1593
The Settlers II - Next Generation
  • Kósza
    #1553
    Hol vetted?
    Esetleg nem adnád el a Vikinget?
  • Kósza
    #1552
    Én a Játék-Szoftver BÁZIS-nál vettem az alapjátékot, ha még érdekel valakit: 1193, Budapest, (XIX. ker.) Üllői út 250.
    Sajnos Vikinget nem tudtam vásárolni, sehol sem lehet kapni. Tudna valaki segíteni? Eladná, vagy kölcsönadná a sajátját?
  • kerla
    #1551
    No, végre volt vmi haszna ennek az orbitális böszmének! :-)
    menyasszonyodat sajnálom, de remélem jön vgy jött helyette jobb azóta!
  • takysoft
    #1550
    (megjegyzés: nem politizálok, minden pártot utálok:D)
  • takysoft
    #1549
    hát próbálkoztam a Norbi meg az Alexandra módzserrel is, de a végén ez a Gyurcsány módszer volt az ami igazán bevált. az utolsó 15 kilót azzal adtam le:D
  • Dzsega #1548
    Nem csak 1 nek.
    35 kg az nem kevés!
    Vannak más kevésbé drasztikus fogyókúrák is.
  • takysoft
    #1547
    exmenyasszony.
    5 és fél év együttélés után úgy döntött, h lecserél fiatalabbra.
    rossz oldala: igen magamba zuhantam....
    jó oldala: lefogytam 35 kilót:P

    persze nem csak miatta fordítottam le, mindig is szerettem a settlerst:)
    összességében mindenképp megérte, ha már csak 1 embernek is segítettem vele:)
  • kerla
    #1546
    sziasztok!
    rég nem jártam erre, nem is nagyon játszottam, Vikingben akadtam el úgy a 3-4. pálya környékén (szégyen és gyalázat, de ez van :-) ).

    most olvasom, hogy készül és tavasszal jön a Settlers 7.

    Taky, tényleg egy csaj miatt fordítottad a játékot?! Remélem megérte!! :-) (nekünk igen :-) )
  • takysoft
    #1545
    Die Siedler - Aufbruch der Kulturen
  • MrTwister
    #1544
    "megértettem h mi akar lenni..." és mi akart lenni?Akarom mondani mi a német megfelelője?
  • takysoft
    #1543
    tisztázzuk.
    sem "Awakening of Cultures" sem pedig "vikings" nevű kieg vagy settlets játék nem jelent meg soha...

    az egy dolog h ha megjelent volna angolul akkor "lehet hogy" így hívnák őket...
    de addigis magajunk lehetőleg német vagy magyar kifejezéseknél...

    mert kb 5 percembe került, mire ezt az "Awakening of Cultures"-t megértettem h mi akar lenni...

    volt róla szó, h esetleg fordítom, de miután megnéztem a játékot nem jött be, így nem vettem tervbe.

    nem lehet feltenni semmi mellé, teljesen különálló játék.
  • Piko888
    #1542
    Taky az Awakening of Culturest tervezed magyarosítani?
    Ja és a Vikings kiegészítő mellé fel lehet rakni?
    Köszi
  • takysoft
    #1541
    asszem rendesen generál.
    rég volt már...
  • Piko888
    #1540
    Saját maga generál új pályát vagy nekem kell szerkeszteni egyet?
  • Mahamoti
    #1539
    Akik nem tudnak megbirkózni a német The Settlers II Awakening of Cultures-el, itt vannak a félig-meddig angolosított nyelvi fájlok:
    http://rapidshare.com/files/333195769/The_Settlers_II_Awakening_of_Cultures.zip

    Ha hibát találsz vagy folytatni akarod, mellékelve vannak a decrypt programmok is.

