D