1819
>
  • Gaba9
    #58
    Ez tény ! :) miért mennyiért veszel telefont ha veszel ???
  • Mike
    #57
    80k-ért biztos nem veszek telefont
    80k-t annyi más, értelmesebb dologra is lehet költeni
  • Gaba9
    #56
    Háááát én csak azt tudom h én fényképezek vele sokat és nincs bajom vele ... jó fényviszonyoknál nagyon jó képet csinál ! megnéztem pár jó telo képét (meloban mindekinek más fajta telója van) de még mindig a sajátom képe tetszik
    De mki olyat vegyen ami tetszik neki
  • Taylor
    #55
    Bár így elnézve mobile-review-os képeket, K800-tól sem vagyok hasraesve... Elég homályos képeket csinál.
  • Taylor
    #54
    Szerintem az N73 nem veri meg a K800-at képminőség terén, nem vagyok egy nagy fotós, de ha megnézed itt a képeket, akkor szerintem az jön le, hogy rengeteg részletet elmos a szoftvere, bár így legalább nem zajos. :) Azért megnézem a mobile-review-os képeket.
  • HD JOHNNIE
    #53
    No sikerült megismerkednem személyesen is a telefonnal... sajnos kiámbrándultam belőle, a szoftverje nagyon jó, jó képeket csinál csak az a bajom vele, hogy nagyon vastag a kamerás részénél :(
  • G_ArchAngel #52
    én még nem tudtam dönteni - külsőre tetszik, az SE szoftver is tetszik, a baj azzal van, hogy én a melóhoz a telefonnal szoktam fotózni (épület felméréseknél) és a mobile-review.com tesztjei alapján a Nokia N73 kamerája agyonveri minőségben a K800-at...

    tehát vagy maradok az SE-nál, mint telefonnál, vagy átpártolok a Nokiához a képminőség miatt...
  • Gaba9
    #51
    Ihhgen ?? akkor problém ? :DD
    Mondjuk én pann-ról nem pártolok el soha :D meg jó ha független a telo ! szentem .... és ráveszed magad ?? v sokk az ára ? :)
  • Mike
    #50
    T-mobilnál 2 év hűséggel, részletre, 60k
  • Mike
    #49
    115 gramm :)
  • Gaba9
    #48
    Ezek kinnvannak neten mint ahogy mondták elöbb is !! de ha egy szóban válaszolok mindre -> annyi h : JÓ ! :P:D
  • Gaba9
    #47
    Hát ja elég sokk .. bár én még akkor vettem meg amikor 109volt de amióta megvan csak jobban tetszik .... nagyon állat ez a teló .. nekem bejött egy K700 és K750 után :) csak ajánlani tudom !!!
    Részletre meg nemsok a 110 .. nekemis részletre van .. ez van sajna de legalább jó a telóm !!
  • Mike
    #46
    talán nézz már körbe a neten, okés, és ha vmit nem találsz, azt kérdezd meg
  • Mike
    #45
    nagyon szimpatizálok ezzel a készülékkel, egy bajom van vele, hogy a 115g elég sok
  • Hedic
    #44
    Hali!! lenne pár kérdésem a telcsivel kapcsolatban !!! az 1.hogy fényképez,2.hogy játsza le a csenöhangokat illetve hogy veszi fel,3.mennyia az alap memória és lehet e venni még hozzá,4.mennyi megapixelje van(bocs nem tudom hogy hogy irják),5.van-e benne valami ujdonság. na egyenlöre ennyi ha majd eszembe jut valami akkor majd még irok,de azt még szeretném megkérdezni hogy maga a telefon mennyibe kerül!
    Na csá elöre is köszike !!
  • Gaba9
    #43
    Hi..én megvettem amikor bejött .. semmi de semmi gondom nincs vele ... nagyon jo a telefon .. amit kérdeztél arra csak azt tudom mondani h én nem tapasztaltam semmi olyat h gáz lenne !!! nagyon jo a telo !!
  • HD JOHNNIE
    #42
    Hi! Vett e vki ilyen telót? Ha igen meg tudná osztani velünk a tapasztalatait?:) Érdekelne pl, hogy milyen a hangminősége beszélgetés közben, csak mert volt korábban K700i-m és annak néha nagyon rossz volt a hangja, de hallottam már más SE-ről is. Szóval sikerült kijavítani ezt a gondod a K800i-nél? Válaszotokat előre is köszönöm!
  • spanyol3
    #41
    sziasztok,megtudná valaki mondani, hogy egy uj Sony Ericcson v800 mennyibe kerül?
  • Noninnyó
    #40
    www.zedge.net - tegnaptól fater is egy k800i tulaja, elég ütős kis teló. Nekem elég az én kis D750i-m.
  • nicographic
    #39
    Hi! Nagyon szuper a telefon, de mivel kevésbé lesz elterjedt a kistestvéreinél, így nehezebben lehet majd jó minőségű programokhoz, játékokhoz jutni. Tud valaki infót, hol lehetne letölteni a K800-hoz progikat, játékokat, desktopokat, stb. ingyen? Néhány játékot, pihentetőt sikerült találnom, de nem igazán nyerők.
    Próbáltam videókat konvertálni rá jobb minőségben mint a 3gp, de sajnos azoknál lemarad a film hangja, pedig mpg4-ben tök jó a kép. Valakinek van tippje miként lehetne megoldani??? (Nagyon tetszik, hogy a K800 videó-lejátszója nem csak egyhuzamban hajlandó lejátszani, hanem engedi beletekerni, sőt nagyítani a képet. Bár 3gp formátumnál semmi értelme nagyítani a gyenge minőség miatt.)