    Forrás:
    Settlers 2:Rise of Cultures Tool
    Settlers 2: Rise of Cultures translation

    Egy kép a játékból:
  • takysoft
    #1538
    minek? van benne térképgeneráló...
    legalábbis viking kiegésztőben tuti, alapjátékban nemtom.
  • Piko888
    #1537
    Hi!
    Nem tudtok hozzá multiplayer térkép csomagot.
  • takysoft
    #1536
    Francokat... egyetlen ok van, ami miatt egy srác bármire rávehető... egy lány..:P
  • bigapó
    #1535
    Pontosan, ennek ez az oka. Lehet más is, de ez a legfontosabb benne.
  • DJ RX7
    #1534
    hát figyelj, ha van szabadideje akkor miért ne?! ezzel is csak gyakorolja azt az idegen nyelvet.
  • Dzsega #1533
    én sosem értettem az ilyen embereket.
    Perfekt vágja a németet vagy az angolt és azzal szórakozik, hogy a magamfajta lúzer 0 idegennyelvet beszélőknek lefordítsanak egy játékot...
    Félreértések elkerülése végett, mérhetetlen tisztelet van bennem irántuk csak nem értem őket...
  • MrTwister
    #1532
    Itt valami alakul:Magyarítás lesz talán
  • takysoft
    #1531
    jó helyre jöttél. nem nincs angol belőle tudtommal, hacsak valaki maga nem csinált fordítást hozzá.
  • DJ RX7
    #1530
    ebből létezik már angol?
    topikot még nem találtam hozzá.
  • takysoft
    #1529
    hát sok tesco van..
    én a minap a váci útiban láttam (3-as metro, újpest városkapu megálló asszem)
    ha pesti vagy, végigjárhatod az összeset, itt van pár XD
  • ThomasMc
    #1528
    köszi akkor most már megnézem a tescoban többen mondtátok, hogy ott van (legyen úgy) köszi!!
  • takysoft
    #1527
    én például tegnap láttam a Tescoban

    de nem Next Generation néven, hanem 10th anniversary néven kered, a next generation csak a fejleszői kódneve volt, meg a német neve Nächste generation.

    amúgy ebay-en mindig minden van, ha különösebben fontos:)
  • ThomasMc
    #1526
    Hello mondjatok már olyan helyet ahol megtudnám venni a The Settlers II - Next Generation-t mindenhol kerestem már de nem találtam semmit . Hozott haverom egyet de ahhoz cd-kulcs kell azt meg nem tudok . segítség!!:)Ha valaki tud cd-key-t vagy azt adja meg nekem mindegy de kell ez a játék a demót 9× játszottam már végig. ...
  • takysoft
    #1525
    és milyen verzió: rendes ISO telepítős vagy valami simán csak kitömörítős?
  • Piko888
    #1524
    Nem eredeti a játék és van elég hely a d-n.
  • Bish
    #1523
    Van elég hely a D meghajtón?
  • takysoft
    #1522
    automatikusan meg se kérdezi, hogy hova telepítse magát, mert alapból oda rakja ahol az alapjáték van.

    eredeti verziós van vagy valami warez?
  • Piko888
    #1521
    Hi!
    Vikinget nem tudom felrakni, mert az E meghajtóra akarja rakni
    pedig a játék a D-n van.
    Valami ötlet?
  • Bish
    #1520
    Settlers 2 - Next generation+vikings van fenn fullra patchelve. A viking kampány Vudu templomos(utolsó előtti asszem) pályáján a katonáim az istennek sem akarnak áthajózni az ellenfél szigetére. Pedig átirányítottam az összes ezredesemet a kikötőbe, de az istennek sem akarnak hajóra szállni,így az ellenfél szigetén üresen maradnak a katonai épületeim. Van egy tonna hajóm pedig, de ahelyett hogy átszállítanák a katonáimat, üresen vagy jobb esetben 1-2 nyersanyaggal a fedélzeten úszkálnak a két kikötő között. Mindhárom távolságban katonák max-onis próbáltam(közel, középtávon, messze),de akkor sem megy!
    Van valami ötlet ?
  • Hell15
    #1519
    Sajnos Lan-on is akadt a játék. Megpróbálom a vikinges kieg nélkül is.

    Köszönöm,
    Hell
  • takysoft
    #1518
    javították azt már a patchben is akkor.
  • HUNRusty
    #1517
    lehet a kiegeszitoben javitottak, nekem alapjatekkal volt ilyen gondom
  • takysoft
    #1516
    LAN-on játszottam vele. sose volt különösebb gondom.
  • HUNRusty
    #1515
    lanon is problemas hidd el. a szinkronizalast valoszinuleg elcsesztek
  • takysoft
    #1514
    a gond általában az, hogy a LAN-os részt általában LAN-ra is írják, ami gyors.

    az nem netes játékra van optimalizálva sajna. márpedig a hamachi-s lan netes sebességű. és itt konkréten sebességről(ping) beszélek, nem sávszélről.