1819
>
  • CzGobe
    #138
    Sony Ericsson Themes Creator Version 3.05 a legujabbb aszem, nekem ez van elég 1xű
  • romisz
    #137
    Tudnátok mondani esetleg valami témaszerkesztő programot amivel egyszerűen lehet témákat gyártani a K800i-re??????
  • romisz
    #136
    Ma találtam rejtett menüt... hát eléggé lolos a vaku kisütése gomb vajon csak megvillantja a vakut vagy túlterheli amíg ki nem ég? hát nemtom de nemnaon merem kipróbálni... :D de ha meg akarod nézni akkor >,*,<,<,*,<,* nah ez a kódja de fontos hogy a jobbrára legyen állítva a fájlkezelő(mint gyorsbillentyű) mert ha nem akkor nem müxik. Egyébként csomó jóofa dolog van benne a hangerőt a duplájára teheted meg ienek
  • Mike at home
    #135
    enyém is vodás
    csak én a 200 multimédiát használom
  • romisz
    #134
    THX a linket de kiderült, hogy mivel vodás vagyok elő kéne fizetnem a netre...... nah mind1 akkor anélkül kell tovább élnem... lényegtelen, viszont ma történt egy kis gáz :( a 2-es 5-ös és6-os billentyűknek lekopott egy pici részen a teteje nemtom olyan mintha valami fólia lenne de csak éppen egy kicsi luk van rajtuk elég szerencsétlenül néz ki... Mintha nem lenne elég bajom enélkül is.
  • Mike at home
    #133
    itt
  • romisz
    #132
    Hát fölmentem a sonyericson . komra és küldettem velük beállításokat gond nélkül telepítettem a telóra ki is választottam internetprofilnak de így se jó...... Nemértem......
  • gabord
    #131
    Ha igaz, akkor itt találtok Sony Ericsson összes mobiljára a legjobb és legújjab ingyenesen letölthető játékokat!




  • romisz
    #130
    és mien címre írjak nekik? e-mail vagy SMS és egyáltalán mi a címük :D
  • Mike at home
    #129
    a SE Magyarországgal küldesd el a beállításokat
  • romisz
    #128
    Jah és az sem tetszik, hogy internet profilt kell létrehozni, de azért megcsináltam viszont amikor el akarnám érni a netet azt írja ki, hogy Kommunikációs hiba......
  • romisz
    #127
    Nah hát nem nagyon neteztem/MSN-eztem rajta eddig ezért ezekről ne mtudok nyilatkozni a zoperát egyébként nem is szeretem és hát ami nem nagyon teccik benne azaz, hogy néha "belaggol" és akkor úgy 15-20 másodpercig nemcsinál semmit. Most meg azzal szenvedtem, hogy végre csatlakozzon a számítógéphez az adatkábellel de újra raktam a szoftverét újra indítottam a gépemet és így elindult. Jah és jó hír, hogy az aku rekordot döntött mert 3 napig bírta
  • Mike at home
    #126
    mini opera megy gond nélkül
  • CzGobe
    #125
    vagy akár a mini operát?
    Milyen hibát találtál már benne? (vagy csak mi nem teccik 100%osan)
  • Mike at home
    #124
    tudod használni vele az msn-t?
    na ez egy jó kérdés
  • Mike at home
    #123
    nem tudom mit kérdezhetnék
  • ent
    #122
    Van vele vmi problémád?
  • Mike at home
    #121
    Mit kérdezzek?
  • romisz
    #120
    Na mivan senki nem ír napok óta.... Pedig várom a kéedéseket Persze csak ha vannak
  • romisz
    #119
    Nah hát megvettem bár minden boltban azt mondták hogy ilyet már nem fogok találni... A teló elég jó képet csinál. Elég hamar lemerítem ezért naponta tölteni kell. A menüje gyors és jól is néz ki, a kép éles.
  • ent
    #118
    Ti lebzselő szemetek, nemtom volt e már:

    www.pappfer.hu és a www.seria.hu !!!!

    pappfer oldalra regisztálás után elétek tárul a kánoán. A seria oldalon töménytelen játék minden SE készülékre.....
  • Gaba9
    #117
    ezt sem köfi !!! :DDDD najo köcccc !! :)
  • Mike
    #116
    anno a K500-amra én is csináltam pár témát
  • Mike
    #115
    te rohatt, fel ne tegyél több linket, mert kinyírunk
  • ent
    #114
    Ezt se köszönjétek meg, mocskok:)...

    Gém 2

    Meg ezt se :
    Témák 1 + etc...
    Figyelmetekbe ajánlom jómagam által kreált sport témákon belül a bowling témát w810i re és k800i re:):):).
  • Gaba9
    #113
    akko nemkössz !
  • Mike
    #112
    ok, nemköszi
  • ent
    #111
    Egy kis nyalánkság K800 tesók:

    Gémek

    Nem kell megköszönni
  • Mike at home
    #110
    ismered a betüket? K800i

    a program neve a K800i esetén infraport, usb kábel, vagy bluetooth
  • Dloc
    #109
    Nem tudja valaki hogy hol lehet olyan programot letölteni hogy
    számítógépről videót át lehessen küldeni mobilra?
    ÉS a program nevét.(sony ericcson v630i)
  • Mike at home
    #108
    kivancsi leszek en is
  • CzGobe
    #107
    gz :-] írd majd le az első benyomásokat! :)
  • romisz
    #106
    Holnap meglesz a K800i-m :D
  • Mike
    #105
    le
    320x240 H.264
  • benioh1993
    #104
    mp4-et tud lejátszani a teló?
  • Mike at home
    #103
    akkor gratulálok annak aki ezt így tervezte, mert a szürke iv böki a tenyerem
  • ent
    #102
    Mindegyiknél!
  • Gaba9
    #101
    (megcsináltam) bár ahogy láttam alap ismerte már .... de külön meghajtóként még mindig azt a fos szar belső memoriát ismeri és teszi oda :@@@
    Ha nem tudnám h k750inél müködött ugy akkor nem lennék ideges (h ezzel meg nem) de nem akarja ugy csinálni ahogy én gondolom :@ :S mind1 köszi
  • Mike at home
    #100
    az előlap nálatok is keskenyebb mint a szürke ív?
  • predator0
    #99
    Egy tipp, nekem bevált :) Amikor csak a telefont látod külön meghajtóként, futtasd le a Hardver hozzáadása varázslót, nekem ezzel működött és így már felismeri a memokártyát is.