1819
>
  • Gaba9
    #98
    Most viszont más problémám támadt .. usb kábellel nyomtam össze a telót (gyorsabb a fájlátvitel miatt) és elvileg a memokarit kéne beadnia a totálban új meghajtóként (K750nél igy volt nekem) de most maga a telefon memoriáját adja csak be .. és eddig még nem találtam erre opciót .. megkímélnétek az idegesítő keresgéléstől és megmondaná vki ha tudja h hol mit kéne állítani h a karit adja be és tudjak másolgatni :) köszi ....
  • Gaba9
    #97
    thx nekedis
  • Gaba9
    #96
    thx .. ilyesmire gondoltam énis
  • CzGobe
    #95
    és az 512 az sehol sem 512 :) bár kb 489 MBnak kéne lennie, meg amit ent írt, akkor már rögtön megvan az a 670 MB :P
  • ent
    #94
    Amikor beteszed a kártyát, rögtön feltesz pár rendszeréhez szükséges könyvtárat és fájlt. Ilyen például az automatikus helyreállításhoz szükséges cuccok.
  • Gaba9
    #93
    Kinek van köztetek memokari benne ??? arra lennék kiváncsi h mennyit ismer fel belőle ... mert nekem az 512es kariból 467et ismer csak fel ... ennél azért talán többet lehetne :S na mind1 ... akinek van benne legyen olyan kedves nézze meg .. thx !!
  • ent
    #92
    Nekem független, de volt nálam már T-mobilos. De nem igazán emléxem a különbségre.

    Lényeg a lényeg, jól jár mindenki eme fincsi telcsivel. Gyönyörű képek.

    Egy vmi ami igazából nem tetszik benne. Az előlap fémből van (de ewz nwm isa gond) és az oldala picit felfelé görből, középtájt, nem lehet semmit csinálni ellene, néha recseg ezért.
  • CzGobe
    #91
    Meg egyáltalán, szegény K750-ből hogy lett ilyen csúnyaság D? :D Na nekem mondjuk mind1 :) ízlések és telefonok
  • Mike
    #90
    ilyen csúfságra gondolok, mint pl. szegény D750

  • Mike
    #89
    jaja, ez érdekelt
    meg ezek szerint ocsmány T-mobilos ikonok sincsenek
  • SzakacsG
    #88
    Enyém T-Mobile-os. Amikor megvettem, a témák közül kiválasztottam a "Nightshot" témát és azóta az van :) Így nincs magenta-szürke dominancia a menükben.
    (Persze T-Mobile-os wapoldalakra vezető shortcut-ok vannak még itt-ott az almenükben, de Mike csak a menü dizájnját kérdezte konkrétan, arra válaszoltam ez előzőt ;) )
  • Mike
    #87
    Az általános forgalmi adóról szóló 1992. évi LXXIV. törvény 48. § alapján a mammutgsm.hu (Ethan Hunt Kft.) jogosult a különbözeti adózás szerint adózni. Az áruházban megjelenített bruttó árak 0%-os Áfa tartalommal rendelkeznek és bruttó fizetésre vonatkoznak. A vásárlásról számlát állítunk ki, ebből Áfa-t visszaigényelni nem lehet, mivel a fizetendő ár 0%-os áfát tartalmaz. Külön igény esetén lehetőség van 20%-os Áfa-s számla kiállítására is, de ez azt jelenti, hogy a telefon vételára 20%-al növekedni fog.

    hm, elég érdekes
  • Mike
    #86
    ksi GSM boltok mennyire megbizhatóak? pl. a MammutGSM
  • Mike
    #85
    neked T-mobilos vagy független?
  • ent
    #84
    Egyébként nem akarom nagyon sztárolni a telcsit, de eddig a legjobb készülékem. (N8210, N6100, SEW810i, N73, N8800 készülékeket felváltva) Nokia elmehet a picsba.
  • ent
    #83
    Azért az túlzás, hogy egyből. A www.pappfer.hu fórum oldalán rendesen utána kell olvasnod ahhoz.

