1819
>
  • Rage47
    #219
    nya megvettük ezt a csodamasinát :))

    videotelefonálni hogy lehet vele? kell aktiválni a szolgáltatónál?
  • Gaba9
    #218
    Hy
    Csak az elsőben tudok segíteni nekem megy .. a telot és a memokarit is külön maghajtóként ismeri fel és lehet másolgatni összevissza .. bár hozzáteszem ehez egy win reinstall kellett mert csak akkor ismerte fel így mind2öt ..ne kérdezd miért de nálam így müxik .. másikban nemtok bocs..
  • AtkariZsolt
    #217
    Sziasztok volna 2 kérdésem a telóval kapcsolatbann.
    Sikerűlt e már valakine a készülékhez mellékelt USB-kábellal fájlokát átküldeni, vagy vleszedni rólla?
    A másik, meg a beépített szoftver frissítést mikor elindítom - kiírja:
    Készülékkezelés SonyEricson A komunikáció megszakadt.
    Holott a GPRS szolgáltatásom, stb rendben műkszik.
    Mik lehetnek a problémák?
  • Gaba9
    #216
    Ehh
  • Lipi1980
    #215
    Érdekes Ferrari pimp up K800i-re:




    Mutatós darab
  • mhorvatR
    #214
    Sziasztok! Akit esetleg érdekel egy K800i, nagyon jó állapotban, sok garanciával és sok kiegészítővel, látogasson el ide: http://k800i.extra.hu

    Köszönöm
    mhorvat
  • Lipi1980
    #213
    Hétvégén jártam egy telefon kereskedésben és mi akadt a kezembe?
    Hát James Bond telefonja!




    Élőben sokkal jobban nézett ki...
  • Taylor
    #212
    Na inkább így.
  • Taylor
    #211


    Mondjuk így 3D-sen nem rossz. :D
  • szabigyerek
    #210
    hát a hátulja elmegy de az eleje...
  • Taylor
    #209
    Ez, ha minden igaz, akkor nem K850i néven jelenik majd meg, hanem az SE első érintőképernyő nélküli okostelója lesz, legalábbis más fórumokon ezt rebezsgetik. Az is tény hogy elég csúnya lett ezekkel a gombokkal. Meg az is, hogy a képek decemberben készültek.
  • Mike
    #208
    elég ocsmány
  • Lipi1980
    #207
    Kémfotók az utódról:




    Állítólag 5 megapixeles kamera lesz benne...
    A #191-es hozzászólásomban mellékelt kép alapján a K810 sem teccik a gombok miatt, de ez egyenesen förtelmes!
    Bár a kémfotókon bemutatott telo sokat szokott "szépülni", mire a boltok polcaira kerül, de ez akkor is csúnya! A hátoldaláról meg nem is beszélve...
    Miért kell azok a jó kis formás gombokat így elcseszni???
    Ugyanez volt a K750i utódjának számító K550i-nél és hogy a Walkman sorozat se maradjon ki az újításból a W200i billentyűjét is "beújították" és a W610i-n és a W880i-n ezt az alig nyomogatható vékony szutykot alkalmazták!
    A Joy mondjuk előnyére változott szerintem de a billentyűk hátrányukra! SZVSZ!
  • Piko888
    #206
    Sőt nekem 02.14.-ei van.
  • Mike at home
    #205
    az kellemetlen
    vodánál elérhető már a január végi R1JC002
  • SzakacsG
    #204
    Szoktam azt is nyomogatni, de állandóan azt írja, hogy nincs frissítés a telóhoz :-/
    Nem kártyafüggetlen, T-Mobile-os és még legelső firmware fut rajta (R1CB001).
  • Piko888
    #203
    Van a beállítások menűben külön frissités kereső, én azzal frissitem
  • SzakacsG
    #202
    A telefonhoz mellékelt USB-kábellel lehet frissíteni a szoftvert, vagy másik kábelt kell venni ahhoz?
  • Mike at home
    #201
    olcsóbb lett
  • Piko888
    #200
    Én múlt héten vettem D kategoriában 33990 ft-ért.
  • Mike at home
    #199
    linket
  • Balazs15
    #198
    hi all...egyik oldalrol letöltöttem media player-t és divx et a sonyericssonomhoz..csak az a gáz hogy ez "hid" formátumban van és nem képes feltelepiteni...sonyericsson egyáltalán tud hid fájlt telepiteni? vagy nem tudtok egy olyan oldalt ahonnan leszedhetek media player és divx et jar fileban?
  • Mike
    #197
    az 59
    amikor én vettem tavaly decemberben akkor volt a vodánál 55 a C
  • neoCT
    #196
    addig bizto nem vonják ki a forgalomból :) csak adnak erre is egy nagy-nagy-nagy árengedményt :)
  • Lipi1980
    #195
    THX
    Csak az az egy gondom van, hogy májusban jár le az előző telómról a 2 éves hűségnyilatkozat, amiről én kis naív azt hittem, hogy az a "szolgáltató felé hűség" nem pedig a "teló felé"...
    Úgyhogy május közepén irány a bolt!!!
    Hátha addig még lentebb megy az ára...
  • Piko888
    #194
    Én csak ajánlani tudom, én nem bántam meg, ismeröseim közül is soknak van ilyen telója ök is meg vannak elégedve vele. Go Telefon Shoping :-)
  • Lipi1980
    #193
    Végül is nézelődöm már egy-két hónapja, és nem igazán találok ennél a készüléknél jobb ár-érték aránnyal rendelkező telót! Olyat meg főleg nem, ami még tetszene is és még megbízható is lenne...
  • Piko888
    #192
    A vodánál D-s csomaggal 34k, a T-Mobilnál pedig 2 éves hűséggel 17k + 12*3500, szerintem egyik s evészes egy ilyen telcsiért.
  • Lipi1980
    #191
    Köszike!
    A joy nekem is teccik, csak egy kicsit jobban kell rá vigyázni a piszkolódás miatt! De hát egy ilyen király telóra csak jobban vigyáz az ember, mint egy ócska vacakra
    Utánna néztem a K810i-nek és rá kellett jönnöm, hogy egyátalán nem tetszik! Hogy miért?



    Mert a gombokat is sikerült elcseszniük, és a joystick is maradt olyan, mint volt, csak kicsit lesüllyesztették. Igaz, hogy így nehezebben koszolódik, de nehezebben is lehet hozzáférni!
    A K750i utódjának (K550i) is nagyon elcseszték a billentyűjét! Alig lehet nyomkodni!
    Asszem maradok a K800i-nál!!! Csak menne lentebb egy kicsit az ára...
  • Piko888
    #190
    Nem tudod tartalmaz a frissités?
  • Mike
    #189
    két évig használtam az 510-est, semmi baja nem volt a joynak
    nekem pont tetszik a joy
    de ha neked nem szimpi, akkor 810
  • Mike
    #188
    ezt inkább frissítsd wapon keresztül januárira
  • Lipi1980
    #187
    Egyetlen egy dolog miatt tartok ettől a telefontól!
    És az a Joystick!!!
    Anno volt egy T610-esem, és annál egy idő után bepiszkolódott a joystik és alig tudtam használni...
    Mi a tapasztalatok erről a SE hibáról???
  • Piko888
    #186
    Rákerestem a szoftver frissitésre, és le akar szedni egy újabb 3 megás verziót, szerinted frissitsem?
  • Piko888
    #185
    Aktuális szoftver verzió : CXC1250210, R1GB001, 061129
  • Mike at home
    #184
    milyen szoftverzió?
  • Piko888
    #183
    Akkor remélem az enyém is kigyógyuloban van, most 1 hetes :-)
  • SzakacsG
    #182
    Magától elmúlt... én se értem miért :)
  • Piko888
    #181
    Raktál fel rá új szoftvert vag ymagától elmúlt?
  • SzakacsG
    #180
    Járt... :-/
    Ismert szoftverhiba - nálam mostanába nem nagyon játsza el, de amikor megvettem, az első pár hétben szinte mindig elfelejtette a shortcut beállításokat.
    Mostmár úgy látszik az eszébe véste :)