    Üdv: Nico
  • Inquisitor
    #38
    Hát igen, az kissé fura volt nekem is. Ha fent lesz végig a cikk, akkor valószínüleg a kínai nyelvű fórumba csak belinkelik ...
  • CzGobe
    #37
    A cikk alkotóiról: Ha a 3Mpixeles képek tényleg csak 640*480ban maradnak, nem linkelik be mögéjük az eredeti képet, akkor csak gratulálni tudok nekik...
  • Inquisitor
    #36
    Heh, túl gyors voltam, csak az 5-ik oldalig tették még csak fel. De brutálisak a képek a menüről, a fényképminőség is ... kíváncsi leszek a video tesztre.
  • Inquisitor
    #35
    OCW Review : Sony Ericsson K800i 3.2 mpixel Cyber-Shot camera phone
  • CzGobe
    #34
    Szerintem nem attól zenetelefon, hogy jobban szól belőle a nóta 8-P
    Tehát igen.

    Amúgy: mitől van az, h a képek ilyen szemcsések, ha nem a kézremegéstől? Amikor először megláttam, h képstabilizátor, azóta ha telefonról van szó, mindig a k800, ami az eszembejut.
  • Gaba9
    #33
    Hello mki ... ma vettem egy ilyet énis :) naon király ;)
  • BiG G
    #32
    szerintem olvasgass teszteket a neten, már bőven van amiből tudsz csemegézni, ott tuti megtalálod az infót! Van egy kevés magyar nyelvű is, inkább angolul fogsz találni, de nem szükséges hozzá felsőfokú angol nyelvvizsga, szal boldogulni fogsz vele ;-)
  • TomFace
    #31
    Én most éppen mobilvásárlás előtt vagyok. Arra lennék kíváncsi, hogy a K800i hozza-e a W810i zenei minőségét, mert főképp zenehallgatásra használnám, másrészt szükségem van a nagy kamerára, ezért nem tudok dönteni. Ha megbizonyosodnék abban, hogy a K800i is képes olyan minőségben zenét lejátszani, mint a W810i, akkor azt választanám (vennék bele később nagy memóriakártyát) Válaszotokat előre is köszönöm!
  • streetlegal13
    #30
    valaki nem tudja milyen formátumba veszi fel a videokat ? 3gp vagy mp4 ?
  • BiG G
    #29
    Az azért van, mert 2 hete megdöglött vmi az adatbázisban, és egyenlőre nem tudunk hozzáférni, így a honlapon lévő árak és típusok azóta jócskán elévültek.. dolgozunk az ügyön, egyenlőre nem mérvadóak azok az árak.
    Viszont ha megnézed a hasznaltgsm.hu-n a boltunkat, ott megtalálod a K800i-t.
    Samsung Z400-unk egyenlőre nincs, talán jövőhéten már lesz, addig van Z510, mondjuk az nem ugyanaz a kategoria...
  • G_ArchAngel #28
    nem találom a honlapotokon sem ezt, sem a Samsung Z400-at...
  • BiG G
    #27
    nézd meg iwiwen a profilomat, nem akarok reklámozni:)
  • G_ArchAngel #26
    Mi az a "Nálunk"? Hol dolgozol Te?:)
  • BiG G
    #25
    Nálunk mától kapható 111 ezres bruttó áron :)
  • G_ArchAngel #24

    Cyber-shot™ digitális fényképezőgép. És mobiltelefon
    Megjelent a Cyber-shot™ digitális kamera és egy kisméretű, modern funkciókkal bőven ellátott 3G mobiltelefon egyben. Nyissa ki a lencse fedelét, és készen áll a fotózásra. Tartsa magánál K800i készülékét, hogy bármely pillanat megörökítésére legyen Önnél egy 3,2 megapixeles kamera automata fókusszal, beépített xenon vakuval és kép-, illetve videostabilizáló funkcióval. Valamint egy 3G telefon a képei ayonnali megosztására.


    Tehát lehet vadászni rá!:)
  • lalakov
    #23
    Lehet már kapni? Tud valaki árat?
  • G_ArchAngel #22
    mert hülye vagyok és csak a "800"-at fogtam fel?:)))
  • precision
    #21
    és ezt miért a k800 topicjába írod? :)
  • G_ArchAngel #20
    most próbáltam ki, hogy ugyanazt az mp3-at visszahallgattam csengőhangként (tehát nem lejátszási listából) és a K750-é klasszisukkal szebb, mint a w880...

    ezt bárki kipróbálhatja - szégyen, hogy a w800 a zenetelefon
  • G_ArchAngel #19
    akárhogy nézem, ha megjelenik, akkor kategóriája legjobb telefonja lesz...