1819
>
  • Lipi1980
    #259
    Köszi! Lehet, hogy lassú, de kellene, mert a belső memória nem valami vastag...

    Plusz:
    Keresek Java játékot a K800i-re!
    Két játék érdekelne!
    Sudoku és valamilyen Texas Hold'em póker játék!
    Nincs internet kapcsolat a telefonomon, úgyhogy olyan kellene, amit a gépre tudok letölteni és onnan át a telora!
    Köszike!
  • Mike
    #258
    irás/olvasás: tetülassú, úgy 500k, USB 1.0
  • Mike
    #257
    :)

    ugyanaz gyártja
  • Lipi1980
    #256
    Milyen kártyát vegyek bele? 1GB-osban gondolkodom!!!
    Azon kívül, hogy Memory Stick Micro M2-t?
    Érdemes a drágább gyárit megvenni, vagy jó a Sandisk is kb. 10eFt-ért?

    Ki mit tapasztalt? Írás-olvasási sebesség, stb...

    THX
  • Mike
    #255
    azért a smiley, mert az egy dolog, hogy Kis Géza 2 szerint legendás-e a 70
  • Rage47
    #254
    ez 2értelmű is lehet:D

    82-es hangzásáról nem olvastál amúgy?:) lehet h az legendásabb..:S
  • Mike
    #253
    a 70 hangzásáról azt olvastam legendás :)
  • Rage47
    #252
    szuper:)
  • Lipi1980
    #251
    Kicserélték, hál' Istennek!!!
    Ez már müxik...
  • Lipi1980
    #250
    Köszike!
    Hál' Istennek újonnan, úgyhogy reggel viszem is be!
    Tegnap még megnézettem egy szervizessel és azt mondta, hogy a jobb felső sarkán lévő csavar nem lett jól meghúzva, mert amikor azon a ponton összenyomja, akkor megszólal
    Nem tudom, hogy bentfogják a szervízben, vagy alapból kicserélik a 72 órás cseregaranciában...
    Egyébként köszike!

    Na ezért nem veszek soha használtat!!!
  • Rage47
    #249
    #247 használtan vetted, akkor megesik az ilyesmi:S ha új, akkor meg vidd vissza, garis...

    #248 csomó java progi található hozzá, nézz át a java játékok topikba, ott elég sok oldal fel van sorolva, ahol vannak egyéb progik is
  • blasT
    #248
    Hi tudna nekem vki olyan oldalt mondani ahonnan tudok K800ihez progikat leszedni..? jo lenne ha magyar lenne :) köszi
  • Lipi1980
    #247
    Megvettem!
    Naon tecccccik!

    Egy problémám lenne!
    Sehogy sem bírok előcsalni a telefonból egyetlen hangot sem!
    Még a demo videók lejátszásakor sem hajlandó megszólalni!!!
    Próbálkoztam már:
    - a cengetési módok (hangos, autóban, csendes, stb.) változtatásával;
    - A #-kal a csendes mód ki-be kapcsolása;

    Semmiféle (mp3, midi, stb.) hangot nem szólaltat meg!
    Én vagyok béna, és nem veszem észre, hogy hol lehet beállítani, vagy kaptam egy szar telefon, amin nem müxik a hangszóró??