    A témák és ikonokon kívül azt hiszem a firmware frissítési szolgáltatás is le van tiltva. Vagy SzakacsG neked T-mobilos a k800?
  • Mike
    #82
    köszi
  • SzakacsG
    #81
    Csak egy web'n'walk ikon árválkodik a menüben, de egyébként minden maradt a gyári elképzelés szerint :)
    Pontosabban van rajta T-Mobile téma, de azt ugye egyből le lehet cserélni :)
  • Mike
    #80
    nyugtassatok meg hogy a T-mobil már leszokott arról hogy átrajzolják a menüt béna ikonokkal és förtelmes pink színnel
    vagy legalábbis ennél a telefonnál megmaradt a gyári desing
  • Mike at home
    #79
    ott van az oldalon, webes előfizetés
  • kojak90
    #78
    megtaláltam: az Árak, konstrukciók-nál a legfelső
    http://webshop.t-mobile.hu/webapp/wcs/stores/ProductDisplay?catalogId=2001&storeId=2001&productId=33384&langId=-11
    amúgy mi az a web 'n' walk szolgáltatás?
  • kojak90
    #77
    hát ez pesten volt a westendben a hibatalos T-mobile boltban, szal egy pestit keresek aki szintén látta :D
  • Mike at home
    #76
    ne felejtsd el, nem 800 hanem 790!
    de 40k-t a 790 is megér
  • ent
    #75
    Szegeden ilyen akció nincs. A www.t-mobile.hu oldal szentem központi, ha ott nem látsz ilyet, akkor nincs vagy kamu. Viszont ha van és én tudom rosszul, akkor annyiért kúvára megéri (K800i - 3G = 40péz!, nagyon jó!!!)
  • kojak90
    #74
    üdv
    lenne egy kérdésem, láttam pesten az egyik T-Mobil boltban egy akciót, amelyben a k790-est előfizetéssel 13990ér lehet venni +12*2200 ft részletfizetés
    ami összesen 40000 ft
    tényleg van ez az akció vagy csak én néztem el az árakat?
    bocs, de miskolci vagyok és gondolom nem ugyanazok az akciók vannak mint pesten
  • ent
    #73
    Egyébként a vodafonost tökös mindegy, hogy függő vagy nem, ők - hála égnek - nem nyúltak a menühöz.
  • ent
    #72
    nem

    M2 kártya ár: 1Gb 19péz , 512mb 11péz
  • Sam87
    #71
    Hello! Meg tudná nekem mondani valaki, hogy az alapcsomag tartalma-e valamilyen memóriakártyát! Köszi
  • ent
    #70
    Még nem...
  • plas
    #69
    Nemtudjátok, hogy ki lehet-e függetleníteni a telefont? Vodafone-os...
  • Gaba9
    #68
    Egyszerüen felmásolod a telepítő fájlt az egyéb mappába v játékok mappába és a telón rámész h telepítés ... telepíted és kész is :)
  • gilby
    #67
    Újabb kérdésem lenne... Sajnos nemvagyok nagy mobilozó :(
    Kaptam cd-n egy 20 megányi java-s játékot a telóra, hogyan tudom felvarázsolni a telefonra, hogy működjön is? Hová kell másolnom a könyvtárat a telefonra, s mit kell tennem, hogy kipróbálhassam?
  • gilby
    #66
    Köszi, akkor annál a programnál maradok.
  • Goliath
    #65
    Szia!

    A myphoneexplorer jobb szerintem, gyorsabb és sokkal jobban kezelhető. Minden el tudsz vele végezni amit kell.
  • gilby
    #64
    Holnap veszek egy k800i mobilt és azt kérdezném, hogy melyik PC-s progit érdemes használni gozzá leginkább: A SE-s PCSuite-ot vagy az ingyenes MyPhoneExplorer-t? Melyik tud többet, melyik egyszerűbb, s összességében melyiket érdemes inkább preferálni?
  • Gaba9
    #63
    Ahham .. értem
  • Mike
    #62
    nemtom :)
    talán 40-50k
    többért biztosan nem
    a mostani K500i-met is 13k-ért vettem, igaz 2 év előfizetéssel
  • Hedic
    #61
    kösz !
  • Gaba9
    #60
    3-4 nap h fényképezgetek vele ... spec nekem ennyit bír többit nemtudom ... :)
  • Hedic
    #59
    aha hát elég jo lehet ez a telefon ha annyian bálványozzák!!!
    már csak arra lennek kiváncsi hogy mennyit bir az aksija!!!