    Segítséééég!!!!
    Előre is köszike!!!
    THX
  • Rage47
    #246
    akkor segítesz nekem ebben?:)
    nagy különbség van a SE HPM-82 és SE HPM-70 hangzása között, vagy csak annyi a különbözőség, hogy a 82-vel lehet léptetni stb. stb. ?
    azért kérdem, mert árban 2x annyi a 82, és ha a hangzásuk egyenlő, akkor az olcsóbbat választom...
  • Piko888
    #245
    Szerintem is k800-ast vegyél, nem fogod megbánni.
  • Lipi1980
    #244
    Már csak a kezelhetősége végett is K800i!!!
    Múltkor volt a kezemben egy N sorozatos Nokia, és annyira kezelhetetlen volt, hogy a menüt előhoznom is 2 percbe tellett!
    Ezért sem jegyeztem meg a pontos típusát!
    Természetesen K800-i! Én is ilyet veszek még ebben a hónapban!!!
  • Direkt0x
    #243
    Sztem k800i-t vegyél nekem jobban teccik, a neten több cuccot telálsz hozzá(SOKKALTÖBBET),+ mi itt segitőkészek vagyunk és ha valamit nem értessz vagy ilyesmi, akkor mi szivesen rendelkezésedte állunk:D
  • juve001
    #242
    sziasztok! én most állok egy telefonvétel előtt, és azt kérdezném mindannyiótoktól, hogy szerintetek Nokia N70-et, vagy a K800-at vegyem-e... sokat segítene. várom a válaszotokat ide. köszi!!!!!!!!
  • Rage47
    #241
    bezony szebb
  • Pheaper
    #240
    k800 nak szebb a képe mint a k610nek nem ?
  • Rage47
    #239
    én is így csinálnám:)(esetleg ajánlom a multiply.com-ot blognak)
    1ébként kipróbáltam tesómmal(k610i) a videótelefont, és tök jó:D
  • Lipi1980
    #238
    Sejtettem, hogy nem lesz olyan egyszerű
    Azért nem fizetek havonta több ezer plusszt, hogy blogolhassak a telomról! Megoldom úgy, hogy lementem és a PC-ről rakom fel a Blogra a képeket!!!
    Azért köszke!
  • Rage47
    #237
    ahhoz kell netet venned a telóhoz, hogy blogolhass
  • Lipi1980
    #236
    Érdekes dolgot találtam a SE honlapján! Lehet, hogy sokaknak ez nem újdonság, de biztos nem vagyok egyedül abban, hogy ilyen telefont szeretnék vásárolni a napokban és böngészgetem a funkcióit!
    Érdemes azért Itt szétnézni, mert sok okos dolgot lehet megtudni a telefonról...
    Nekem leginkább a Blogolás (mint telefon funkció) kötötte le a figyelmem, mert én eddig erről nem is hallottam, hogy ilyet is lehet csinálni egy telefonnal!
    A Syncronization funkció is érdekes, de az azoknak lehet hasznos, akiknek állandóan tele a határidő naplójuk!
  • Pheaper
    #235
    jobban utánanéztem és ezekhez még nicns vkp patch
  • blasT
    #234
    Köszi szépen! De ha valaki még is tudna ebben többet segíteni az irjon ->>>Azt szeretném megkérdezni h a telóra nem lehet 1olyan progit vagy vhogy megoldani h az sms-eket vagy a képek mappára jelszót rakni..?
  • Pheaper
    #233
    +lehet azt is csinálni walkmannak sztem
  • Rage47
    #232
    jah ez igaz, csak nemtom h a k800i tud-e olyan hangot mint egy walkman teló.
  • Pheaper
    #231
    sztem jobb mert HPM-70 az elvileg walkman telóhoz adják szóval elvileg jóbbnak kell lennie
  • Rage47
    #230
    HPM-70 fülhallgatóval jobb a hangok(mp3) minősége, mint az alappal, amit adnak hozzá? Vagy milyen fülhallgatót javasoltok, hogy kihozzam a maxot belőle?:)
  • Pheaper
    #229
    w810i men meglehet de a k800 as hoz még nem adtáék ki azt a javitást tudtommal
    de hnap utánanézek jobban
  • blasT
    #228
    Köszi sokat segítettél :/
  • Pheaper
    #227
    vh biztos lehet
  • blasT
    #226
    Hi. Lenne 1kérdésem! Azt szeretném megkérdezni h a telóra nem lehet 1olyan progit vagy vhogy megoldani h az sms-eket vagy a képek mappára jelszót rakni..?
  • Taylor
    #225
    Khmm...
    A 3G lassan az összes nagyobb városban van, T-Mobilenál egy jó ideje már HSDPA képes is, Pannonnál is nemrég fejlesztették fel. Vodánál ott tényleg csak Pest egyelőre.
  • Rage47
    #224
    3G nem ugyanaz mint a videotelo nem? akkor jólvan engem nem érint ha csak Bp-n megy még...
    jah és kösz a választ:)
  • Direkt0x
    #223
    A 3G csak Budapest területén működik.
    Aktiválni kell a szolgáltatónál.
    + kell hozzá egy másik ember akinek 3G-s telója van.
    + egy jó munkahely mivel k...a sokba keül:)
  • Rage47
    #222
    hogy lehet a fájlkezelőben nem joystickot használva belépni a menüpontokba? a számokat próbálom, mint k700-nál, de itt az nem müxk...
  • Rage47
    #221
    t-mobile
    vittünk egy rozzant alcatelt, beszámitották 10-ér...
  • Pheaper
    #220
    mennyiért hol ?:P